Poprzedni temat :: Następny temat
Stiggybaby
Autor Wiadomość
sirserafin 
Czeladnik VII Kręgu
Human Archer


Wiek: 39
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 610
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2008-04-20, 10:08   Stiggybaby

Hiho,
nie wiedziałem, w którym temacie napisać, bo wątki na temat kupowania podręczników za pośrednictwem stiggybaby pojawiają się to tu, to tam, więc postanowiłem założyć ten temat.

Na stronie pojawił się taki oto news:

Cytat:
Tax Day Special!

So as I was successful in getting what I have to pay down from $2,045 to something that I could actually pay today. The way that you benefit is simple. We will refund your shipping if the total of your order ends in the amount that I have to pay. So, if I have to pay 12.00 ( I didn't pay only 12.00 FYI) and your order total is 112.00 you get free shipping (this will cause your total to be less). Or if a product code you buy ends in 12 say like WWP25112 Venture Clan, then you get free shipping. This will be going on all week, the only caveat is for our overseas orders, who will only get 1/2 of their shipping refunded. So, get your Tax based orders in and good luck getting to the mystery tax due. ( one last time I didn't pay only 12.00) Special will end on 4/23/08


A moje pytanie: czy właściciel stiggybaby deklaruje pokrywanie wszystkich kosztów wysyłki dopóki łączna ich wartość osiągnie 2045$? Czy może coś źle zrozumiałem? Bo jeśli chce pokrywać to nic tylko zamawiać ;-)
_________________
W szkole, kiedy kumple zażywali narkotyki, ja wierzyłem w sprawiedliwość i uczciwość polityki...
Ostatnio zmieniony przez sirserafin 2008-04-20, 10:53, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Cryingorc 
Czeladnik VII Kręgu


Wiek: 40
Dołączył: 25 Maj 2006
Posty: 851
Skąd: Włocławek/Olsztyn
Wysłany: 2008-04-20, 10:46   

Witamy na forum.
Zdaje się, że tak to właśnie wygląda, choć dla Mnie ten tekst nie jest do końca jasny.
"Special will end on 4/23/08", więc dla Mnie ta promocja przestaje mieć znaczenie, niestety. Mam chwilowo zablokowany dostęp do konta.
_________________
Jestem Prawem - Chaosem, Przeznaczeniem - Losem.
Jestem Pasją - Horrorem, Przebudzeniem - Pogromem.
Wasze życia w Mych rękach... i nieszczęsnej k8.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template junglebook v 0.2 modified by Nasedo