Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Sethariel
2008-12-26, 22:14
Konwenty RPG

Jak uczestniczę w konwentach RPG?
Wcale nie uczestniczę. Rozwijam się sam na swoim podwórku ze swoimi znajomymi granie z Nimi mnie w tym kręci i z innymi nie chcę.
0%
 0%  [ 0 ]
Wcale nie uczestniczę. Rozwijam się sam na własną rękę czytając i studiując materiały oraz grając z w miarę stałym składem. Choć lubie grać z róznymi ludźmi.
21%
 21%  [ 3 ]
Wcalę nie uczestniczę. Rozwijam się sam na własną rękę czytając i studiując materiały oraz grając z ciagle różnymi ludźmi co uważam za motor w rozwoju w sferze RPG. Nie brakuje mi konwentów.
0%
 0%  [ 0 ]
Wcalę nie uczestniczę. Rozwijam się sam na własną rękę czytając i studiując materiały oraz grając z ciagle różnymi ludźmi co uważam za motor w rozwoju w sferze RPG. Choć bardzo bym chciał zacząć uczęszczać na konwenty.
0%
 0%  [ 0 ]
Wcale nie uczestniczę. Nie mam kasy i czasu. Rozwijam się sam ale uważam że gdybym jeździł na konwenty rozwijałbym sie w kwestii RPG lepiej.
7%
 7%  [ 1 ]
Uczestniczę ale rzadko i tylko w wybranych konwentach. Nieregularnie. Wiele mi dają te konwenty ale nie mam na nie czasu.
50%
 50%  [ 7 ]
Uczestniczę regularnie w wybranych konwentach. Wiele mi dają te konwenty jak tylko mogę to jadę.
21%
 21%  [ 3 ]
Uczestniczę we wszystkich konwentach jakie znam. Bez konwentów uwsteczniam się w sferze RPG.
0%
 0%  [ 0 ]
Uczestniczę we wszystkich konwentach jakie znam. Bez konwentów nie rozwijam się w sferze RPG.
0%
 0%  [ 0 ]
Uczestniczę we wszystkich konwentach jakie znam. Tylko dzieki konwentom się rozwijam w sferze RPG.
0%
 0%  [ 0 ]
Uczestniczę we wszystkich konwentach jakie znam. Mimo czynnego uczestnictwa prezentuje stały poziom w RPG.
0%
 0%  [ 0 ]
Głosowań: 14
Wszystkich Głosów: 14

Autor Wiadomość
sir_lancelot 
Czeladnik VI Kręgu
Sir Lancelot


Wiek: 42
Dołączył: 28 Cze 2006
Posty: 304
Skąd: Iława
  Wysłany: 2006-12-23, 18:04   Konwenty RPG

Witam:)



Interesuje mnie Wasze podejście co do potrzeby uczestniczenia ludzi interesujących się tematyką RPG w konwentach. Jak waszym zdaniem tego typu inicjatywy wpływają na rozwój Graczy i MG w sprawie postrzegania samej gry? Czy każdy z Nas był na choćby jednym konwencie? Czy konwenty są Nam potrzebne i niezbędne aby rozwijać się w sferze RPG i uczyć się robić lepszą rozrywkę dla siebie i innych?

Dajcie mi swoje zdanie:)
_________________
http://www.myspace.com/sobiewolaclub

http://www.sobiewola.pl/
Ostatnio zmieniony przez Sethariel 2009-01-12, 12:45, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Szaraq 
Czeladnik VI Kręgu


Wiek: 36
Dołączył: 23 Maj 2006
Posty: 236
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2006-12-23, 21:08   

Uuuuuu... "żadko" :/ :/ :/ - szybko zmieniaj zanim Vasquez/Gerion sie do ciebie dobiora, bo juz kiedys byla ostra dyskusja na temat ortografii na forum :).
Jak dla mnie opcja 2. Mam staly sklad z ktorym gram, ale zdaza mi sie tez grac z inna ekipa, a aktualnie jak juz gdzies napisalem, mam wrecz taka potrzebe ;).
_________________
Pozdrawiam
Szaraq
 
 
 
sir_lancelot 
Czeladnik VI Kręgu
Sir Lancelot


Wiek: 42
Dołączył: 28 Cze 2006
Posty: 304
Skąd: Iława
Wysłany: 2006-12-23, 22:02   

Szaraq napisał/a:
Uuuuuu... "żadko" :/ :/ :/ - szybko zmieniaj zanim Vasquez/Gerion sie do ciebie dobiora, bo juz kiedys byla ostra dyskusja na temat ortografii na forum :).


Trudno:D Jak już ktoś zaznaczy coś w ankiecie to ja mogę tylko usunąć posta i nie mam prawa edycji punktów ankiety:D Wiec jak coś to niech mnie poprawią:P wiem że była dyskusja bo i byłem jej głównym chyba powodem:D

Szaraq napisał/a:
Jak dla mnie opcja 2. Mam staly sklad z ktorym gram, ale zdaza mi sie tez grac z inna ekipa, a aktualnie jak juz gdzies napisalem, mam wrecz taka potrzebe ;).


Potrzeby są po to aby je zaspokajać więc spoko:P
_________________
http://www.myspace.com/sobiewolaclub

http://www.sobiewola.pl/
 
 
 
Kaduceusz 
Nowicjusz
post-earthdawnowiec


Wiek: 40
Dołączył: 20 Maj 2007
Posty: 3
Skąd: Lublin
Wysłany: 2007-05-20, 12:14   

Z moich obserwacji wynika, ze ED-fandom (jeżeli można wogóle mówić o czymś takim) nigdy nie jeździł na konwenty. Mimo to, rokrocznie spotykam na rozmaitych konwentach kogoś, kto łupie jakąś sesyjkę właśnie w Przebudzenie Ziemi. Jak na martwy marketingowo system - nie jest źle.
_________________
Tomasz Pudło
Ostatnio zmieniony przez Sethariel 2009-02-02, 23:51, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Kot 
Opiekun IX Kręgu
Wędrowiec


Wiek: 42
Dołączył: 09 Cze 2006
Posty: 1329
Skąd: zadupie pomniejsze
Wysłany: 2007-05-21, 19:46   

sir_lancelot napisał/a:
nteresuje mnie Wasze podejście co do potrzeby uczestniczenia ludzi interesujących się tematyką RPG w konwentach.

Na konwent jade po to, zeby spotkac sie z przyjacilmi i pograc na larpach, czy zalapac sie na jakas ciekawa sesje, czy konkurs. Jesli przy okazji zdarzy sie ciekawa prelekcja, to tym lepiej...
_________________
Mariusz "Kot" Butrykowski
"The only way to keep them in line is to bury them in a row..."
 
 
 
eliandir 
Uczeń II Kręgu


Wiek: 40
Dołączył: 13 Sie 2008
Posty: 40
Skąd: Szczebrzeszyn, Zamość
Wysłany: 2008-08-20, 14:49   

Na konwenty jeżdżę stosunkowo rzadko, przeciętnie raz na dwa lata i to na 1 góra 2 konwenty w danym "konwentowym" roku. Główne przyczyny tego stanu rzeczy, to przede wszystkim brak czasu i często brak pieniędzy, które trzeba w danym czasie przeznaczyć akurat na coś innego.

Na konwenty jeżdże zazwyczaj po ty by posłuchać ciekawych prelekcji głównie związanych z tematyką RPG, pograć w planszówki i spotkać się z przyjaciólmi.
 
 
 
Kot 
Opiekun IX Kręgu
Wędrowiec


Wiek: 42
Dołączył: 09 Cze 2006
Posty: 1329
Skąd: zadupie pomniejsze
Wysłany: 2008-08-20, 16:17   

Ja właśnie jeden konwent odwołałem. Umarł Malk, niech żyje Zahcon.
_________________
Mariusz "Kot" Butrykowski
"The only way to keep them in line is to bury them in a row..."
 
 
 
Muscat 
Uczeń II Kręgu
M. Kłopotliwa


Dołączyła: 29 Gru 2008
Posty: 45
Skąd: Racibórz
Wysłany: 2009-01-10, 08:09   

Na konwenty jeżdżę regularnie od 1998 roku (pierwsza sesja w ogóle, pierwsza sesja ED, Polcon), a jeździłam też z ojcem, jako dziecko, ale wtedy nie było w Polsce na konwentach RPG. Mniej więcej 2-3 razy do roku jestem na jakimś konwencie (bywają malutkie, lokalne i te ogólnopolskie, a ostatnio byliśmy w Czechach) i zawsze szukam okazji, żeby pograć jakąś sesyjkę, ale ED na konwentach nie istnieje od dłuższego czasu, a ostatnio to w ogóle RPG umarło. Pozostają LARPy, więc biorę udział, bez względu na system, jeśli LARP zapowiada się na dobrze przygotowany, ale brakuje mi klimatów fantasy, a już szczególnie heroic.

Osobną sprawą jest "mój" Goblikon. Na pierwszy zaprosiliśmy pewną wesołą ekipę z portalu Valkiria (wówczas był popularny) i okazało się, że oni grają w ED. Potem byli jeszcze na kilku Goblikonach i zawsze lansowali coś z ED, a dwa razy właśnie robili tego LARPa, na którym podawałam domowe jedzonko. Może znacie niejakiego Rathora? Swego czasu napisał coś do Kroniki Skradzionych Legend.
 
 
 
Kot 
Opiekun IX Kręgu
Wędrowiec


Wiek: 42
Dołączył: 09 Cze 2006
Posty: 1329
Skąd: zadupie pomniejsze
Wysłany: 2009-01-10, 18:23   

Muscat napisał/a:
wesołą ekipę z portalu Valkiria

Na Goblikonowym larpie alienowym ktoś z owej ekipy zafundował mi prawie-nokautujący cios w żołądek. Od tamtej pory nie lubię walkiriowców.
_________________
Mariusz "Kot" Butrykowski
"The only way to keep them in line is to bury them in a row..."
 
 
 
Muscat 
Uczeń II Kręgu
M. Kłopotliwa


Dołączyła: 29 Gru 2008
Posty: 45
Skąd: Racibórz
Wysłany: 2009-01-11, 09:35   

Oni już do nas nie przyjeżdżają; ekipa im się rozleciała jakoś.
A tego LARPa alienowego, to zawsze chciałam wyplenić z Goblikonu i nie udało mi się nigdy.

I tak masz szczęście. Na pierwszym Porytkonie, podczas Aliena jeden chłopak drugiemu wybił bark.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template junglebook v 0.2 modified by Nasedo