Poprzedni temat :: Następny temat
RedBrick Shards - Tournament Troubles
Autor Wiadomość
Gerion 
Opiekun IX Kręgu
Troll Warrior


Wiek: 51
Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 1091
Skąd: Poznaďż˝
Wysłany: 2007-04-19, 15:49   RedBrick Shards - Tournament Troubles

I mamy kolejny produkt z cyklu Shards. Jak sprawdził Seth, są one w bardzo przyzwoitej jakości. Tym razem akcja toczy się wokół turnieju w Travarze (zwanego Wielką Grą - Founding), gdzie adepci stają się przedstawicielami osobistości aspirujących do miana travarskich rajców.

Link do DriveThru

Sam jestem ciekaw jak opisano Travar? Acha, autorem jest Karsten, więc sądzę, że przygoda nie jest płytka...
_________________
Moja wikipedia ED,
 
 
 
Sethariel 
Opiekun X Kręgu


Wiek: 40
Dołączył: 10 Cze 2006
Posty: 1861
Skąd: Wejherowo
Wysłany: 2007-04-26, 21:50   

Znalazłem!

Wiedziałem, że gdzieś w swoich archiwach mam niemieckojęzyczną przygodę Carstena Damm, o podobnym rysie co Tournament Troubles.

Hmm ciekawe jak bardzo Dammi zmienił swoją poprzednią wersję przygody, która uwaga przeznaczona jest na konwenty i jest w niej bardzo dużo z LARPa. O nowym Shard niewiele chyba mogę powiedzieć. Powiem natomiast o pierwowzorze na którym powstało Tournament Troubles. Otóż przygoda dzieje się oczywiście w Travarze, ale nie tylko... Jest przeznaczona na 2 Drużyny i 2 Mistrzów Gry. Jest sporo intrygi, jest LARP. Opisu Travaru jako takiego nie ma za bardzo, jest za to ładny opis samego turnieju.

Teraz jak to się ma do Shards nie wiem, podejrzewam, że Carsten Damm po prostu zaadaptował intrygę oraz część opisów na formę normalnej przygody. W każdym razie intryga wygląda całkiem nieźle i pojawia się w niej sporo zaskakujących postaci/istot.
_________________
Wojciech 'Sethariel' Żółtański
Gry-Fabularne.pl - serwis o grach fabularnych
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template junglebook v 0.2 modified by Nasedo