Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Vasquez21
2007-01-27, 13:44
PBF_Zapisy u Abishai'a
Autor Wiadomość
abishai 
Uczeń III Kręgu


Wiek: 43
Dołączył: 28 Lis 2006
Posty: 58
Wysłany: 2007-01-27, 16:31   

Cytat:
Do rzeczy Panowie. Kiedy zaczynamy Grę? Każdy już dostarczył postać i opis że się rozdrabniamy na takie teoretyzowanie mało zbieżne z zamysłem?


I tu jest pies pogrzebany..
Jak na razie mam jedynie opis od Lancelota i niepełny opis od Bezronnego (bez historii postaci i motywacji).

Jeśli zostały juz wysłane opisy od innych chetnych, to nie wiem czemu nie dotarły. Sam sprawdziłem swoją skrzynkę i mój mail dotarł do niej.
Póki co przygotuję teksty dotyczące rozgrywki które i tak planowałem umiescić.
 
 
Bezbronny 
Nowicjusz
Nie bij


Wiek: 40
Dołączył: 18 Sie 2006
Posty: 1
Wysłany: 2007-01-28, 09:29   

kiedys opierniczylem staroscine za to ze nie wyslala mi wynikow egzaminow. a sie okazalo ze doszly ale byly w spamie...


cos mi polskie literki nie chca wskoczyc :f
_________________
-=[ PIWO Rule 4 Ever ]=-
 
 
 
sir_lancelot 
Czeladnik VI Kręgu
Sir Lancelot


Wiek: 42
Dołączył: 28 Cze 2006
Posty: 304
Skąd: Iława
Wysłany: 2007-01-28, 10:17   

bezbronny napisał/a:
kiedys opierniczylem staroscine za to ze nie wyslala mi wynikow egzaminow. a sie okazalo ze doszly ale byly w spamie...


Nie widze związku:P Mówimy tu o ważnych sprawach a nie o jakichś tam egzaminach:P

Słowem: Filtr antyspamowy Starościny zadziałał prawidłowo:D
_________________
http://www.myspace.com/sobiewolaclub

http://www.sobiewola.pl/
 
 
 
abishai 
Uczeń III Kręgu


Wiek: 43
Dołączył: 28 Lis 2006
Posty: 58
Wysłany: 2007-01-28, 17:08   

Nie korzystam z Outlooka ani z żadnego z tego typu programów, wiec spam mi ląduje w osobnym folderze.
 
 
sir_lancelot 
Czeladnik VI Kręgu
Sir Lancelot


Wiek: 42
Dołączył: 28 Cze 2006
Posty: 304
Skąd: Iława
Wysłany: 2007-01-28, 19:48   

abishai napisał/a:
Nie korzystam z Outlooka ani z żadnego z tego typu programów, wiec spam mi ląduje w osobnym folderze.


A nazwę foldera Spam zmieniłem na PBF_Zapisy u Abishai'a:D

Wszystko gra!:)

PS.: Ludzie nie róbcie siary i jak się deklarowaliście to wysyłajcie te postacie bo żenada się robi:/ Macie wy za grosz odpowiedzialności za to co mówicie i piszecie? Grzecznie proszę o rozwagę w tym miejscu:)
_________________
http://www.myspace.com/sobiewolaclub

http://www.sobiewola.pl/
 
 
 
Kot 
Opiekun IX Kręgu
Wędrowiec


Wiek: 42
Dołączył: 09 Cze 2006
Posty: 1329
Skąd: zadupie pomniejsze
Wysłany: 2007-04-21, 12:24   

Mysle, ze dam rade raz na dwa tygodnie cos naskrobac, a mam ochote zagrac. Szczegolnie, ze nasza kampania zostala zawieszona do napisania pracy przez MG... Ech.

Jak na razie mam w miare prosta koncepcje, bez zwyczajowych udziwnien. Chcialbym zagrac Trollem Wojownikiem, zaczynajac od pierwszego kregu. Postac ma byc czlonkiem jednego z pomniejszych klanow z Lsniacych Szczytow, ktory podaza bardziej wyrafinowana sciezka, niz jego wspolplemiency. Nie pogardza nimi, jednakze uwaza, ze sciezka wojownika to cos wiecej, niz lupiezcze wyprawy i szalencze wrzaski bojowe. Jest skoncentrowany na swojej sciezce w sposob zblizony do wedrujacych mistrzow miecza.
Jesli chodzi o jego talenty i umiejetnosci, to skoncentrowany jest poki co raczej na umiejetnosciach walki (Bron biala), oraz cwiczeniu charakteru i ducha (Zimna krew, Medytacja).
_________________
Mariusz "Kot" Butrykowski
"The only way to keep them in line is to bury them in a row..."
 
 
 
abishai 
Uczeń III Kręgu


Wiek: 43
Dołączył: 28 Lis 2006
Posty: 58
Wysłany: 2007-04-21, 17:35   

Niestety gra została przeze mnie zawieszona z braku innych chętnych..Co prawda kilka osób sie deklarowało, ale..cóż..
Na deklaracjach się skończyło.
Możesz jednak spróbowac zagrać w "Starym Forcie"...W tej chwili są tam już dwoje graczy...Bibi i Mystic..Ale zawsze znajdzie się miejsce dla kolejnych..Misji też tam dostatek.
Do gry mozesz wejśc od razu, bo jakakolwiek karta postaci nie jest wymagana
_________________
Life is brutal, even in heroic fantasy
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template junglebook v 0.2 modified by Nasedo