Poprzedni temat :: Następny temat
Super Oferta RPGNow.com
Autor Wiadomość
Sethariel 
Opiekun X Kręgu


Wiek: 40
Dołączył: 10 Cze 2006
Posty: 1861
Skąd: Wejherowo
Wysłany: 2007-06-21, 18:09   Super Oferta RPGNow.com

Uwaga!

RedBrick dołączył się do tzw ofert bundle w RPGNow. Teraz kupując pdf Earthdawn Player's Compendium dostaniesz Gamemaster's Compendium za darmo. 2 w cenie 1.

OFERTA WAŻNA DO 25 CZERWCA

Mimo, że mam już wersję hardcover, sam zastanawiam się nad skorzystaniem z tej nowości, trzeba powiedzieć, że oferta jest bardzo korzystna.

A pdfy czasem się przydają...

Koszt to 27,95$






Adres, gdzie można skorzystać z oferty
_________________
Wojciech 'Sethariel' Żółtański
Gry-Fabularne.pl - serwis o grach fabularnych
Ostatnio zmieniony przez Sethariel 2007-06-23, 11:25, w całości zmieniany 11 razy  
 
 
 
Gerion 
Opiekun IX Kręgu
Troll Warrior


Wiek: 51
Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 1091
Skąd: Poznaďż˝
Wysłany: 2007-06-22, 10:30   

Ciekaw jestem, czy pójdą za ciosem i będą bundlować inne swoje produkty? Ale oferta rzeczywiście jest bardzo atrakcyjna, jak się ktoś nie przesiadł jeszcze na Classica, w sumie to za 80zł mamy 8 podręczników :) To tyle ile kosztowało pierwotnie Imperium Therańskie MAGa :)

pozdrawiam
Gerion
_________________
Moja wikipedia ED,
 
 
 
Sethariel 
Opiekun X Kręgu


Wiek: 40
Dołączył: 10 Cze 2006
Posty: 1861
Skąd: Wejherowo
Wysłany: 2007-06-22, 12:55   

Myślą o bundlowanych Shards. Poza tym 26 czerwca ma ruszyć na tydzień kolejna promocja bundle (Player's + Gamemaster's Compendium), ale tym razem na DriveThruRPG. Przynajmniej takie są plany.
_________________
Wojciech 'Sethariel' Żółtański
Gry-Fabularne.pl - serwis o grach fabularnych
Ostatnio zmieniony przez Sethariel 2007-06-22, 14:07, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Gerion 
Opiekun IX Kręgu
Troll Warrior


Wiek: 51
Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 1091
Skąd: Poznaďż˝
Wysłany: 2007-06-22, 14:07   

Oj, to będzie fajnie ;)
Na Shards to się sam skuszę, jak do tej pory nie kupowałem przygód RedBricka. Dzięki za info, będę teraz śledził.

pozdrawiam
Gerion
_________________
Moja wikipedia ED,
 
 
 
Sethariel 
Opiekun X Kręgu


Wiek: 40
Dołączył: 10 Cze 2006
Posty: 1861
Skąd: Wejherowo
Wysłany: 2007-06-28, 11:31   

Odnośnie przygód, polecam Ardanyan's Revenge. Niestety nie udało nam się jeszcze tej przygody rozegrać do końca, została do końca tak właściwie chyba ostatnia sesja, choć to zależy jeszcze od graczy. Oprócz fajnie skonstruowanej przygody (która może być prowadzona dla zaawansowanych graczy, jak i jako typowa kaerowa przygoda rozpoczynająca kampanię nowej drużynie), całość stanowi też niezły sourcebook, zawierający sporo wskazówek odnośnie działania kaerów itd.

Jak uda sie przygodę zakończyć, będę mógł się podzielić wrażeniami (swoimi i graczy)

A tymczasem, jak zapowiadałem, RedBrick zorganizował drugą promocję "2 w cenie 1". Tym razem na DriveThruRPG
_________________
Wojciech 'Sethariel' Żółtański
Gry-Fabularne.pl - serwis o grach fabularnych
Ostatnio zmieniony przez Sethariel 2007-06-28, 11:33, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template junglebook v 0.2 modified by Nasedo