Poprzedni temat :: Następny temat
Earthdawn Trzecia Edycja
Autor Wiadomość
Sethariel 
Opiekun X Kręgu


Wiek: 40
Dołączył: 10 Cze 2006
Posty: 1861
Skąd: Wejherowo
Wysłany: 2009-03-16, 14:18   Earthdawn Trzecia Edycja

Rok 2009

Earthdawn Trzecia Edycja

Zresztą zobaczcie

REDBRICK napisał/a:
RedBrick Limited is pleased to announce that it has signed contracts with Mongoose Publishing to publish new editions of their Earthdawn, Fading Suns, Blue Planet, Age of Legend 4e, and Equinox game lines under Mongoose Publishing’s Flaming Cobra imprint, already famous for such popular games as Dragon Warriors and Spycraft 2.0.

Under this arrangement, RedBrick Limited retains full creative control of writing, design, editing, and layout. Mongoose Publishing will handle printing, marketing, sales, and distribution.

The first RedBrick Limited products to be released under the Flaming Cobra imprint will be available in game stores worldwide from July 2009, starting with Earthdawn Third Edition, before moving into the product release schedules for our other game lines.

After five years honing its skills as a game publisher on the Earthdawn Classic and Fading Suns Second Edition game lines, and being among the forefront of RPG publishers embracing the digital and print-on-demand publishing models, RedBrick Limited are excited to be working with Mongoose Publishing and taking the next step toward bringing our games to a wider audience. Mongoose Publishing are the “perfect partner” for RedBrick Limited and everyone on board the ‘Brick looks forward to a lengthy collaboration with the Mongoose team under the hood of the Flaming Cobra.

More information on RedBrick’s product releases will be published on Mongoose’s web site at http://www.mongoosepublishing.com and RedBrick's company web site at http://www.redbrick-limited.com.

RedBrick Limited is headquartered in Auckland, New Zealand. Age of Legend4e™ is a trademark of RedBrick Limited. Equinox™ is a trademark of RedBrick Germany. Earthdawn® is a registered trademark of FASA Corporation. Fading Suns™ is a trademark of Holistic Design Inc. Blue Planet™ is a trademark of Biohazard Games. Flaming Cobra™ is a trademark of Mongoose Publishing. All used under license.
_________________
Wojciech 'Sethariel' Żółtański
Gry-Fabularne.pl - serwis o grach fabularnych
Ostatnio zmieniony przez Sethariel 2009-09-24, 02:20, w całości zmieniany 5 razy  
 
 
 
Dziewic 
Opiekun IX Kręgu


Wiek: 37
Dołączył: 02 Sie 2007
Posty: 925
Skąd: Iława/Gdańsk
Wysłany: 2009-03-16, 16:46   

Ja bym chciał wiedzieć co z tego wynika dla drukowanej wersji Kratas :-P
 
 
sirserafin 
Czeladnik VII Kręgu
Human Archer


Wiek: 39
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 610
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2009-03-16, 16:49   

Daniel napisał/a:

So what about the Kratas book, which is still ED Classic? Will it ever see the light of day as print product?


Dammi napisał/a:

Yes, it will appear in print later this year. The print version will be ED3, but then, the book doesn't feature too many rules for this to be an issue.


Best,

Dammi
_________________
W szkole, kiedy kumple zażywali narkotyki, ja wierzyłem w sprawiedliwość i uczciwość polityki...
Ostatnio zmieniony przez Sethariel 2009-03-16, 17:01, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Sethariel 
Opiekun X Kręgu


Wiek: 40
Dołączył: 10 Cze 2006
Posty: 1861
Skąd: Wejherowo
Wysłany: 2009-03-16, 16:55   

Według tego co już wiadomo, wszystkie druki nowych rzeczy, jak i też wydawanie nowych dodatków zostało wstrzymane do czasu wydania Trzeciej Edycji. Co więcej Kratas, Nations of Barsaive vol 2 i Cathay zostaną wydane już w wersji trzecioedycyjnej. Zgodnie z cytatem podanym przez sirserafina, Kratas w druku wyjdzie prawdopodobnie jeszcze w 2009.

Z kolejnych informacji wiadomo, że Dyscypliny w Trzeciej Edycji oparte będą o ADM, będą też drobne zmiany w opisach talentów, czarów (dopracowanie kwestii iluzji) oraz kilka innych drobnych zmian w mechanice. Jądro mechaniki pozostanie niezmienione. Tak samo wszystkie sourcebooki EDC będą kompatybilne z Trzecią Edycja jeśli chodzi o opisy, świat itp.

Poza tym będą Trzecioedycyjne wersje wszystkich wydanych do tej pory podręczników EDC. Trzecia Edycja zamierza też ruszyć dalej storyline wydając powoli książki kampanijne.
_________________
Wojciech 'Sethariel' Żółtański
Gry-Fabularne.pl - serwis o grach fabularnych
Ostatnio zmieniony przez Sethariel 2009-03-16, 16:59, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
Dziewic 
Opiekun IX Kręgu


Wiek: 37
Dołączył: 02 Sie 2007
Posty: 925
Skąd: Iława/Gdańsk
Wysłany: 2009-03-16, 17:20   

I bardzo, bardzo dobrze.
 
 
sirserafin 
Czeladnik VII Kręgu
Human Archer


Wiek: 39
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 610
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2009-03-16, 20:20   

Mnie ciekawi czy wypuszczą erraty dla posiadaczy classica czy trzeba będzie WSZYSTKIE podręczniki kupować raz jeszcze.
_________________
W szkole, kiedy kumple zażywali narkotyki, ja wierzyłem w sprawiedliwość i uczciwość polityki...
 
 
 
Sethariel 
Opiekun X Kręgu


Wiek: 40
Dołączył: 10 Cze 2006
Posty: 1861
Skąd: Wejherowo
Wysłany: 2009-03-16, 21:01   

Dobrze, że pytasz...

Rozmawiałem z Mordomem, w najblizszym czasie bedzie przeprowadzal wywiad z Carstenem Damm. Jeżeli macie jakieś pytania odnośnie dystrybucji, publikacji i ogólnych planów RedBricka proszę zadawajcie, najlepsze dołączą do wywiadu. (Nie mogą to być pytania odnośnie samego ED3, mechaniki i zmian)

To wstępne pytania jakie zada Mordom.

Mordom napisał/a:
1. Hey ho, the news „The Times are A-changing“ on the Earthdawn.com homepage introduced your new partner: Mongoose Publishing.

I honestly have to admit that I’ve never heard of this company. So how did you get in touch with them and why are they the „perfect partner“ for RedBrick Limited?


2. Mongoose Publishing’s headquater is based in Swindon, UK, are the books also produced there? If yes, will this have any consequences on the shipping prices directing to the U.S. or to Europe?

3. Your old resellers were DriveThru, Rpgnow (ebooks) and Lulu for the hard- and softcovers. What will happen to the “EDC” books that are sold via them? Will they keep on selling them until nothing’s left or did you cancel the contracts with them?

4.Earthdawn and all the other systems Red Brick Limited is producing will soon be available as Print-on-demand PDF’s again and as Hard- and Softcover? Or will you exclude the softcovers?

5. The arrangement lets RedBrick Limited keep full control for writing, designing and all the creative stuff. The news on your homepage says, that Mongoose will handle the sale, distribution, printing and marketing of the products. Who will do the advertisement for Earthdawn and all the rest? And how will the advertisement be done? I ran a poll on the earthdawn blog, asking: How long do you play Earthdawn? And this was the result:
- 15 years, 13 votes (21%)
- 10-14 years, 15 votes (24 %)
- 5-9 years, 21 votes (34%)
- 1-4 years, 9 votes (14%)
- Just started, 0 votes (0%)
- Never played, 3 votes (4%)

It shows that your new 3rd edition is a great chance to attract new player to start with Earthdawn. So again what will be done for advertisement, starting people to play Earthdawn?

LAST: Is a price predictable for the upcoming gameline?
_________________
Wojciech 'Sethariel' Żółtański
Gry-Fabularne.pl - serwis o grach fabularnych
 
 
 
Habib 
Opiekun IX Kręgu
Smok Karatenga


Wiek: 40
Dołączył: 22 Paź 2006
Posty: 1005
Skąd: Czďż˝stochowa
Wysłany: 2009-03-17, 00:26   

Jako MG wypowiem się.
Po niespełna półrocznej przerwie w graniu, opracowaniu ADMu, zupełnym przejściu na EDC z mieszanki I i II, taki nius.

Zaskoczyłem się bardzo i trochę zmartwiłem. Z sirserafinem namęczyliśmy się, by przygotować dla innych graczy podkład po polsku do EDC, a tu mi 3 edycję wydają, w dwa dni po pierwszej sesji.

Z drugiej strony cieszę się. ED nie umarł, ma się coraz lepiej, w Polsce, o dziwo, też.
A najbardziej ucieszyła mnie wiadomość:
Sethariel napisał/a:
Trzecia Edycja zamierza też ruszyć dalej storyline wydając powoli książki kampanijne.

W końcu się wypowiedzieli o linii fabularnej.
Fajnie też, że ADM nie będzie już alternatywą. ;-) Zobaczymy jak to dopracują chłopaki z RB.

Podejrzewam, że pewnie i tak nie kupimy tych podręczników, które będą powielać to co już mamy (EDC mamy gdzieś od pół roku, poza tym ciągłe wsparcie podręczników do I edycji), ale zapewne kupimy nowe.

Ogólnie... dobry nius dla fanów.

big up
_________________
Habibsite.pl
 
 
sirserafin 
Czeladnik VII Kręgu
Human Archer


Wiek: 39
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 610
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2009-03-17, 00:55   

Kupimy, kupimy :-) Choćby dla samego, dopracowanego, ADMu i czystej ciekawości. 50$ za dwa podręczniki po ponad 500 stron to nie majątek.

Choć wolałbym, oczywiście, jakby nam dali erraty... Ok. 220$ już wydałem na podręczniki, z których dopiero co zaczynamy korzystać.
_________________
W szkole, kiedy kumple zażywali narkotyki, ja wierzyłem w sprawiedliwość i uczciwość polityki...
Ostatnio zmieniony przez sirserafin 2009-03-17, 00:59, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Sethariel 
Opiekun X Kręgu


Wiek: 40
Dołączył: 10 Cze 2006
Posty: 1861
Skąd: Wejherowo
Wysłany: 2009-03-17, 01:24   

sirserafin napisał/a:
Kupimy, kupimy :-) Choćby dla samego, dopracowanego, ADMu i czystej ciekawości. 50$ za dwa podręczniki po ponad 500 stron to nie majątek.


Ceny jeszcze niestety nie znamy. Wątpię by było to 50$. Średnie ceny podręczników w Moongoose Publishing to około 30$ za podręcznik mający 200-300 stron.

W przypadku gry Runequest, który tak jak EDC jest podzielony na Player's Book i Gamemaster's Book koszt każdego z podręczników to 25$, tyle że one mają po 120 stron każda.

No ale poczekamy, zobaczymy.

Na pewno też kupię ;-)

sirserafin napisał/a:
Choć wolałbym, oczywiście, jakby nam dali erraty... Ok. 220$ już wydałem na podręczniki, z których dopiero co zaczynamy korzystać.


A to ciemna strona medalu. Również cieszę, się na 3 edycję, ale jak wiele osób grających w EDC i wypowiadających się w kwesti 3 edycji, czuję, że formuła EDC jeszcze się nie wyczerpała, szkoda niewydanych w EDC Cathay czy Nations of Barsaive vol 2.

Z drugiej strony patrząc na sytuację z LULU, Redbrick nie miał innego wyjścia i musiał przyspieszyć prace nad 3 edycją i przejść pod skrzydła jakiegoś wydawnictwa. Gdyby tego nie zrobili Earthdawn być może straciłby szansę ponownego zaistnienia, na jaką z pewnością zasługuje, a może nawet powoli zacząłby znowu umierać.
_________________
Wojciech 'Sethariel' Żółtański
Gry-Fabularne.pl - serwis o grach fabularnych
Ostatnio zmieniony przez Sethariel 2009-03-17, 01:25, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Kot 
Opiekun IX Kręgu
Wędrowiec


Wiek: 42
Dołączył: 09 Cze 2006
Posty: 1329
Skąd: zadupie pomniejsze
Wysłany: 2009-03-17, 14:54   

Sethariel napisał/a:
W przypadku gry Runequest, który tak jak EDC jest podzielony na Player's Book i Gamemaster's Book koszt każdego z podręczników to 25$, tyle że one mają po 120 stron każda.

Tyle że runequest to czysta mechanika, tabelki i "mokry sen munchkina". Bierz pod uwagę, iż ED zawiera o wiele więcej treści, opisów świata, ras, historii, kultury, sztuki - wszystkiego co istotne. A nie sądzę by RB nagle zmniejszył objętość podręczników.

Sethariel napisał/a:
Z drugiej strony patrząc na sytuację z LULU, Redbrick nie miał innego wyjścia i musiał przyspieszyć prace nad 3 edycją i przejść pod skrzydła jakiegoś wydawnictwa.

Dokładnie. Prawa rynku - PoD powodowało, że pieniądze rozchodziły się między trzema stronami - wydawca, firma PoD, drukarnia... Niezbyt zdrowe dla produktu. A tak, mamy tylko dwie firmy, obie z branży i obie zajmujące się wydawaniem systemów, powiedzmy to sobie szczerze, niszowych, chociaż rewelacyjnych...
_________________
Mariusz "Kot" Butrykowski
"The only way to keep them in line is to bury them in a row..."
 
 
 
Sethariel 
Opiekun X Kręgu


Wiek: 40
Dołączył: 10 Cze 2006
Posty: 1861
Skąd: Wejherowo
Wysłany: 2009-03-18, 01:30   

Kot napisał/a:
A nie sądzę by RB nagle zmniejszył objętość podręczników.


Zmniejszy.

Dammi napisał/a:
We can't publish our books in the same format with our new partner either. It's a different process, different printers, and a different distribution model. We crammed as much material as we could into our Lulu tomes to make up for the high PoD book prices. That doesn't work in traditional print so we have to revisit all our books.

Raven Bloodeyes napisał/a:
As for cost, you'll note the core books were announced as a Player's and Gamemaster's Guide, followed a month later by a Player's and Gamemaster's Companion, this will allow lower prices than currently (smaller books, and as the Player's Guide is all a new player would really need for quite a while, or so we're trying hard to do), as well as the advantages of a larger print run, but this has yet to be announced (even to us on the team).


Poczekamy, zobaczymy.
_________________
Wojciech 'Sethariel' Żółtański
Gry-Fabularne.pl - serwis o grach fabularnych
 
 
 
Dziewic 
Opiekun IX Kręgu


Wiek: 37
Dołączył: 02 Sie 2007
Posty: 925
Skąd: Iława/Gdańsk
Wysłany: 2009-03-18, 09:15   

Oto pojawiło się RedBrick & Mongoose: Questions and Answers, Part 1 - życzę przyjemnej lektury.
 
 
Gerion 
Opiekun IX Kręgu
Troll Warrior


Wiek: 51
Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 1091
Skąd: Poznaďż˝
Wysłany: 2009-03-18, 13:16   

Mi w zupełności wystarczy CLassic i to co jest do tej pory. Jak ktoś słusznie zauważył, formuła Classica się nie wyczerpała. Więc osobiście o ile wrócę do ED, to raczej nie tknę ED3 i nie przesiądę się trzeci raz na coś nowego.

pozdrawiam
_________________
Moja wikipedia ED,
 
 
 
Kot 
Opiekun IX Kręgu
Wędrowiec


Wiek: 42
Dołączył: 09 Cze 2006
Posty: 1329
Skąd: zadupie pomniejsze
Wysłany: 2009-03-19, 11:50   

A ja z kolei chętnie przesiądę sie na ED3. Classic fajny jest, ale sztywna konstrukcja Dyscyplin mi nie odpowiada, a dopasowanie doń ADM to nie jest coś, co chcę robić w weekendy. Jeśli ED3 zawierać będzie bardziej elastyczne mechanizmy tworzenia postaci, to mnie to odpowiada... Już teraz postanowiłe po prostu umożliwić graczom wykupywanie dodatkowych talentów, jeśli wykonają pod nie odpowiedniego "questa" w stylu zgodnym z dyscypliną.
_________________
Mariusz "Kot" Butrykowski
"The only way to keep them in line is to bury them in a row..."
 
 
 
Chavez 
Uczeń II Kręgu
Dreamer


Wiek: 38
Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 46
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2009-03-19, 12:03   

Swoja droga taka ciekawostka przyrodnicza - ponoc ED zszedl w nakladzie 25k podstawek. I gdzie ci ludzie? Przeciez gdyby nawet polowa dalej grala, to bylby calkiem niezly odbiorca docelowy dla jakiegos polskiego wydawcy.
_________________
Umieramy kiedy przestajemy marzyć...
Trochę wolniej...
 
 
Sethariel 
Opiekun X Kręgu


Wiek: 40
Dołączył: 10 Cze 2006
Posty: 1861
Skąd: Wejherowo
Wysłany: 2009-03-19, 12:36   

Kot napisał/a:
... a dopasowanie doń ADM to nie jest coś, co chcę robić w weekendy.


Nie jest tak źle. Obiecywałem sobie i innym przejść na ADM, gdy ED3 bedzie na horyzoncie. Teraz gdy to stało się faktem, zacząłem konwersję. Przerobienie najważniejszych NPC w aktualnej kampanii zajelo mi kilkanascie minut.

Kot napisał/a:
Jeśli ED3 zawierać będzie bardziej elastyczne mechanizmy tworzenia postaci, to mnie to odpowiada...


Bedzie oparty o ADM. Nie bedzie jakichs znaczacych rewolucji, przynajmniej tak wynika z wypowiedzi Redbrick Team.

Kot napisał/a:
Już teraz postanowiłe po prostu umożliwić graczom wykupywanie dodatkowych talentów, jeśli wykonają pod nie odpowiedniego "questa" w stylu zgodnym z dyscypliną.


A to nietypowa modyfikacja. Dowolnych dodatkowych talentów? Czy jakichs szczegolnych zwiazanych troche z dyscyplina (skoro trzeba wykonac questa w stylu zgodnym z dyscyplina)

Chavez napisał/a:
I gdzie ci ludzie?


Znam takie przypadki, że przestali w ogole grać. A reszta... nie wiem szczerze. Duza czesc jak to w ogole w RPG sie nie udziela w necie. Ci co sie udzielali, przestali grac, zmienili system itp.
_________________
Wojciech 'Sethariel' Żółtański
Gry-Fabularne.pl - serwis o grach fabularnych
Ostatnio zmieniony przez Sethariel 2009-03-19, 13:25, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
eliandir 
Uczeń II Kręgu


Wiek: 40
Dołączył: 13 Sie 2008
Posty: 40
Skąd: Szczebrzeszyn, Zamość
Wysłany: 2009-03-19, 14:50   

Martwi mnie, że mogę nie zdążyć kupić na DriveThru reszty dodatków do EDC, których jeszcze mi brakuje. A na jednorazowy wydatek kilkuset zł jakoś sobie za bardzo pozwolić nie mogę.
_________________
MG: Nicość podąża za wami wielkimi krokami.
G: Odwracam się i spoglądam nicości w twarz.
 
 
 
sirserafin 
Czeladnik VII Kręgu
Human Archer


Wiek: 39
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 610
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2009-03-19, 14:55   

Teraz to już szkoda kasy... kupisz sobie 3ed wydania... a tak kupisz Classica i będziesz w końcu płacił jeszcze raz za to samo... choć w FAQ jest coś o zniżkach dla osób, które kupiły Classica.
_________________
W szkole, kiedy kumple zażywali narkotyki, ja wierzyłem w sprawiedliwość i uczciwość polityki...
 
 
 
eliandir 
Uczeń II Kręgu


Wiek: 40
Dołączył: 13 Sie 2008
Posty: 40
Skąd: Szczebrzeszyn, Zamość
Wysłany: 2009-03-19, 14:59   

Czy ja wiem czy kupie podręczniki podstawowe 3 ed. W sumie będą się różnić od Classica mechaniką ADM i okrojeniem w stosunku do classicowych. Prędzej skupie się na dodatkach rozwijających storyline i rozszerzających opis świata.
_________________
MG: Nicość podąża za wami wielkimi krokami.
G: Odwracam się i spoglądam nicości w twarz.
 
 
 
Kot 
Opiekun IX Kręgu
Wędrowiec


Wiek: 42
Dołączył: 09 Cze 2006
Posty: 1329
Skąd: zadupie pomniejsze
Wysłany: 2009-03-19, 20:34   

Sethariel napisał/a:
A to nietypowa modyfikacja. Dowolnych dodatkowych talentów? Czy jakichs szczegolnych zwiazanych troche z dyscyplina (skoro trzeba wykonac questa w stylu zgodnym z dyscyplina)

Tych z listy alternatywnych w ADM.
_________________
Mariusz "Kot" Butrykowski
"The only way to keep them in line is to bury them in a row..."
 
 
 
Cryingorc 
Czeladnik VII Kręgu


Wiek: 40
Dołączył: 25 Maj 2006
Posty: 851
Skąd: Włocławek/Olsztyn
Wysłany: 2009-05-14, 10:22   

Trzecia edycja robiona jest pod nowych fanów i związany z tym rozwój firmy. Nie dziwi więc irytacja starych graczy na oficjalnym forum ED, którzy po raz trzeci musieliby konwertować bohaterów i nabywać kolejny raz odgrzany obiad. Spójrzmy jednak prawdzie w oczy. Przebudzenie Ziemi ma szansę wypłynąć na szersze wody, choć na pewno bez jakiegokolwiek *bum*. RedBrick chce się rozwijać, powiększać kapitał, tak aby stać go było na lepszych grafików, większy nakład itd. Niestety, taki krok ma więc uzasadnienie. Sam zastanawiam się czy warto przesiadać się na kolejną edycję, zwłaszcza że w praktyce nie prowadzę. Co do ADM - jestem sceptykiem tego pomysłu. Nie chcę też wydawać kolejny raz pieniędzy na podstawowe zasady, chyba, że mógłbym liczyć na jakiś upust z racji posiadania kompendiów. James pisał o zniżkach dla osób posiadających drukowane kompendia.
Do tego fakt, że opisane w Player's Guide dyscypliny zostaną tylko do 8 kręgu troszkę Mnie odrzuca. A więc wyjdzie kolejny ED Companion, a podejrzewałbym osobiście, że wejdzie to w skład Earthdawn Codex.
Za kupnem przemawia Moja pasja kolekcjonerska, fakt że classica mam w pdf, a wolę druk.
No w każdym razie ED classic był (możemy już tak powiedzieć) tylko forma przejściową systemu, pozwalającą firmie odbić się od dna.
_________________
Jestem Prawem - Chaosem, Przeznaczeniem - Losem.
Jestem Pasją - Horrorem, Przebudzeniem - Pogromem.
Wasze życia w Mych rękach... i nieszczęsnej k8.
 
 
 
Sethariel 
Opiekun X Kręgu


Wiek: 40
Dołączył: 10 Cze 2006
Posty: 1861
Skąd: Wejherowo
Wysłany: 2009-05-14, 10:35   

Cryingorc, wyjdą osobne Companiony do każdego z Głównych Podręczników, czyli Companion dla Graczy i Companion dla Mistrzów Gry. Planują wydać te Companiony jakiś miesiąc po Głównych Podręcznikach. Chociaż już przebąkują coś o możliwych opóźnieniach i wydaniu Companionów nie na Sierpień, a na Wrzesień.

ADM jest bardzo fajny. Przekonwertowałem już wszystkich najistotniejszych NPC-ów w moich Kampaniach. No i Bohaterowie Graczy też zostali przekonwertowani. Największy problem z ADM pojawia się, gdy jesteś niezdecydowany. Poza tym bardzo fajnie wspomaga kreację postaci. Gracz z postacią chcącą uchodzić za nieustraszoną, weźmie sobie odpowiedni talent z alternatywnych... np. Lwie Serce.

Earthdawn Codex oraz inne projekty wyjdą dopiero po Głównych Podręcznikach do 3 Edycji. Tak więc na Kratas, Cathay oraz resztę poczekamy sobie jeszcze przynajmniej do Września...
_________________
Wojciech 'Sethariel' Żółtański
Gry-Fabularne.pl - serwis o grach fabularnych
 
 
 
Cryingorc 
Czeladnik VII Kręgu


Wiek: 40
Dołączył: 25 Maj 2006
Posty: 851
Skąd: Włocławek/Olsztyn
Wysłany: 2009-05-14, 10:55   

W takim razie Ja pewnie zrezygnuję z wydatku 150 funtow na kolejne podręczniki główne i księgi wiedzy. W każdym razie poczekam na recenzje.
_________________
Jestem Prawem - Chaosem, Przeznaczeniem - Losem.
Jestem Pasją - Horrorem, Przebudzeniem - Pogromem.
Wasze życia w Mych rękach... i nieszczęsnej k8.
 
 
 
Dziewic 
Opiekun IX Kręgu


Wiek: 37
Dołączył: 02 Sie 2007
Posty: 925
Skąd: Iława/Gdańsk
Wysłany: 2009-05-14, 11:19   

Cryingorc napisał/a:
RedBrick chce się rozwijać, powiększać kapitał, tak aby stać go było na lepszych grafików

Wnosząc po Kratas Character Codex itp. to by się im zdecydowanie lepsi graficy przydali :-P

BTW, a Laubenstein to jeszcze żyje? :-P

Sethariel napisał/a:
Tak więc na Kratas, Cathay oraz resztę poczekamy sobie jeszcze przynajmniej do Września...

Jak chcą powiększyć kapitał to myślę, że powinni się pośpieszyć właśnie z Kratas i Cathay'em - te rzeczy na pewno kupią starzy wyjadacze.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template junglebook v 0.2 modified by Nasedo