Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Sethariel
2008-12-25, 22:58
Kobiety na sesji

Kobiet na sesjach w których uczestnicze zwykle:
Nie ma wcale.
37%
 37%  [ 3 ]
Pojawiają się rzadko i jedynie w formie zupełnie biernych obserwatorów. Postawa zupełnie obojetna. Jedna i ta sama kobieta(dziewczyna/żona/matka MG/Gracza).
0%
 0%  [ 0 ]
Pojawiają się rzadko i jedynie w formie zupełnie biernych obserwatorów ale wykazują żywe zainteresowanie grą i lubia być na sesji. Jedna i ta sama kobieta(dziewczyna/żona/matka MG/Gracza).
0%
 0%  [ 0 ]
Pojawiają się rzadko i jedynie w formie zupełnie biernych obserwatorów. Postawa zupełnie obojetna. Różne kobiety za to tylko raz każda.
0%
 0%  [ 0 ]
Pojawiają się rzadko i jedynie w formie zupełnie biernych obserwatorów ale wykazują żywe zainteresowanie grą i lubia być na sesji. Różne kobiety za to tylko raz każda.
0%
 0%  [ 0 ]
Pojawiają się regularnie ale nadal w formie biernej. Jedna i ta sama kobieta(dziewczyna/żona/matka MG/Gracza).
0%
 0%  [ 0 ]
Pojawiają się regularnie ale nadal w formie biernej. Różne kobiety.
0%
 0%  [ 0 ]
Pojawiają się regularnie i w formie czynnej ale grają nieudolnie. Jedna i ta sama kobieta.
0%
 0%  [ 0 ]
Pojawiają się regularnie i w formie czynnej ale grają nieudolnie. Różne kobiety.
0%
 0%  [ 0 ]
Są stałymi, czynnymi uczestnikami sesji. Grają na równi z mężczyznami. Jedna i ta sama kobieta.
0%
 0%  [ 0 ]
Są stałymi, czynnymi uczestnikami sesji. Grają na równi z mężczyznami. Różne kobiety.
12%
 12%  [ 1 ]
Są stałymi, czynnymi uczestnikami sesji. Grają na równi z mężczyznami. Wiecej niż jedna kobieta.
25%
 25%  [ 2 ]
Są stałymi, czynnymi uczestnikami sesji. Grają na równi z mężczyznami. Przeważają ilościowo nad facetami.
0%
 0%  [ 0 ]
Są stałymi, czynnymi uczestnikami sesji. Grają lepiej od mężczyzn. Jedna i ta sama kobieta.
12%
 12%  [ 1 ]
Są stałymi, czynnymi uczestnikami sesji. Grają lepiej od mężczyzn. Różne kobiety.
0%
 0%  [ 0 ]
Są stałymi, czynnymi uczestnikami sesji. Grają lepiej od mężczyzn. Wiecej niż jedna kobieta.
0%
 0%  [ 0 ]
Są stałymi, czynnymi uczestnikami sesji. Grają lepiej od mężczyzn. Przeważają ilościowo nad facetami.
0%
 0%  [ 0 ]
Jest stałym Graczem i okazjonalnie MG. Słaby Gracz i MG.
0%
 0%  [ 0 ]
Jest stałym Graczem i okazjonalnie MG. Średni Gracz i MG.
0%
 0%  [ 0 ]
Jest stałym Graczem i okazjonalnie MG. Dobry Gracz i MG.
0%
 0%  [ 0 ]
Jest stałym MG i okazjonalnie Graczem. Słaby Gracz i MG.
0%
 0%  [ 0 ]
Jest stałym MG i okazjonalnie Graczem. Średni Gracz i MG.
0%
 0%  [ 0 ]
Jest stałym MG i okazjonalnie Graczem. Dobry Gracz i MG.
0%
 0%  [ 0 ]
Inna opcja(podaje opis poniżej w tym temacie)
12%
 12%  [ 1 ]
Głosowań: 8
Wszystkich Głosów: 8

Autor Wiadomość
sir_lancelot 
Czeladnik VI Kręgu
Sir Lancelot


Wiek: 42
Dołączył: 28 Cze 2006
Posty: 304
Skąd: Iława
  Wysłany: 2006-12-23, 16:51   Kobiety na sesji

Witam:)



Te ankietowanie mi się chyba spodobało:D

Daje to możliwość rozpoczęcia tematu od jednoznacznego wypowiedzenia się każdego zabierającego głos w formie głosowania:)

Powiem tak: U Nas na sesjach kobiety najczęściej obserwowały poczynania na sesji, siedziały cicho w kąciku i miały radochę z tego jak kilku facetów udaje że jest kimś innym. Rola ta była niczym przez Nas nie wymuszona ale jakoś ciężko było zmobilizować Panie do czynnego udziału. Jak już się dały skusić to grały siebie i nie odbiegały zwykle pomysłami od reszty grupy a szkoda:) Wszelkie wybiegi postaci prowadzonych przez Nasze Panie były dość nieprzemyślane i chaotyczne co kończyło się albo dla Wszystkich postaci śmiesznie albo tragicznie. Ogólnie czynny udział kobiet u Nas w grze był rzadki i raczej nieudany.

Wiem jednak że wielu z Was grywa regularnie z kobietami. W wielu drużynach stanowią one trzon, przeważają liczebnie wśród grających a czasem nawet sa MG i to etatowymi i chwalonymi przez swoich Graczy.

Chciałbym wiedzieć jakie najczęściej jest Wasze doświadczenie z kobietami w RPG.
_________________
http://www.myspace.com/sobiewolaclub

http://www.sobiewola.pl/
Ostatnio zmieniony przez Vasquez21 2007-01-04, 08:24, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
 
Sethariel 
Opiekun X Kręgu


Wiek: 40
Dołączył: 10 Cze 2006
Posty: 1861
Skąd: Wejherowo
Wysłany: 2006-12-23, 17:08   

Kobiety u nas na sesjach graja i to wcale nienajgorzej. W tej chwili akurat nie mamy na sesjach kobiet z duzym stazem w RPG. Ale mimo braku doswiadczenia radza sobie dobrze. Mozna powiedziec, ze coraz lepiej, chociaz prym nadal wiodą raczej mezczyzni. Jakis czas temu mielismy w druzynie doswiadczona graczke i Mistrzynie Gry, ale cos sie popsulo w relacjach, zaczela tworzyc sie nieciekawa atmosfera i musielismy zrezygnowac ze wspolnych sesji z ta kobieta.

Co do ich roli i postaci jakie kreuja... Zdarzało się, ze byly glownymi postaciami jakiegos watku w przygodach. Ot chociazby Pani kapitan Irys, ktora dowodzi calym statkiem, ktorym plywalismy po Wezowej. Co do postaci to mozna zauwazyc tendencje do wybierania postaci rzucajacych czary: Mistrzynie Żywiołów, Czarodziejki, Iluzjonistki. Choc mielismy tez i Władczynie Zwierzat i conajmniej 2 Fechtmistrzynie.

Kobiety na naszych sesjach sa jednak troszke mniej aktywne od mezczyzn, ale to raczej chyba kwestia braku doswiadczenia.

Pozdrawiam

Seth
 
 
 
sir_lancelot 
Czeladnik VI Kręgu
Sir Lancelot


Wiek: 42
Dołączył: 28 Cze 2006
Posty: 304
Skąd: Iława
Wysłany: 2006-12-23, 17:21   

Seth napisał/a:
Kobiety u nas na sesjach graja i to wcale nienajgorzej.


Chciałbym kiedyś zagrać z taką dobrą w sensie gry kobietą. Jak dotąd nie miałem okazji mimo że staraliśmy się zaadaptować kilka niewiast na dłużej w Nasze szeregi to skutki były mizerne a Panie jakieś spięte i nienaturalne w tym wszystkim.

Seth napisał/a:
Kobiety na naszych sesjach sa jednak troszke mniej aktywne od mezczyzn, ale to raczej chyba kwestia braku doswiadczenia.


Aktywność to kwestia pewności siebie w grze która wynika z wprawy i charakteru osoby. Panie jednak zwykle przyglądają się długo i nie reagują a jak się na nie naciska aby włączyły się w grę po swojemu to zwykle robią to jakoś tak spontanicznie że jakby z założenia muszą się wydurniać lub być bardzo jaskrawymi postaciami i efekty są zwykle opłakane niestety:/ Nieciekawe mam doświadczenia jak widzicie w tej materii:D
_________________
http://www.myspace.com/sobiewolaclub

http://www.sobiewola.pl/
 
 
 
Szaraq 
Czeladnik VI Kręgu


Wiek: 36
Dołączył: 23 Maj 2006
Posty: 236
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2006-12-23, 21:25   

Ja nigdy nie mialem okazji grac z kobieta na sesji i zawsze bylem ciekaw jak to wychodzi. Wszyscy mi zawsze mowili, ze graja na rowni z mezczyznami, ale jakos nie potrafie sobie tego wyobrazic :) - bez obrazy dla plci pieknej :P.
Poza tym temat byl juz kiedys poruszony i glos nawet zabrala jedyna przedstawicielka tej plci na forum: Sboja, ktorej od dlugiego czasu na forum juz niestety nie goscimy...
_________________
Pozdrawiam
Szaraq
 
 
 
sir_lancelot 
Czeladnik VI Kręgu
Sir Lancelot


Wiek: 42
Dołączył: 28 Cze 2006
Posty: 304
Skąd: Iława
Wysłany: 2006-12-23, 21:43   

Szaraq napisał/a:
Poza tym temat byl juz kiedys poruszony i glos nawet zabrala jedyna przedstawicielka tej plci na forum: Sboja, ktorej od dlugiego czasu na forum juz niestety nie goscimy...


No właśnie:) To forum staje się pomału jak klasztor:D Kapucynów mniejszych i większych:D
_________________
http://www.myspace.com/sobiewolaclub

http://www.sobiewola.pl/
 
 
 
Szaraq 
Czeladnik VI Kręgu


Wiek: 36
Dołączył: 23 Maj 2006
Posty: 236
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2006-12-25, 00:53   

Ej, 13 uzytkownikow nie wie jakiej jest plci :P, wiec moze sie jeszcze jakas kobieta trafi, tylko trza jej bedzie jej kobiecosc uswiadomic ;D.
_________________
Pozdrawiam
Szaraq
 
 
 
sir_lancelot 
Czeladnik VI Kręgu
Sir Lancelot


Wiek: 42
Dołączył: 28 Cze 2006
Posty: 304
Skąd: Iława
Wysłany: 2006-12-25, 01:04   

Szaraq napisał/a:
Ej, 13 uzytkownikow nie wie jakiej jest plci :P, wiec moze sie jeszcze jakas kobieta trafi, tylko trza jej bedzie jej kobiecosc uswiadomic ;D.


Kto tu mnie od socjologów wyzywał:P Filozof się znalazł?:D Co masz zamiar forumowiczom zaglądać pod kiece czy jak?:D Ode mnie wara zaznaczam:P

A tak swoją drogą to apel do Vasqa aby przy tworzeniu profilu pole płeć dał jako wymagane a nie potem ludzie mają opinie o RPGowcach że bywają bezpłciowi:D
_________________
http://www.myspace.com/sobiewolaclub

http://www.sobiewola.pl/
 
 
 
abishai 
Uczeń III Kręgu


Wiek: 43
Dołączył: 28 Lis 2006
Posty: 58
Wysłany: 2006-12-25, 16:13   

W moich stronach ciężko znaleźć gracza..a co dopiero graczkę. Więc wszelkie kontakty z graczkami mam tylko przez Pbem. Nie można odmówić kobietom wyobraźni ( nie spotkalem takiej co by jej nie miała) , aczkolwiek potrafią się wykłócać z mistrzem gry bardzo, bardzo długo. I czasami o bardzo błahe szczegóły.

I to potrafi być bardzo irytujące.
 
 
sir_lancelot 
Czeladnik VI Kręgu
Sir Lancelot


Wiek: 42
Dołączył: 28 Cze 2006
Posty: 304
Skąd: Iława
Wysłany: 2006-12-25, 17:34   

abishai napisał/a:
W moich stronach ciężko znaleźć gracza..a co dopiero graczkę. Więc wszelkie kontakty z graczkami mam tylko przez Pbem.


No to jest sytuacja zbieżna z moją:/

abishai napisał/a:
Nie można odmówić kobietom wyobraźni ( nie spotkalem takiej co by jej nie miała) ,


Kobiety wyobraźnie maja zwykle nielichą. Często jednak boją się jawnie puszczać wodze fantazji i są powściągliwe w swoim okazywaniu wewnętrznych stanów i słabo się ta wyobraźnia przekłada na poczynani w sesji ich postaci niestety.

abishai napisał/a:
aczkolwiek potrafią się wykłócać z mistrzem gry bardzo, bardzo długo. I czasami o bardzo błahe szczegóły.


No o takie rzeczy to nie tylko z MG się kobiety potrafią wykłócać:P Zdarza im się to często nie tylko w wyimaginowanym świecie RPG ale i w prawdziwym życiu:) Jak tu je za to nie kochać prawda?:D

abishai napisał/a:
I to potrafi być bardzo irytujące.


No tego już dodawać nie musiałeś bo Gracze faceci jak się uprą na jakieś pierdoły czy szczegóły to są pewnie nie mniej irytujący jak kobiety. Trzeba jednak przyznać że faceta to po prostu opierniczysz jako MG, przywołasz jego fantazję w kilku ostrych słowach do porządku i przygoda toczy się dalej... A z kobietą to rzadko MG się wdaje w ostre reprymendy bo to przecież delikatne istoty o potężnej dozie upartości niestety:D
_________________
http://www.myspace.com/sobiewolaclub

http://www.sobiewola.pl/
 
 
 
Szaraq 
Czeladnik VI Kręgu


Wiek: 36
Dołączył: 23 Maj 2006
Posty: 236
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2006-12-26, 00:51   

sir_lancelot napisał/a:
Kto tu mnie od socjologów wyzywał:P Filozof się znalazł?:D Co masz zamiar forumowiczom zaglądać pod kiece czy jak?:D Ode mnie wara zaznaczam:P

Ty to lancelocie masz zaznaczone w profilu jakiej jestes plci, ale Abi moglbys pokazac co tam pod kiecka masz ;)??
_________________
Pozdrawiam
Szaraq
 
 
 
sir_lancelot 
Czeladnik VI Kręgu
Sir Lancelot


Wiek: 42
Dołączył: 28 Cze 2006
Posty: 304
Skąd: Iława
Wysłany: 2006-12-26, 13:19   

Szaraq napisał/a:
Ty to lancelocie masz zaznaczone w profilu jakiej jestes plci, ale Abi moglbys pokazac co tam pod kiecka masz ;)??


Oj tam przestań:P Abi ma teraz ważniejsze sprawy na głowie niż udowadnianie Ci tego co pod kiecą nosi:P Możesz mi wierzyć na słowo:P
_________________
http://www.myspace.com/sobiewolaclub

http://www.sobiewola.pl/
 
 
 
Szaraq 
Czeladnik VI Kręgu


Wiek: 36
Dołączył: 23 Maj 2006
Posty: 236
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2006-12-26, 14:58   

sir_lancelot napisał/a:
Oj tam przestań:P Abi ma teraz ważniejsze sprawy na głowie niż udowadnianie Ci tego co pod kiecą nosi:P Możesz mi wierzyć na słowo:P

Ja z czystej ciekawosci ;).
_________________
Pozdrawiam
Szaraq
 
 
 
abishai 
Uczeń III Kręgu


Wiek: 43
Dołączył: 28 Lis 2006
Posty: 58
Wysłany: 2006-12-26, 15:29   

Cytat:
Ty to lancelocie masz zaznaczone w profilu jakiej jestes plci, ale Abi moglbys pokazac co tam pod kiecka masz ;)??


Pod kiecą jak każdy rodowity szkot nie noszę nic, nawet slipów. :mrgreen: ..Zreszta kilt to nie kieca, mimo że wygląd podobny.

A na poważnie..Ja też się zaliczam do męskiej połowy.

Co zaś do wykłócania kobiet...Jeżeli ktoś się czepia o to że druidzi powinni używać sprzętu typu skalpel, i w ogóle zachowywać się jak banda chirurgów z nowoczesnego szpitala, to mnie to po prostu wnerwia.
Jak jest okres średniowiecza, to za szpitale robią chatki obite mchem, starucha z jednym zębem w roli medyka, chleb z pajęczyną i pijawki.

Cytat:
No tego już dodawać nie musiałeś bo Gracze faceci jak się uprą na jakieś pierdoły czy szczegóły to są pewnie nie mniej irytujący jak kobiety.


Nie zaprzeczam, aczkolwiek w przypadku kobiet trafiło mi się to częściej. Poza tym kobiety podchodzą do argumentów mniej merytorycznie, a bardziej emocjonalnie.
Nie twierdzę, że to się sprawdza wobec wszystkich kobiet..Może ja mam po prostu pecha do graczek.
 
 
sir_lancelot 
Czeladnik VI Kręgu
Sir Lancelot


Wiek: 42
Dołączył: 28 Cze 2006
Posty: 304
Skąd: Iława
Wysłany: 2006-12-26, 16:16   

Szaraq napisał/a:
Ja z czystej ciekawosci ;).


Za taką ciekawość to można niekiedy po twarzy dostać za wścibstwo:P

abishai napisał/a:
Pod kiecą jak każdy rodowity szkot nie noszę nic, nawet slipów. :mrgreen: ..Zreszta kilt to nie kieca, mimo że wygląd podobny.


No patrz:) Byli już na tym forum fani Power Rangers i Dragon Ball ale fanów Williama Wallesa to jeszcze nie było:P No w sumie był jeden utajony w mojej postaci:P Ale ja bardziej lubiłem Stevena Irlandczyka o ile kojarzycie?:P Jak już mowa o filmie Braveheart czyli o moim ulubionym:P

Poza tym pokaże Wam który to bo to klimatyczny Gość:)

abishai napisał/a:
A na poważnie..Ja też się zaliczam do męskiej połowy.


No widzisz mówiłem Ci Sharaq to mi nie wierzyłeś:P Nie martw się Abi Sharaq ma niedosyt płci pięknej na forum od kiedy Sobja się przestała udzielać i nie ma komu szpanować:P

Poza tym zaznaczyłeś płeć na forum oficjalnie po moim apelu to Sharaq będzie Ci musiał odpuścić i poszukać sobie innego obiektu:P

abishai napisał/a:
Co zaś do wykłócania kobiet...Jeżeli ktoś się czepia o to że druidzi powinni używać sprzętu typu skalpel, i w ogóle zachowywać się jak banda chirurgów z nowoczesnego szpitala, to mnie to po prostu wnerwia.
Jak jest okres średniowiecza, to za szpitale robią chatki obite mchem, starucha z jednym zębem w roli medyka, chleb z pajęczyną i pijawki.


:) No fajny przykład. Zgodzę się że Panie w RPG to zwykle wielkie estetki i że kłucą się czasem o rzeczy o których nie mają pojęcia.

abishai napisał/a:
Poza tym kobiety podchodzą do argumentów mniej merytorycznie, a bardziej emocjonalnie.
Nie twierdzę, że to się sprawdza wobec wszystkich kobiet..Może ja mam po prostu pecha do graczek.


Podchodzą emocjonalnie bez dwóch zdań:) A co do pecha to nie martw się bo nie Ty jeden go masz w tym względzie:)

BRAVEHEART9.jpg
Steven - Irlandczyk - Zabójca
Plik ściągnięto 119 raz(y) 133,69 KB

_________________
http://www.myspace.com/sobiewolaclub

http://www.sobiewola.pl/
 
 
 
Szaraq 
Czeladnik VI Kręgu


Wiek: 36
Dołączył: 23 Maj 2006
Posty: 236
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2006-12-26, 23:21   

abishai napisał/a:
Pod kiecą jak każdy rodowity szkot nie noszę nic

Ekhm... no to przy moim pytaniu zabrzmialo jako stwierdzenie o braku plci ;).

abishai napisał/a:
Co zaś do wykłócania kobiet...Jeżeli ktoś się czepia o to że druidzi powinni używać sprzętu typu skalpel, i w ogóle zachowywać się jak banda chirurgów z nowoczesnego szpitala, to mnie to po prostu wnerwia.
Jak jest okres średniowiecza, to za szpitale robią chatki obite mchem, starucha z jednym zębem w roli medyka, chleb z pajęczyną i pijawki.

Hmm... niewiem o co tu przedmowcy chodzilo... chcialbym powiedziec tyle, ze juz raz zostalem wyklety za porownywanie swiata ED do sredniowiecza ;).

sir_lancelot napisał/a:
No widzisz mówiłem Ci Sharaq to mi nie wierzyłeś:P Nie martw się Abi Sharaq ma niedosyt płci pięknej na forum od kiedy Sobja się przestała udzielać i nie ma komu szpanować:P

Kurde, to faktycznie nie ma sie przed kim popisywac :/. Abi zadeklarowal plec meska, mimo iz "pod kiecka nie ma nic" :D, to trza bedzie sie do kogo innego przyczepic ;).
_________________
Pozdrawiam
Szaraq
 
 
 
sir_lancelot 
Czeladnik VI Kręgu
Sir Lancelot


Wiek: 42
Dołączył: 28 Cze 2006
Posty: 304
Skąd: Iława
Wysłany: 2006-12-26, 23:52   

Szaraq napisał/a:
Ekhm... no to przy moim pytaniu zabrzmialo jako stwierdzenie o braku plci ;).


No patrz jaki to się ginekolog tego forum zrobił:P A matury jeszcze nie ma a już zagląda między nogi:P No No:D

Szaraq napisał/a:
Hmm... niewiem o co tu przedmowcy chodzilo... chcialbym powiedziec tyle, ze juz raz zostalem wyklety za porownywanie swiata ED do sredniowiecza ;).


Chodziło o to że kobita nawet jak nie zna realiów świata albo zna je dużo gorzej od MG to i tak chce postawić na swoim mimo że wszyscy jej mówią że nie ma racji:) Tak to odczytałem nie wiem czy Abi miał to na myśli akurat:D

Szaraq napisał/a:
Kurde, to faktycznie nie ma sie przed kim popisywac :/. Abi zadeklarowal plec meska, mimo iz "pod kiecka nie ma nic" :D, to trza bedzie sie do kogo innego przyczepic ;).


Jaki to się wybrał na łowy no:P Ode mnie Wara:P Idź do Taty Geriona na kolana:P
_________________
http://www.myspace.com/sobiewolaclub

http://www.sobiewola.pl/
 
 
 
Vasquez21 
Administrator


Dołączył: 19 Maj 2006
Posty: 337
Skąd: Jaworzno
Wysłany: 2007-01-03, 08:02   

sir_lancelot napisał/a:
męszczyzn / żadko

Już drugi post dzisiaj cytuję jakiś błąd z ankiety, ale słabo się robi, jak człowiek coś takiego widzi :|... Popraw to proszę.

Co do ankiety to ocenianie tego czy grają lepiej/gorzej mija się z celem. Jedni są lepsi, drudzy gorsi... troszkę bez sensu ta ankieta.

Co do ilości kobiet to odkąd pamiętam praktycznie zawsze była przynajmniej jedna kobieta na sesjach ED, a kilka lat temu był czas że miałem regularnie dwie... była to bardzo fajna drużyna wtedy, ale niestety zbyt duża 6 osób, dlatego nie płakałem jak mi odeszła jedna kobietka.

Ogólnie jednak uważam, że jest to miłe urozmaicenie.
 
 
 
abishai 
Uczeń III Kręgu


Wiek: 43
Dołączył: 28 Lis 2006
Posty: 58
Wysłany: 2007-01-03, 18:56   

Cóż..mimo fatalnych doświadczeń z niektórymi osobnikami płci pięknej, też popieram urozmaicenie ..
I pewnie dlatego próbuję namówić moją siostrę do gry..Bez powodzenia, niestety.
 
 
sir_lancelot 
Czeladnik VI Kręgu
Sir Lancelot


Wiek: 42
Dołączył: 28 Cze 2006
Posty: 304
Skąd: Iława
Wysłany: 2007-01-03, 21:28   

Vasquez21 napisał/a:
Już drugi post dzisiaj cytuję jakiś błąd z ankiety, ale słabo się robi, jak człowiek coś takiego widzi :|... Popraw to proszę.


Sory za błąd i to powtarzający się. Chętnie bym to poprawił ale nie dam rady bo kiedy ankieta została rozpoczęta czyli ktoś zagłosował to nie mogę jej już edytować aby nie zmienić odpowiedzi i nie wypaczyć wyniku:) Takie było chyba założenie systemu:) Jak możesz to mnie popraw zatem:P

Vasquez21 napisał/a:
Co do ankiety to ocenianie tego czy grają lepiej/gorzej mija się z celem. Jedni są lepsi, drudzy gorsi... troszkę bez sensu ta ankieta.


Dla mnie ma sens takie postawienie sprawy ale przecież zawsze jak się czyjeś zdanie nie mieści w ankiecie to można je umieścić w poście w danym temacie i już.

Wziął bym udział w ankiecie stworzonej przez kogoś innego z chęcią tak na marginesie:P Jak macie pomysły to śmiało:)

Vasquez21 napisał/a:
Co do ilości kobiet to odkąd pamiętam praktycznie zawsze była przynajmniej jedna kobieta na sesjach ED, a kilka lat temu był czas że miałem regularnie dwie... była to bardzo fajna drużyna wtedy, ale niestety zbyt duża 6 osób, dlatego nie płakałem jak mi odeszła jedna kobietka.


Dużo masz Graczy i oszałamiająco dużo kobiet jak na moje doświadczenia z RPG:)

abishai napisał/a:
Cóż..mimo fatalnych doświadczeń z niektórymi osobnikami płci pięknej, też popieram urozmaicenie ..


Mam nadzieje że mówisz o ich kłótliwości na sesjach a nie o osobistych doświadczeniach:P

abishai napisał/a:
I pewnie dlatego próbuję namówić moją siostrę do gry..Bez powodzenia, niestety.


Ja tez próbowałem namówić... brata... Ale woli piwo i Word of Warcraft:/ Burak!:P
_________________
http://www.myspace.com/sobiewolaclub

http://www.sobiewola.pl/
 
 
 
abishai 
Uczeń III Kręgu


Wiek: 43
Dołączył: 28 Lis 2006
Posty: 58
Wysłany: 2007-01-05, 17:59   

Cytat:
Mam nadzieje że mówisz o ich kłótliwości na sesjach a nie o osobistych doświadczeniach:P


Tylko, jeśli chodzi o sesje.. W końcu to forum RPG-owe.
 
 
sir_lancelot 
Czeladnik VI Kręgu
Sir Lancelot


Wiek: 42
Dołączył: 28 Cze 2006
Posty: 304
Skąd: Iława
Wysłany: 2007-01-08, 19:14   

abishai napisał/a:
Tylko, jeśli chodzi o sesje.. W końcu to forum RPG-owe.


No tak ale piszą na nim normalni chyba w miarę ludzie których czasem można podejrzewać o inne zainteresowania życiowe niż tylko granie w RPG:) To tak na marginesie ale spoko zupełnie:)
_________________
http://www.myspace.com/sobiewolaclub

http://www.sobiewola.pl/
 
 
 
Kot 
Opiekun IX Kręgu
Wędrowiec


Wiek: 42
Dołączył: 09 Cze 2006
Posty: 1329
Skąd: zadupie pomniejsze
Wysłany: 2007-03-08, 13:48   

W moim przypadku graja poki co dwie kobiety. Z posiadajacych postaci mam dwoch panow i trzy panie ponadto. Mezczyzni przegrywaja, panie tryumfuja z wynikiem 5:2. Specyfika miasta Malborka i okolic. :P
_________________
Mariusz "Kot" Butrykowski
"The only way to keep them in line is to bury them in a row..."
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template junglebook v 0.2 modified by Nasedo