Poprzedni temat :: Następny temat
System czasu wolnego
Autor Wiadomość
Vasquez21 
Administrator


Dołączył: 19 Maj 2006
Posty: 337
Skąd: Jaworzno
Wysłany: 2006-07-14, 08:12   System czasu wolnego

Witam.
Czy ktoś mógłby się podzielić przykładowymi kartami do SCW ?

Jakoś nie mam pomysłu jak to ładnie rozplanować, więc chciałbym zobaczyć jak to u Was wygląda :)
 
 
 
Gerion 
Opiekun IX Kręgu
Troll Warrior


Wiek: 51
Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 1091
Skąd: Poznaďż˝
Wysłany: 2006-07-14, 09:03   

Powiem z praktyki jak to robię ;-) Prowadzę tzw SCW od samego początku kampanii. ZRobiłem sobie w excelu najprostszą tabelę z miesiącami i latami (1475 -1478, i 1490- bo to czas mojej kampanii). Każdy z bohaterów ma swoją zakładkę, gdzie po każdej sesji uzupełniam pola dni odpowiednim kodem. W polu obok (komentarz) dopisuję czy postać robiła coś znamiennego dla jej rozwoju (medytacja danego talentu, rytuał karmiczny, szukanie nauczyciela)....
Często między sesjami ustalamy sobie mailowo, co bohaterowie robią w ciągu kolejnych 2-3 miesięcy. I wedle tych wytycznych wypełniam swój arkusz.

W sumie roboty niewiele, a ja w każdej chwili mam dostęp do danych, gdzie każdy BG ma rozpisany dzień po dniu swojego życia.

Naprawdę świetnie się sprawdza przy konwersji z jednej edycji na drugą (z 1ED na 2ED, a teraz na Classica).
Jeśli masz cokolwiek co odczyta plik xls, to mogę Ci na maila wysłać mój, wypełniony arkusz. Poczyścisz sobie, pomodyfikujesz, albo stworzysz coś swojego co bardziej pasuje.

Gerion
_________________
Moja wikipedia ED,
 
 
 
Vasquez21 
Administrator


Dołączył: 19 Maj 2006
Posty: 337
Skąd: Jaworzno
Wysłany: 2006-07-14, 11:03   

Będę bardzo wdzięczny...
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template junglebook v 0.2 modified by Nasedo