Poprzedni temat :: Następny temat
Plany 2010
Autor Wiadomość
Habib 
Opiekun IX Kręgu
Smok Karatenga


Wiek: 40
Dołączył: 22 Paź 2006
Posty: 1005
Skąd: Czďż˝stochowa
Wysłany: 2010-01-03, 15:48   Plany 2010

Są jakieś plany na ten rok dotyczące promocji?
Jakieś konwenty, Pyrkon 2010?
_________________
Habibsite.pl
 
 
Kot 
Opiekun IX Kręgu
Wędrowiec


Wiek: 42
Dołączył: 09 Cze 2006
Posty: 1329
Skąd: zadupie pomniejsze
Wysłany: 2010-01-03, 17:00   

Promocji? Inicjatywa umarła śmiercią naturalną. Zgadnijcie czemu...
_________________
Mariusz "Kot" Butrykowski
"The only way to keep them in line is to bury them in a row..."
 
 
 
Piotrek 
Czeladnik VIII Kręgu


Wiek: 40
Dołączył: 24 Cze 2008
Posty: 379
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-01-03, 17:39   

Ja tam nie wiem jak ty, ale ja Pyrkonu mam dosyć, po zeszłym roku. Prawie na pewno będę na Avangardzie jeśli ona tylko będzie bo mam blisko ;). Zobaczymy jak wyjdzie i na co ludzie będą mieli czas i siłę.

Nie powiedziałbym, żeby inicjatywa umarła, konkurs wyszedł całkiem nieźle dzięki Sethowi. Ty Kocie nieźle sobie radzisz na Poltku, wprawdzie padła Akademia, ale ja się postaram co jakiś czas pisać coś na ed.pl. Co jakiś czas dobiegają głosy z za grobu np Ajfla ;), co bardzo cieszy. Ważne, że w jakimś sensie mamy ciągle aktywną wprawdzie coraz starszą ale aktywną grupę fanów ed. Jeśli kiedyś ktoś wpadnie na szalony pomysł wydania po polsku ED to będziemy mogli myśleć o rozwoju. Teraz, fajnie że mamy gdzie pogadać na forum, poczytać o pomysłach innych, lub umówić się na spotkanie w szerszym gronie. Nie ma co mówić, że przegraliśmy ja się dobrze bawiłem ;).
 
 
Kot 
Opiekun IX Kręgu
Wędrowiec


Wiek: 42
Dołączył: 09 Cze 2006
Posty: 1329
Skąd: zadupie pomniejsze
Wysłany: 2010-01-03, 18:07   

Chodzi o samą inicjatywę. Jako zorganizowaną grupę, która miała coś robić mogę liczyć cztery osoby. Stąd porażka inicjatywy, a drobny i osobisty sukces tych osób.
_________________
Mariusz "Kot" Butrykowski
"The only way to keep them in line is to bury them in a row..."
 
 
 
Sethariel 
Opiekun X Kręgu


Wiek: 40
Dołączył: 10 Cze 2006
Posty: 1861
Skąd: Wejherowo
Wysłany: 2010-01-04, 11:12   

No niestety, jako zorganizowana grupa pod jednym wspólnym szyldem Inicjatywa padła, za mało nas w EDkowym fandomie aktywnych fanów...

A to o czym mówisz Piotrek to raczej ogólna aktywność fanowska. Owszem, dzięki niej ED nie ginie, ED jest w jakiś sposób promowany, ale to są głównie nasze indywidualne zrywy, ewentualnie w małych grupach, bo w większości wypadków każdy każdemu jakoś tam pomaga, nawet drobnymi rzeczami.

A co do planów, to myślę, że na jeden konwent na pewno się wybiorę, więc można pomyśleć o jakichś punktach programu. Jakąś bazę i doświadczenie już mamy, więc ewentualne przygotowanie zajmie o wiele krócej niż to było np. z Pyrkonem.

W tej chwili na 90% chciałym wybrać się na Tricon.
_________________
Wojciech 'Sethariel' Żółtański
Gry-Fabularne.pl - serwis o grach fabularnych
 
 
 
Kot 
Opiekun IX Kręgu
Wędrowiec


Wiek: 42
Dołączył: 09 Cze 2006
Posty: 1329
Skąd: zadupie pomniejsze
Wysłany: 2010-01-04, 12:33   

Sethariel napisał/a:
W tej chwili na 90% chciałym wybrać się na Tricon.

Ja podobnież. Jeśli uda mi się zdobyć wejściówkę prasową Poltera (a powinno się udać) to tym bardziej. Możemy coś zaplanować, ale najlepiej byłoby w odrobinę większym gronie. Takie punkty programu nie powinny być robotą solową, a wspólne doświadczenia z prowadzenia podobnych prelekcji powinny pomóc w stworzeniu czegoś nowego i na miarę konwentu europejskiego. Może poprowadzimy prelekcję po angielsku? :P
_________________
Mariusz "Kot" Butrykowski
"The only way to keep them in line is to bury them in a row..."
 
 
 
Habib 
Opiekun IX Kręgu
Smok Karatenga


Wiek: 40
Dołączył: 22 Paź 2006
Posty: 1005
Skąd: Czďż˝stochowa
Wysłany: 2010-01-14, 16:24   

Pozwolę sobie zacytować Marcina Kiebduja z Częstochowskiego Forum Fantastyki:
[pisownia oryginalna]

Cytat:
Witam.
Miło mi poinformować wszystkich, że oficjalnie znalazło się dwóch takich co im się chce i postanowili zorganizować Konwent w Częstochowie.

Jednym z nich jestem ja Marcin Kiebduj drugim Tomasz Ociepa.

Decyzja została podjęta wczoraj dlatego z nikim jeszcze nie rozmaiwalismy o ewentualnej współpracy, a ta informacja to pierwsza informacja jaka na ten temat wypłynęła.

Jest kilka osób które chętnie widział bym we współpracy w organizowaniu bunkra i zamieżam się z nimi kontaktować w najbliższym czasie.

Tym razme zastanawiamy się nad konwentem 2 dniowym ale wszelkie ustalenia będą podejmowane pod koniec stycznia albo na początku lutego.

Zwracam się tutaj z serdeczną prośbą do osób, które chcą pomóc w organizowaniu konwentu. Poszukujemy osób które:

- Poprowadzą pojedyńcze punkty programu np: (prelekcja czy konkurs) - tematy prelekcji muszą uzyskać akceptację (nie chcemy proelekcji, które mało kogo interesują)
- Poprowadzą całe bloki np: GamesROOM, Manga Room itd.
- Podejmą się pracy organizacyjnej, Ochrona, Helper, Przewodnik itp.
- Jeżeli ktos ma kontkaty z osobą lub firmą zainteresowaną sponsorowaniem imprezy również prosze o kontakt.

Proszę też o kontak osoby z kół zainteresowań np: Mangowcy, Kluby Bitewniaków, Kluby karciankowców np: wow, B5, Magic. W celu ustalenia nagród na turnieje.

Termin imprezy to wstepnie październik.
Chętnie zapoznamy się z waszymi opiniami i pomysłami.
W razie pytań proszę o kontak Kiebduj@gmail.com

ps. Jeśli deklarujesz się do jakiegos zadania to pamietaj... SŁOWO SZLACHECKIE NIE DYM.


Tak więc zaproponowałem już blok EDkowy na Bunkrze 2010. Może coś z tego wyniknie dobrego. ;]
_________________
Habibsite.pl
 
 
Muscat 
Uczeń II Kręgu
M. Kłopotliwa


Dołączyła: 29 Gru 2008
Posty: 45
Skąd: Racibórz
Wysłany: 2010-04-08, 06:32   

Przeprasza, ktoś z Szanownych, w ogóle wybiera się na Grojkon za tydzień?

Bo choćby towarzysko można by się spotkać, pogadać...

A ja bym bardzo chciała zagrać, choć pół godziny, bo już zapomniałam jakie to uczucie :(
A z nikim z tutejszego forum jeszcze nigdy nie grałam.

Wiadomo, że Seth nie będzie się tłukł z tego swojego początku Polski (koniec jest tu, prawda? ;p ), ale może z "południowców" ktoś pośladki ruszy, co?

Grojkon to fajny konwent; przynajmniej był taki 2 lata temu, kiedy byłam i robił go ten sam gość, co w tym roku. (Rok temu, to nie wiem; były różne opinie.)



Habib napisał/a:
Tak więc zaproponowałem już blok EDkowy na Bunkrze 2010. Może coś z tego wyniknie dobrego. ;]


A kiedy to jest?

Pisownia tego gościa nie zachęca do współpracy. Jeśli taki niechluj coś robi, to musi to być zrobione niechlujnie ;/ Czuć, że to narwany młodziak, nieogarniający całości.
(Wiem, co to dysortografia, ale wiem też, że jest mnóstwo programów sprawdzających pisownię. No i ta interpunkcja... ;/ )
Ostatnio zmieniony przez Muscat 2010-04-08, 06:38, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Kot 
Opiekun IX Kręgu
Wędrowiec


Wiek: 42
Dołączył: 09 Cze 2006
Posty: 1329
Skąd: zadupie pomniejsze
Wysłany: 2010-04-08, 08:01   

Muscat napisał/a:
koniec jest tu, prawda?

Koniec to jest u mnie?
_________________
Mariusz "Kot" Butrykowski
"The only way to keep them in line is to bury them in a row..."
 
 
 
Habib 
Opiekun IX Kręgu
Smok Karatenga


Wiek: 40
Dołączył: 22 Paź 2006
Posty: 1005
Skąd: Czďż˝stochowa
Wysłany: 2010-04-08, 10:56   

Habib napisał/a:
Termin imprezy to wstepnie październik.

Myślę, że tu się nic nie zmieniło i nadal jest to październik, z tymże bez dokładnej daty. Ostatnio orgowie zamilkli trochę na częstochowskim forum.

Muscat napisał/a:
Pisownia tego gościa nie zachęca do współpracy. Jeśli taki niechluj coś robi, to musi to być zrobione niechlujnie ;/ Czuć, że to narwany młodziak, nieogarniający całości.


To mi, jakiś czas temu odpowiedzieli. Więc ocenę pozostawiam tobie, jako organizatorce konwentów. ;]
Cytat:
Habib - Prosiłbym o kontakt na email. Co do zaproponowanych przez ciebie punktów programu to musimy ustalić szczegóły oraz musiał bym zobaczyć koncepcję twojej prelekcji oraz jej próbkę.
Co prawda mam mniejsze doświadczenie w robieniu konwentów niż Tomasz Ociepa czy Jaro (z którym zamierzam rozmawiać niedługo) ale jednak kilka tych oraz kilka INNYCH imprez się zrobiło. Jeśli chcesz moje referencje to zapraszam na email. Natomiast wszystkie sugestie są bardzo miło widziane i brane pod uwagę


I jeszcze...

Cytat:
Witam.
Koncepcja na tegoroczną imprezę jest inna niż do tej pory. Tegoroczny Kon chcę zrobić pod hasłem
"CZAS NA HOBBY"

chodzi o to żeby trafić do ludzi młodych i młodszych (jak i starszych jeśli żony całkowicie nie zaabsorbowały ich umysłów) i zarazić ich czymś pożytecznym. Żeby trafić do dyrektorów szkół z tekstem pt: "Twoi uczniowie mogą spędzać czas lepiej niż przed komputerem i z piwkiem na trzepaku"

Chodzi o to by pozyskać nowe pokolenia Fantastów (ale i nie tylko)

1. Staramy się (mocno realne) o pewne Duze nazwiska i instytucje, które obejmą patronat nad imprezą co ułatwi znalezienie sponsorów.

2. Mamy widoki na współpracę nie tylko ze sklepem RPG ale również sklepami np: Modelarskimi, Autka sterowane czy np "HobbyNOT4WOmen" (nie podaję nazwy do póki wszystko nie będzie oficjalnie. Księgarnie i wiele innych.

3. Impreza miała by się odbyć w szkole nr2. Na ulicy Baczyńskiego na północy. WW. szkoła jest oficjalnym organizatorem imprezy i zatrudni (mam nadzieje) Mnie na stanowisku Koordynatora (nieoficjalny org).

4. W związku z tym iż zmieniły się instytucje które organizowały bunkier wcześniej zostałem poproszony o nie używanie nazwy BUNKIER. (Szkoła nr 1. mogła by rościć sobie prawa do imprezy). Czeka nas więc wybór nazwy..proszę o sugestie (http://fantastyka.czest.pl/viewtopic.php?p=10810#10810 )

5. Pojawiło się pytanie co np. z hobby takim jak Fotografia czy rowery górskie. Na chwilę obecną chciałbym skupić się na hobby związanym z grami i fantastyką. Jeśli jednak jakiś sklep fotograficzny będzie zainteresowany swoim stoiskiem to dostaną czas na prelekcję i swój kącik sklepikowy. Oczywiście motywem przewodnim nadal miała by być fantastyka. Co o tym myślicie?

6. Będą liczne zniżki i promocje np: Osoby z poza powiatu Cz-wa mają taniej, bilet rodzinny, bilet widza (nie można brać udziału w konkursach z nagrodami - myślimy)

7. Szkoła która przyśle najwięcej uczniów (organizatorzy nie mogą brać udziału w konkursie) dostanie Komputer multimedialny ufundowany przez sponsora (na razie incognito)

Na chwilę obecną to tyle z ogłoszeń parafialnych.
Trwają prace nad stroną internetową oraz dogrywamy pewne kwestie podstawowo organizacyjnych (osobowości prawne i podziały obowiązków)

Pozdrawiam Serdecznie
Kiebduj Marcin


Pozdrawiam
_________________
Habibsite.pl
 
 
Muscat 
Uczeń II Kręgu
M. Kłopotliwa


Dołączyła: 29 Gru 2008
Posty: 45
Skąd: Racibórz
Wysłany: 2010-04-09, 21:37   

Habib napisał/a:
To mi, jakiś czas temu odpowiedzieli. Więc ocenę pozostawiam tobie, jako organizatorce konwentów. ;]

Właśnie. Gdybyś wiedział ile osób twierdzi, że to one zrobiły wszystkie te Goblikony, albo, że bez nich by się one nie odbyły...

Ale nie po to to piszę, żeby pozbawiać Cię chęci pomocy w takiej inicjatywie. Bunkier kiedyś był bardzo sympatycznym konwentem, choć program był zwykle skromny. My z Veersem byśmy się bardzo cieszyli z jego reaktywacji i na pewno pojechalibyśmy.
To, że ja sobie za Chiny Ludowe tego Kiebduja nie mogę przypomnieć, to jeszcze nic nie znaczy. Gość mógł być nawet na Goblikonie i mogłam z nim gadać, :-D
 
 
 
Habib 
Opiekun IX Kręgu
Smok Karatenga


Wiek: 40
Dołączył: 22 Paź 2006
Posty: 1005
Skąd: Czďż˝stochowa
Wysłany: 2010-04-09, 21:58   

Muscat napisał/a:
Przeprasza, ktoś z Szanownych, w ogóle wybiera się na Grojkon za tydzień?

Zapomniałem odpowiedzieć...
Ja się nie wybieram. Może uda się na Avę wybrać, ale to na razie pół na pół.
Na pewno będę na tegorocznym Bunkrze, czy jak się będzie w tym roku nazywać.
_________________
Habibsite.pl
 
 
Sethariel 
Opiekun X Kręgu


Wiek: 40
Dołączył: 10 Cze 2006
Posty: 1861
Skąd: Wejherowo
Wysłany: 2010-04-12, 14:21   

Do października sporo czasu. Nie będę więc nic obiecywał. Chętnie bym się z wami spotkał. Bardzo prawdopodobne, że wybiorę się właśnie na Bunkier do Częstochowy.

Myślałem też o Avangardzie. Tricon chyba jednak sobie odpuszczę... spotkania autorskie itp. aż tak mnie nie interesują by pakować się w takie koszta.
_________________
Wojciech 'Sethariel' Żółtański
Gry-Fabularne.pl - serwis o grach fabularnych
 
 
 
Kot 
Opiekun IX Kręgu
Wędrowiec


Wiek: 42
Dołączył: 09 Cze 2006
Posty: 1329
Skąd: zadupie pomniejsze
Wysłany: 2010-04-13, 12:03   

Ja, jak już pisałem, nie mam ochoty robić wszystkiego samemu, w ostateczności z pomocą jednej, dwóch osób. Inicjatywa umarła z braku zainteresowania zainteresowanych.
_________________
Mariusz "Kot" Butrykowski
"The only way to keep them in line is to bury them in a row..."
 
 
 
Sethariel 
Opiekun X Kręgu


Wiek: 40
Dołączył: 10 Cze 2006
Posty: 1861
Skąd: Wejherowo
Wysłany: 2010-04-13, 12:09   

W sumie już nie chodzi o inicjatywę, ale zwykłe spotkanie się i pobawienie na konwentach w ED... Prelekcją, Konkursem, LARPem :)

Chyba zresztą zmienię nazwę tego podforum.
_________________
Wojciech 'Sethariel' Żółtański
Gry-Fabularne.pl - serwis o grach fabularnych
Ostatnio zmieniony przez Sethariel 2010-04-13, 12:09, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
mystic 
Czeladnik VII Kręgu
Emeryt


Wiek: 114
Dołączył: 27 Maj 2006
Posty: 882
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2010-04-13, 14:56   

Jeśli tylko macie chcicę zajrzeć do Cz-wy to zapraszam, zapraszam. Jakieś miejsce noclegowe mogę ew. zapewnić :)
 
 
Muscat 
Uczeń II Kręgu
M. Kłopotliwa


Dołączyła: 29 Gru 2008
Posty: 45
Skąd: Racibórz
Wysłany: 2010-04-21, 21:50   

Postaram się być na Bunkrze. Nie mam bardzo daleko, a na dodatek uważam, że trzeba popierać takie reaktywacje.

Miejsce noclegowe podczas konwentu? Mystic, wprost przeciwnie, to raczej chyba Ty zanocujesz poza domem ;)
 
 
 
mystic 
Czeladnik VII Kręgu
Emeryt


Wiek: 114
Dołączył: 27 Maj 2006
Posty: 882
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2010-04-22, 18:54   

Może, ale jakby co to nie ma problema.
 
 
Kot 
Opiekun IX Kręgu
Wędrowiec


Wiek: 42
Dołączył: 09 Cze 2006
Posty: 1329
Skąd: zadupie pomniejsze
Wysłany: 2010-04-22, 19:36   

Dostałem zaproszenie do współtworzenia Avangardy. Może skorzystam, ale póki co nie robię tak dalekosiężnych planów...
_________________
Mariusz "Kot" Butrykowski
"The only way to keep them in line is to bury them in a row..."
 
 
 
Sethariel 
Opiekun X Kręgu


Wiek: 40
Dołączył: 10 Cze 2006
Posty: 1861
Skąd: Wejherowo
Wysłany: 2010-04-23, 20:31   

Do mnie Xaric też pisał, ale tak jak Ty nie mam jeszcze planów. Na teraz wydaje mi się, że prędzej pojawię się na Bunkrze (czy w bunkrze? ;) ), żeby spotkać się znowu z Wami, a podejrzewam, że prawdopodobnie trochę Was tam się zjawi, czworo już w Czewie mieszka w końcu.
_________________
Wojciech 'Sethariel' Żółtański
Gry-Fabularne.pl - serwis o grach fabularnych
 
 
 
Habib 
Opiekun IX Kręgu
Smok Karatenga


Wiek: 40
Dołączył: 22 Paź 2006
Posty: 1005
Skąd: Czďż˝stochowa
Wysłany: 2010-08-19, 23:18   

W końcu coś ruszyło z Częstochowskim konwentem. Poniżej cytuję post organizatora z Częstochowskiego Forum Fantastyki.


Kiebduj napisał/a:
Witam wszystkich.

Ostatecznie temat rusza.
Na stronie www nie ma jeszcze sponsorów oraz punktów programu z wiadomych przyczyn.
Wszystkie osoby zainteresowane współpracą czy pomocą przy imprezie zapraszam na zebranie które odbędzie się na początku września.

Proponuję pub RuaDeFoch godzina 18:00 . 01.09.2010

Dodatkowo wszystkie zainteresowane osoby mogą słać mi na email swoje namiary. Co do konkretnych zadań czy deklaracji omówimy to na zebraniu.

CO MOŻNA ZROBIĆ JUŻ TERAZ?

1. Szukać sponsorów:
Na chwilę obecną rozmawiałem juz z kilkoma potencjalnymi sponsorami. Jeśli jednak macie znajomości w konkretnych firmach proszę o kontakt.

2. Być może znacie też jakiś zapaleńców hobbystów. Sekcja aikido, klub bierkowców polskich czy zbieraczy znaczków pocztowych... dajcie znać.

3. Przydałyby się też osoby chcące wziąć w opiekę jakiś punkt programu. Może to być cały blok np: Manga i anime (niestety nie można puszczać treści z prawami autorskimi tak jak to było do tej pory) (prawnik niedługo wypowie się co do youtuba i AVM).
Dużo zapotrzebowanie na dwa typy eventów
a) prelekcje i prezentacje - np: neuroshima co to w ogóle jest.
b) zabawne konkursy nie tylko dla fanów.

Oczywiście będzie też sekcja typowo dla RPG-owców więc prelekcje pt: Historia mało znaczącej wojny w mało znanym martwym systemie RPG w odniesieniu do muzyki kompozytorów z XVI wieku" - też może się zmieścić w programie.

4. Ludzi chcących poświęcić swój czas na marketing (głównie internetowy) Załozyć i prowadzić konto na facebook-u i NK. Pisać i zamieszczać posty na forach itd itd. Być może ktoś się czuje na siłach podjąć się koordynacji tego działu. Czy ktoś chce pozycjonować WWW?

5. Sesje dla początkujących, warsztaty GM, warsztaty malowania fiksów, larpy, sesje dla ambitnych - do tego wszystkiego trzeba ludzi.


Poniżej list do sponsorów - Myślę że wstępnie zdradza on moją wizję imprezy.
Powiem tylko tyle że na 100% będą larpy, sesje i prelekcje tylko dla nas. Ale to już tak trochę w TLE, trochę na zapleczu. Miejmy nadzieję że sponsorzy dopiszą bo reklama jest droga. Miejmy nadzieję że sponsorzy dopiszą, bo fajnie jest wygrać monitor w konkursie wiedzy o Tolkienie. i po trzecie - Bo bardzo ale to bardzo nie chciałbym wyjść na minusie. Jeśli ktoś chce partycypować w kosztach i zyskach zapraszam do rozmów.

„Spotkanie z Hobby”
WWW.SPOTKANIEZHOBBY.PL

Witam Państwa Serdecznie. Częstochowa 12.08.2010
Chciałbym zaprosić Państwa do udziału w Imprezie organizowanej przez Gimnazjum Nr2 w Częstochowie. Impreza pod hasłem „CZAS NA HOBBY”. W dniach 8-10.10.2010r. Na terenie szkoły odbywać się będą pokazy, konkursy, gry i prelekcje. Dotychczasowo impreza odbywała się cyklicznie już 16 razy przy wsparciu Urzędu Miasta, jednak zrzeszająca jedynie fantastów. Tym razem opuszczamy sztywne ramy i wąskie grono wiernych fanów i otwieramy się na ogromny rynek różnych form spędzania wolnego czasu.

IDEA
Chcemy zainteresować młodzież różnymi formami spędzania wolnego czasu. Pokażemy, że istnieje bardzo szeroka alternatywa dla siedzenia na ławce przed blokiem czy niszczenia wzroku przed komputerem.
Drugą grupą docelową są rodzice. Dobrze wiemy, że mężczyźni to duże dzieci i interesują ich zabawki takie jak modele sterowane czy pełna zbroja płytowa. Lubią się bawić, ale większość nie chce się do tego przyznać. Przychodząc w weekend ze swoją pociechą na pewno chętnie wezmą udział w licznych zabawach i pokazach.
Trzecią grupą, która zawsze bardzo licznie stawia się naszych imprezach to studenci. Często mają już sprecyzowane zainteresowania. Fotografii, gry bitewne, literatura czy sekcja sportowa Aikido zawsze przyciąga wielu przedstawicieli studenckiej braci.

STAWIAMY NA REKLAMĘ
Kampania reklamowa skierowana jest głównie do młodzieży. Dzięki wsparciu UM Częstochowa, plakaty będą umieszczone w każdej szkole na terenie miasta. Zostaną one również dosłane do szkół z terenu powiatu. Szkoły biorą udział w konkursie o komputer stacjonarny, dlatego spodziewamy się dużej widowni z tej grupy wiekowej. Oczywiście gdzie są dzieci są i rodzice,
Kolejny etap Kampanii to plakaty w tramwajach, autobusach, w kluczowych punktach miasta oraz przynajmniej dwóch telebimach. Bardzo duży nacisk stawiamy też na reklamę w Internecie.

JAK NA TYM ZAROBIĆ
Tutaj sprawa jest prosta. Poszukujemy nie tylko sponsorów ale również partnerów do współpracy. W zamian za dotacje finansowe lub rzeczowe, oferujemy możliwość wystawienia własnego stoiska czy nawet własnej sali, w której przy okazji organizowania różnych atrakcji możecie Państwo zareklamować i od razu sprzedawać swoje produkty. Oferujemy pomoc w ułożeniu programu rozrywkowego z udziałem Państwa produktów i zapewniamy pomoc wolontariuszy (bardzo często zapaleńców i hobbystów). Może to też być prelekcja np.: „Zastosowanie obiektywów firmy „xyz” w fotografii extremalnej”, zamiast konkursu w rzucie aparatem na odległość. Na chwilę obecną w Częstochowie nie ma sklepu RPG dlatego ewentualna współpraca mogła by zaowocować zyskami na samej imprezie oraz zwiększyć sprzedaż Państwa produktów przez sieć.
Lista sponsorów zostanie zamknięta 3 września a kampania rusza 13 września. Jeśli są Państwo zainteresowaniu udziałem w naszej imprezie proszę o kontakt.
Z poważaniem

Marcin Kiebduj
Tel: +48 501 840 006
email: Kiebduj@gmail.com
_________________
Habibsite.pl
 
 
Sethariel 
Opiekun X Kręgu


Wiek: 40
Dołączył: 10 Cze 2006
Posty: 1861
Skąd: Wejherowo
Wysłany: 2010-08-20, 09:25   

Spojrzałem na termin i... niestety w tym czasie przyjaciel ma ślub, więc ten konwent dla mnie odpada :-/
_________________
Wojciech 'Sethariel' Żółtański
Gry-Fabularne.pl - serwis o grach fabularnych
 
 
 
Habib 
Opiekun IX Kręgu
Smok Karatenga


Wiek: 40
Dołączył: 22 Paź 2006
Posty: 1005
Skąd: Czďż˝stochowa
Wysłany: 2010-09-10, 10:44   

Nie będziesz musiał się martwić, Seth.

Cytat:
Witam Serdecznie.

Niestety z powodów finansowych (w ostatniej chwili wycofał się dość mocny sponsor) impreza zostaje przełożona na przyszły rok.

Szczegóły wkrótce.

Bardzo wszystkich przepraszamy.

Pozdrawiam serdecznie
Marcin Kiebduj
_________________
Habibsite.pl
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template junglebook v 0.2 modified by Nasedo