Poprzedni temat :: Następny temat
Co Red Brick ma zamiar zrobić z...
Autor Wiadomość
Habib 
Opiekun IX Kręgu
Smok Karatenga


Wiek: 40
Dołączył: 22 Paź 2006
Posty: 1005
Skąd: Czďż˝stochowa
  Wysłany: 2007-06-17, 20:38   Co Red Brick ma zamiar zrobić z...

Mam pytanie.
Spędziłem ostatnio trochę czasu na forum Moorhold'a czytając posty i zaczęło mnie dręczyć pytanie dotyczące planów wydawniczych firmy Red Brick. Dokładnie rzecz ujmując, chodzi mi o to, czy RB ma zamiar wydać swoją wersję Barsaive at War i dalszych podręczników nieznacznie je zmieniając, czy też spisać i wydać swoją wersję wydarzeń traktującą o czasach po Prelude?
Pytam się dlatego bo nie wiem, czy jest sens wprowadzania przeze mnie niektórych wątków, postaci itp. które są zawarte w podręcznikach po Prelude.
_________________
Habibsite.pl
 
 
Sethariel 
Opiekun X Kręgu


Wiek: 40
Dołączył: 10 Cze 2006
Posty: 1861
Skąd: Wejherowo
Wysłany: 2007-06-17, 21:41   

Z tego co mi wiadomo, to plany dotyczące Kampanii "Barsaive at War" i "Barsaive in Chaos" to bardzo daleka przyszłość dla RedBricka. Tak naprawdę sami jeszcze nie sprecyzowali co chcieliby z tym zrobić. Na razie przeważa wersja by zostawić jak było, zmieniając tylko wątek z oblężeniem Vivane (chodzi o ostateczne rozwiązanie ze smokami i horrorową burzą). No i oczywiście dopracować wszystko. Prelude jak pewnie wiesz jest już do edycji Redbricka włączony. RedBrickowy Ed zaczyna się w momencie zakończenia wydarzeń dziejących się w Preludium.

Najbliższe rzeczy jakimi RedBrick ma zamiar się zająć to przede wszystkim "Burning Desires" (przygoda), "Kratas: City of thieves" i "Cathay: Five Kingdoms".
_________________
Wojciech 'Sethariel' Żółtański
Gry-Fabularne.pl - serwis o grach fabularnych
 
 
 
Habib 
Opiekun IX Kręgu
Smok Karatenga


Wiek: 40
Dołączył: 22 Paź 2006
Posty: 1005
Skąd: Czďż˝stochowa
Wysłany: 2007-06-17, 22:52   

No dobra. Dzięki za info. Moim zdaniem wydawnictwo RB powinno zająć się "Barsaive at War" i "Barsaive in Chaos", coby gracze nie marudzili :-P . Znaczy ja.
A tak na poważnie, to są jakieś terminy co do wydania wspomnianych przez ciebie podręczników "Kratas: City of thieves" i "Cathay: Five Kingdoms"? Bo może bym zakupił. A z tego co wiem to produkty z RB są w miarę tanie i porządnie zrobione.

Pozdrawiam
_________________
Habibsite.pl
 
 
Sethariel 
Opiekun X Kręgu


Wiek: 40
Dołączył: 10 Cze 2006
Posty: 1861
Skąd: Wejherowo
Wysłany: 2007-06-18, 17:52   

Dokładnych terminów nie ma. Wszystkie te trzy dodatki RedBrick planuje wydać do końca 2007 roku. Burning Desires powinno być lada chwila, bo jest już w końcowym stadium tworzenia (korekty, drobne poprawki). Większość teamu zajęła się już następnym projektem "Kratas: The City Of Thieves".

Byłbym zapomniał, RedBrick planuje też wydać swoją edycję "Secret Societies of Barsaive" oraz uwaga, swoją pierwszą powieść ze świata Earthdawna, pod roboczym tytułem "Horror Story". Ponoć bardzo dobrze napisaną...
_________________
Wojciech 'Sethariel' Żółtański
Gry-Fabularne.pl - serwis o grach fabularnych
 
 
 
Habib 
Opiekun IX Kręgu
Smok Karatenga


Wiek: 40
Dołączył: 22 Paź 2006
Posty: 1005
Skąd: Czďż˝stochowa
Wysłany: 2007-10-25, 01:31   

Wiadomo już może coś o
Sethariel napisał/a:
"Kratas: City of thieves" i "Cathay: Five Kingdoms"
?

Pozdrawiam waszmościów i waszmościny
_________________
Habibsite.pl
 
 
Sethariel 
Opiekun X Kręgu


Wiek: 40
Dołączył: 10 Cze 2006
Posty: 1861
Skąd: Wejherowo
Wysłany: 2007-10-25, 19:52   

Kratas jest na wykończeniu... ale tak naprawdę to niewiele wiadomo. Ponoć pracują teraz nad NPC-ami. A ma ich być więcej niż w jakimkolwiek innym wydanym dodatku.

Co do Cathay to na pewno nie spodziewałbym się go w tym roku.
_________________
Wojciech 'Sethariel' Żółtański
Gry-Fabularne.pl - serwis o grach fabularnych
 
 
 
Habib 
Opiekun IX Kręgu
Smok Karatenga


Wiek: 40
Dołączył: 22 Paź 2006
Posty: 1005
Skąd: Czďż˝stochowa
Wysłany: 2007-10-25, 20:01   

Dzięki za odpowiedź. Mam nadzieję, że sprawię sobie Kratas na Gwiazdkę. ;-)
_________________
Habibsite.pl
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template junglebook v 0.2 modified by Nasedo