Poprzedni temat :: Następny temat
Flejm na forum
Autor Wiadomość
sirserafin 
Czeladnik VII Kręgu
Human Archer


Wiek: 39
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 610
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2009-05-15, 15:20   Flejm na forum

Pozwolę sobie na offtop... admin może mi nawet za to warna dać, ale chcę, aby sprawa była jasna...

Kot napisał/a:
Nie muszę, ale taka już moja natura...


Chyba właśnie to tak na mnie działa... ty po prostu lubisz być czasem (CZĘSTO) zwykłym dupkiem.

Główny mąciciel, co po prostu lubi wkurwiać innych i prowokować nie posiadając w tym żadnego innego celu. **** z ciebie, Kocie, słowem jednym, a dyskusja z tobą na konkretny temat mija się z celem, jak już wiele razy pokazałeś, bo za nic nie potrafisz uznać niczyich argumentów, ani przyznawać się do błędu. Ręce i cycki opadają, jak się czyta tak bezczelny tekst jak twoja powyższa wypowiedź i nie wiem czy gorsze jest to, że jesteś tak bezczelny by się do tego przyznać czy to, że twoje zachowanie jest najnormalniej w świecie przez chyba wszystkich poza mną tolerowane. Fuck you i do widzenia - tyle mogę odpisać.

Wzywam niniejszym do bojkotu Kota!


Co oczywiście nie przeszkadza mi w podejmowaniu konstruktywnej współpracy z nim w innych płaszczyznach pod warunkiem zrezygnowania z bezmyślnego a zarazem celowego Kociego chamstwa, które w przeciwieństwie do mnie Kot lubi ubierać w ładne słówka i wychodzić na cacy, a mnie od czci i wiary odsądzać, bo jak mam coś komuś do zarzucenia to mówię wprost i z odpowiednią dozą ładunku emocjonalnego.

Proszę do poniedziałku nie usuwać tego posta i zabierać głos w tym temacie tylko jeśli ma się naprawdę coś do dodania, bo celem tego postu nie jest rozpoczęcie wojny tylko zwrócenie uwagi na wyżej opisaną sprawę.

Yo.
_________________
W szkole, kiedy kumple zażywali narkotyki, ja wierzyłem w sprawiedliwość i uczciwość polityki...
Ostatnio zmieniony przez Sethariel 2009-05-19, 15:09, w całości zmieniany 6 razy  
 
 
 
Kot 
Opiekun IX Kręgu
Wędrowiec


Wiek: 42
Dołączył: 09 Cze 2006
Posty: 1329
Skąd: zadupie pomniejsze
Wysłany: 2009-05-15, 15:47   

sirserafin napisał/a:
Chyba właśnie to na mnie działa... ty po prostu lubisz być czasem (CZĘSTO) zwykłym dupkiem.

Koty są złośliwe. Ja też. A ty właśnie eskalujesz konflikt wywołany przez samego siebie. Ja sobie stoję z boku i dobrze bawię, patrząc jak się pienisz i szarpiesz łańcuchami...
Ja tylko się wypowiadam. Czasami błędnie, przyznaję, ale kto nie popełnia błędów. To ty dorabiasz do tego ideologię i otwarcie łamiesz wszelkie zasady dobrego wychowania...

I tak w ramach bojKotu dostajesz trzeciego ignora. Permanentnego.
_________________
Mariusz "Kot" Butrykowski
"The only way to keep them in line is to bury them in a row..."
Ostatnio zmieniony przez Kot 2009-05-15, 15:48, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
sirserafin 
Czeladnik VII Kręgu
Human Archer


Wiek: 39
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 610
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2009-05-15, 15:56   

Kot napisał/a:
Ja sobie stoję z boku i dobrze bawię, patrząc jak się pienisz i szarpiesz łańcuchami...


Parszywy therański łowco niewolników! Trafiłeś w końcu na orczego Wyzwoliciela choć niestety nie jesteś w zasięgu, który pozwalałby mi na użycie Kumulacji Ciosów... ale chociaż jestem cholerykiem a gahad mnie pali potrafię być cierpliwy...

a za ignore'a dziękuję... KOCIE.

(Chyba powinienem się przejąć... tylko właściwie czym? Że skończą się głupie docinki? Ciekawe dla kogo ta "kara"...)
_________________
W szkole, kiedy kumple zażywali narkotyki, ja wierzyłem w sprawiedliwość i uczciwość polityki...
Ostatnio zmieniony przez sirserafin 2009-05-15, 17:20, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
Dziewic 
Opiekun IX Kręgu


Wiek: 37
Dołączył: 02 Sie 2007
Posty: 925
Skąd: Iława/Gdańsk
Wysłany: 2009-05-15, 21:39   

sirserafin napisał/a:
Parszywy therański łowco niewolników!


:mrgreen:
 
 
lord.owca 
Czeladnik V Kręgu
Zagubiony


Wiek: 39
Dołączył: 23 Maj 2006
Posty: 152
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2009-05-16, 01:35   

Kot

Niestety muszę z przykrością stwierdzić, że Sirserafin ma po części racje. Ja już dawno zaprzestałem dyskusji z tobą. Ponieważ albo jest twoja racja, i nic więcej nie dociera do Ciebie, albo mówisz róbcie jak chcecie. Ja poczytuje Sobie czasem wasze przepychanki słowne i jestem rozczarowany dwiema stronami. Jeden staje okoniem a drugi wychodzi ze skóry. Wasza rywalizacja jest niczym walka z wiatrakami.

Kot nie chce się zmienić na przekór sobie, a nie przeciw światu, ot taki bunt nastolatka w skórze dojrzałego człowieka. Natomiast Sirserafin nie może pojąć, że dyskusja w pewnych formach tylko pobudza ten bunt.

Teraz prośba do adminów:
Usuwajcie przepychanki słowne, albo przenoście do offtopa, zostawiając samą część dotyczącą postów.

Nikt nie może wam zabronić kłótni, ale nie róbcie tego na głównych watkach bo szkodzicie forum.
_________________
inkscape-tutorial.pl portfolio.dnginfo.pl
 
 
mystic 
Czeladnik VII Kręgu
Emeryt


Wiek: 114
Dołączył: 27 Maj 2006
Posty: 882
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2009-05-16, 10:29   

A ja się tak tylko po budowlanemu zapytam odnośnie idei stworzenia takiego tematu.
Sirserafin ty to *** nie masz nic lepszego do roboty? Jak masz za dużo energii to byś lepiej dom posprzątał albo co.

Wykropkowało mi ladacznice ;)
Ostatnio zmieniony przez mystic 2009-05-16, 10:30, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
birchie 
Uczeń IV Kręgu
Metal Fist Shaman


Wiek: 40
Dołączył: 23 Mar 2007
Posty: 94
Skąd: Poznań
Wysłany: 2009-05-16, 12:25   

MEH... Nie ma to jak kłótnia na fundamentach wspólnego hobby, które powinno służyć zabawie i zbliżaniu ludzi... Sirserafinie...Kocie... wrzućcie na luz :-P

>>to rzekłszy Szaman wrzucił do ogniska garść tajemniczych ziół a w twarze agresorów walnął POZYTYW<< :->
_________________
Szaman wali pozytywem w twarz agresora... pozytywne fluidy...
 
 
 
Cryingorc 
Czeladnik VII Kręgu


Wiek: 39
Dołączył: 25 Maj 2006
Posty: 851
Skąd: Włocławek/Olsztyn
Wysłany: 2009-05-16, 12:50   

Kłóćcie się! Chaos, zniszczenie, nienawiść! Raggok! Dis!
_________________
Jestem Prawem - Chaosem, Przeznaczeniem - Losem.
Jestem Pasją - Horrorem, Przebudzeniem - Pogromem.
Wasze życia w Mych rękach... i nieszczęsnej k8.
 
 
 
Piotrek 
Czeladnik VIII Kręgu


Wiek: 40
Dołączył: 24 Cze 2008
Posty: 379
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-05-16, 13:30   

Cryingorc nie demaskuj nas ;-)

a tak na poważnie, serafin jest jaki jest, mówi to co myśli czasem nie zważając na uczucia innych. Kot też lekkiego charakteru nie ma. Oni będą się kłócić i tyle jak nie na tym forum to na innym. Nie ma co tupać nogą i mówić im żeby przestali. Ja tam w tym sporze zamierzam zachować neutrealność. Jedyne o co mam prośbę, to żeby ten wątek został przeniesiony do wątków widocznych po zalogowaniu, jak tłumaczenia czy coś. Nie ma co pokazywać tej walki osobom które z ed chcą się dopiero związać.

:mrgreen:
 
 
birchie 
Uczeń IV Kręgu
Metal Fist Shaman


Wiek: 40
Dołączył: 23 Mar 2007
Posty: 94
Skąd: Poznań
Wysłany: 2009-05-17, 09:32   

Że co? Że niby ja tupię nogą?! :lol:
_________________
Szaman wali pozytywem w twarz agresora... pozytywne fluidy...
 
 
 
mystic 
Czeladnik VII Kręgu
Emeryt


Wiek: 114
Dołączył: 27 Maj 2006
Posty: 882
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2009-05-17, 20:33   

Ja tam nie mam nic przeciw wymianie poglądów nawet ostrej, nie podoba mi się jedynie buracki język sirserafina.
 
 
Muscat 
Uczeń II Kręgu
M. Kłopotliwa


Dołączyła: 29 Gru 2008
Posty: 45
Skąd: Racibórz
Wysłany: 2009-05-17, 23:12   

Kot napisał/a:
Koty są złośliwe.


Nie. Żadne zwierzęta nie są złośliwe (a już na pewno nie koty, które są mądre, co się ze złośliwością nie zgadza). Ludzie lubią usprawiedliwiać swoje felery, twierdząc, ze ich postępowanie jest "naturalne" (brutalność, bezmyślność, lubieżność).

Nie znasz kotów, Kocie. A na pewno ich nie kochasz.

Siebie zresztą też nie kochasz...

Sirserafin też...

Ubolewam nad tym!!!
 
 
 
Dziewic 
Opiekun IX Kręgu


Wiek: 37
Dołączył: 02 Sie 2007
Posty: 925
Skąd: Iława/Gdańsk
Wysłany: 2009-05-17, 23:14   

Faceci nie potrzebują miłości, tylko wojny! Raggok!
 
 
Cryingorc 
Czeladnik VII Kręgu


Wiek: 39
Dołączył: 25 Maj 2006
Posty: 851
Skąd: Włocławek/Olsztyn
Wysłany: 2009-05-18, 07:43   

Jak to nie ma złosliwych zwierząt, M u s c a t! Mało to pasożytów? Szczurów-pijawek i krwawych pszczół. A już o precesie czy takiej vetcie to nie wspomnę. A zresztą... przeklęta Władczyni Zwierząt się znalazła :P
_________________
Jestem Prawem - Chaosem, Przeznaczeniem - Losem.
Jestem Pasją - Horrorem, Przebudzeniem - Pogromem.
Wasze życia w Mych rękach... i nieszczęsnej k8.
 
 
 
Coenus 
Nowicjusz
Sir


Wiek: 40
Dołączył: 07 Maj 2009
Posty: 4
Skąd: Radom
Wysłany: 2009-05-18, 07:56   

Podziwiam to forum bo userzy starają się zawsze i wszędzie pisać rzeczowo i na temat.
Pewnie duży to wkład wcześniejszej pracy adminów. Ale naprawde czyta się to dobrze.
Forum niestety co jakiś czas przestaje być tylko punktem styku zawodowego, staje się domem, i granica pomiędzy profesjonalizmem a "luzem" zmienia się.

Tak sie dzieje na wszelkich forach... wiec nie dziwie się że i tu.

Co do tematu złośliwości itd. Od razu trzeba było napsiac PM do Kota z prośbą o igonra albo prywatnie zwracac uwage...
Zgodnie z Księgą... upomnij na osobnosci... upomnij stanowczo na osobnosci... upomnij na forum wspólnoty ...
mam nadzieje ze i kotu i serafinowi uda się osiągnąć spokój ducha ... tak potrzebny by wykonać rytuał karmiczny ...
;) pozdro
 
 
 
mystic 
Czeladnik VII Kręgu
Emeryt


Wiek: 114
Dołączył: 27 Maj 2006
Posty: 882
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2009-05-18, 16:57   

Powiem ci że nikt tu nigdy nikomu mówić specjalnie nie musiał jak się powinno wyrażać. Admini nigdy specjalnie nikogo nie upominali a jeśli już to na pewno palców jednej ręki by wystarczyło, żeby zliczyć bardziej bojowe osobniki od początku forum.
Ostatnio zmieniony przez mystic 2009-05-18, 16:57, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Chavez 
Uczeń II Kręgu
Dreamer


Wiek: 38
Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 46
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2009-05-19, 11:38   

Etam, dobry flejm nie jest zly 8-)
_________________
Umieramy kiedy przestajemy marzyć...
Trochę wolniej...
 
 
Sethariel 
Opiekun X Kręgu


Wiek: 40
Dołączył: 10 Cze 2006
Posty: 1861
Skąd: Wejherowo
Wysłany: 2009-05-19, 14:58   

Nie uważacie, że to już jest żenujące, gdy dwóch inteligentnych fanów zaczyna sypać do siebie złośliwymi tekstami, tak naprawdę tylko z przekory i bezsensownej chęci postawienia na swoim bez względu na koszty.

Nie musimy się ze sobą zgadzać. Nie musimy się lubić. Sam na przykład z wieloma rzeczami nie zgadzam się czy to z Kotem czy sirserafinem.

Natomiast nie jest to żadnym usprawiedliwieniem dla flejmu. Nie potraficie ze sobą normalnie rozmawiać, to przynajmniej pamiętajcie o innych użytkownikach, którym utrudniacie swoimi sprzeczkami normalną dyskusję w temacie.

Sprawa teoretycznie rozeszła się już po kościach. Ale ja nie zamierzam tego tak zostawić. Bo to nie pierwszy raz...

Oficjalnie sirserafin oraz Kot, dostajecie ostrzeżenia.

Zostaną one usunięte, jeżeli do końca miesiąca uda wam się powstrzymać w przypadku sirserafina od osobistych uwag skierowanych w stronę Kota (czy jakiegokolwiek innego użytkownika), a w przypadku Kota od sarkazmów czy jakichkolwiek innych złośliwości.

Jeżeli wam się nie uda, otrzymacie czasowe bany...

Życzę więcej dystansu, opanowania i wyrozumiałości.
_________________
Wojciech 'Sethariel' Żółtański
Gry-Fabularne.pl - serwis o grach fabularnych
 
 
 
mystic 
Czeladnik VII Kręgu
Emeryt


Wiek: 114
Dołączył: 27 Maj 2006
Posty: 882
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2009-05-19, 16:37   

Uuuu powiało chłodem znad morza :)
 
 
Habib 
Opiekun IX Kręgu
Smok Karatenga


Wiek: 40
Dołączył: 22 Paź 2006
Posty: 1005
Skąd: Czďż˝stochowa
Wysłany: 2009-05-19, 16:48   

W sumie dobrze.
Może się chłopcy trochę opamiętają.

<a miałem się nie wtrącać>
_________________
Habibsite.pl
Ostatnio zmieniony przez Habib 2009-05-19, 16:48, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Dziewic 
Opiekun IX Kręgu


Wiek: 37
Dołączył: 02 Sie 2007
Posty: 925
Skąd: Iława/Gdańsk
Wysłany: 2009-05-19, 17:20   

mystic napisał/a:
Uuuu powiało chłodem znad morza :)

Albo grobowym chłodem z piramid... mówiłem, że był w Egipcie ;-)
 
 
Cryingorc 
Czeladnik VII Kręgu


Wiek: 39
Dołączył: 25 Maj 2006
Posty: 851
Skąd: Włocławek/Olsztyn
Wysłany: 2009-05-19, 17:27   

w Kreanie.
_________________
Jestem Prawem - Chaosem, Przeznaczeniem - Losem.
Jestem Pasją - Horrorem, Przebudzeniem - Pogromem.
Wasze życia w Mych rękach... i nieszczęsnej k8.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template junglebook v 0.2 modified by Nasedo