Poprzedni temat :: Następny temat
Powiadom mnie gdy ktoś odpowie
Autor Wiadomość
sir_lancelot 
Czeladnik VI Kręgu
Sir Lancelot


Wiek: 42
Dołączył: 28 Cze 2006
Posty: 304
Skąd: Iława
  Wysłany: 2006-12-23, 00:21   Powiadom mnie gdy ktoś odpowie

Witam:)



Mam nadzieje że znów się nie okaże że to moje konto użytkownika tego forum jest jakieś kulawe i że wszystkim działa tylko nie mi:D Albo nie wyjdzie że nie umiem się posługiwać forum:D

No ale sam w sumie nie wiem czemu tak późno zgłaszam ten problem:) Może dlatego że dzieki temu lepiej przeglądam wszystkie tematy forum:)

Problem polega na tym że niejako z przyzwyczajenia obdarzam każdą odpowiedź którą udzielam na forum parametrem "Powiadom mnie gdy ktoś odpowie" znajdującym się na dole okna odpowiedzi. Jakiś czas temu działało to bez zarzutu i miałem w poczcie linki do postów na które ktokolwiek odpisał.

Teraz nie mam nic. Nie wiem czy opcja ta została dezaktywowana czy znowu mam jakieś specyficzne wypadki podczas użytkowania forum:)

Powiedzcie jak to u Was jest?:) Sprawdźcie jak możecie bo mimo że nie tęsknię aż tak strasznie za tymi linkami w mailach to nie da się ukryć że zaznaczam tę opcję za każdym razem i nic to nie wnosi:)

PS.: Teraz tez zaznaczyłem "Powiadom mnie gdy ktoś odpowie":D Zobaczymy czy może teraz mi zadziała:) Po apelu oficjalnym:D
_________________
http://www.myspace.com/sobiewolaclub

http://www.sobiewola.pl/
 
 
 
mystic 
Czeladnik VII Kręgu
Emeryt


Wiek: 114
Dołączył: 27 Maj 2006
Posty: 882
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2006-12-24, 10:02   

Bo jest jakis problem z wysylaniem emaili przez forum.
 
 
sir_lancelot 
Czeladnik VI Kręgu
Sir Lancelot


Wiek: 42
Dołączył: 28 Cze 2006
Posty: 304
Skąd: Iława
Wysłany: 2006-12-24, 11:31   

mystic napisał/a:
Bo jest jakis problem z wysylaniem emaili przez forum.


Kurcze ale Ty jesteś zwięzły do bólu no:D Oczekiwałem nieco mniej intuicyjnej odpowiedzi i nieco bardziej technicznej w sensie tego jak tę sytuację rozwiązać:)

Sam przyznaje oczywiście bez krzty zawiści że jak ktokolwiek jest moim przeciwieństwem w sposobie i długości pisania postów... To właśnie Ty Jesteś mystic:)

Niemniej miło mi że forum skupia tak różnorodnych ludzi w obrębie jednej tematyki:)
_________________
http://www.myspace.com/sobiewolaclub

http://www.sobiewola.pl/
 
 
 
mystic 
Czeladnik VII Kręgu
Emeryt


Wiek: 114
Dołączył: 27 Maj 2006
Posty: 882
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2006-12-24, 11:47   

Masz tu komunikat jaki wyskakuje przy wysylaniu emaili:

Bład wysylania email'a
Może został podany zły adres e-mail, w przeciwnym razie Administrator pownien sprawdzic przyczyne lub wylaczyc wysylanie email'i przez forum.

Na pewno nie zostal wpisany zly adres a Administartorem forum nie jestem i nigdy zadnego nie bylem wiec nei wiem jaka moze byc przyczyna. Wiec po co sie rozpisywac?
 
 
sir_lancelot 
Czeladnik VI Kręgu
Sir Lancelot


Wiek: 42
Dołączył: 28 Cze 2006
Posty: 304
Skąd: Iława
Wysłany: 2006-12-24, 11:53   

mystic napisał/a:
Masz tu komunikat jaki wyskakuje przy wysylaniu emaili:


No mi tu akurat wprost nie szło o wysyłanie maili przez forum choć na pewno występowanie takiego problemu ma swój wpływ na wysyłanie potwierdzeń odpowiedzi na maila przez forum. Nawet nie wiedziałem o takim problemie z mailami przez forum przyznaje bo maili jakoś nie zdarza mi sie przez forum wysyłać.

mystic napisał/a:
Bład wysylania email'a
Może został podany zły adres e-mail, w przeciwnym razie Administrator pownien sprawdzic przyczyne lub wylaczyc wysylanie email'i przez forum.


Ten komunikat to tak jak mówisz musi Vasq przeanalizować i coś z tym zrobić bo My to raczej możemy na ten temat tylko podyskutować:)

mystic napisał/a:
Na pewno nie zostal wpisany zly adres a Administartorem forum nie jestem i nigdy zadnego nie bylem wiec nei wiem jaka moze byc przyczyna. Wiec po co sie rozpisywac?


Nie no ja tez nie byłem adminem żadnego forum i nawet gdybym miał pojecie o mambo takie że prawdopodobnie wiedziałbym gdzie szukać usterki to nie mam dostępu do panela administracyjnego tego forum i jedyne co możemy zrobić w tym wypadku to rozpisać się na temat problemu w sposób taki aby ten problem został przez admina zauważony i załatwiony pozytywnie:)
_________________
http://www.myspace.com/sobiewolaclub

http://www.sobiewola.pl/
 
 
 
Sethariel 
Opiekun X Kręgu


Wiek: 40
Dołączył: 10 Cze 2006
Posty: 1861
Skąd: Wejherowo
Wysłany: 2010-03-26, 12:35   

Naprawione :mrgreen:

Po 3 latach... ;-)

Serwer poczty był rozwalony. Teraz przekonfigurowałem. Wszystko przechodzi przez earthdawn.pl@gmail.com i działają wszelkie powiadomienia, przypomnienia haseł itd.
_________________
Wojciech 'Sethariel' Żółtański
Gry-Fabularne.pl - serwis o grach fabularnych
 
 
 
Habib 
Opiekun IX Kręgu
Smok Karatenga


Wiek: 40
Dołączył: 22 Paź 2006
Posty: 1005
Skąd: Czďż˝stochowa
Wysłany: 2010-03-29, 11:29   

No i cholera, teraz powiadomienia o każdym poście przychodzą mi na mejla.
Nawet po wyłączeniu "Zawsze powiadamiaj o odpowiedziach:" w profilu.

Da się gdzieś indziej to wyłączyć, bo naprawdę nie chcę tego powiadomienia.
_________________
Habibsite.pl
 
 
Sethariel 
Opiekun X Kręgu


Wiek: 40
Dołączył: 10 Cze 2006
Posty: 1861
Skąd: Wejherowo
Wysłany: 2010-03-29, 13:56   

Profil/Zawsze powiadamiaj o odpowiedziach/Nie

Ja nie dostaję, więc system działa. Sprawdzałem też na testowym koncie. Może masz jeszcze zaznaczone poszczególne tematy ("Śledź odpowiedzi w tym temacie")? Możesz zmieniać na samym dole tematu, po prawej.
_________________
Wojciech 'Sethariel' Żółtański
Gry-Fabularne.pl - serwis o grach fabularnych
Ostatnio zmieniony przez Sethariel 2010-03-29, 14:35, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
Habib 
Opiekun IX Kręgu
Smok Karatenga


Wiek: 40
Dołączył: 22 Paź 2006
Posty: 1005
Skąd: Czďż˝stochowa
Wysłany: 2010-03-29, 16:04   

Cytat:
Witaj,

Otrzymujesz ten email ponieważ obserwujesz temat "Rytuał powitania" na Forum EARTHDAWN.PL. W tym temacie użytkownik ajfel napisał odpowiedź. Możesz skorzystać z poniższego odnośnika aby zobaczyć odpowiedzi. Nie dostaniesz więcej powiadomień dopóki nie odwiedzisz tego tematu.
http://earthdawn.pl/phpBB...p?p=12716#12716

--
Administrator Forum

;]

Cytat:
Sprawdzałem też na testowym koncie. Może masz jeszcze zaznaczone poszczególne tematy ("Śledź odpowiedzi w tym temacie")?

No faktycznie... ale śledzę tylko te, w których się udzielałem. Da się to jakoś wyłączyć jeden raz, a nie odznaczać każdy z osobna?
_________________
Habibsite.pl
 
 
Sethariel 
Opiekun X Kręgu


Wiek: 40
Dołączył: 10 Cze 2006
Posty: 1861
Skąd: Wejherowo
Wysłany: 2010-03-29, 16:12   

Habib napisał/a:

No faktycznie... ale śledzę tylko te, w których się udzielałem. Da się to jakoś wyłączyć jeden raz, a nie odznaczać każdy z osobna?


Nie kojarzę takiej opcji niestety. Prawdopodobnie zaznaczałeś "Powiadom mnie gdy ktoś odpowie", gdy opcja nie działała ze względu na zepsuty serwer poczty, teraz jedyne wyjście to znaleźć po powiadomieniach te tematy, które obserwowałeś i wyłączyć obserwację...

Nic innego nie poradzę :-)
_________________
Wojciech 'Sethariel' Żółtański
Gry-Fabularne.pl - serwis o grach fabularnych
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template junglebook v 0.2 modified by Nasedo