Poprzedni temat :: Następny temat
Pasta z ED ;)
Autor Wiadomość
graf_zero 
Nowicjusz

Dołączył: 05 Lis 2012
Posty: 25
Skąd: Łódź
Wysłany: 2014-07-28, 21:38   Pasta z ED ;)

-Królu Nedenie, bo tu padło takie pytanie, ponieważ bardzo mocno krytykuje król rozwiązania gospodarki imperium Therańskiego, tej zimy było takie badanie, w których częściach świata poddani najmniej boją się o swoje finanse, pierwsze miejsce Wielka Thera, drugie miejsce Iopos, trzecie Indrissa.
-A nie było Travaru przypadkiem?
-Nie, nie było Travaru.
-Nie było Travaru, popatrz pan!
-Był, ale nie był w pierwszej trójce. Królu, jednak tam funkcjonuje, jak król to nazywa, to wredne niewolnictwo. 3 na 100 poddanych tylko boi się o swoje srebrniki, to chyba nie jest tak dużo, prawda? Może jednak idźmy tą drogą, a nie separatyzmami które mają 0,2 poparcia w imperium, co jest tragedią?
-Proszę pana, spośród dwóch legionów z których jeden wygrywa wojny a drugi siedzi w Powietrznej Przystani, w tym pierwszym się bardziej boją o swoje życie. Ale oni zwyciężają. Widzi pan, celem życia nie jest przeżycie.
-A co przepraszam?
-Przepraszam, to ja nie będę zastępował pańskich Pasji. Barsawianie mają swoje cele, mają swoje ambicje, mają swoje ideały i za to walczą i umierają. A pan chce tylko żreć. Niech pan sobie żre i żyje dalej.
-Mam nadzieję że będę miał za co żreć i żyć dalej królu Nedenie.
-Proszę pana, jak powiedział wybitny Mistrz Komnaty Rejestrów Merrox, pod Morzem Śmierci, na samym dnie są ży-ży-żywiołaki ognia i one żyją sobie całkowicie bezpiecznie od milionów lat.
-Przykro mi ale tutaj dobre wychowanie musi zastąpić faktografia - jesteś królu jakimś pomiotem Horrora!
 
 
Kot 
Opiekun IX Kręgu
Wędrowiec


Wiek: 42
Dołączył: 09 Cze 2006
Posty: 1329
Skąd: zadupie pomniejsze
Wysłany: 2014-08-02, 20:37   

Co to za bełkot?
_________________
Mariusz "Kot" Butrykowski
"The only way to keep them in line is to bury them in a row..."
 
 
 
graf_zero 
Nowicjusz

Dołączył: 05 Lis 2012
Posty: 25
Skąd: Łódź
Wysłany: 2015-02-07, 11:53   

Wybacz nie zauważyłem Twojego komentarza.
To jest tak zwana copypasta. Pierwowzór (wielokrotnie przerabiany i dostosowywany do różnych światów i realiów np. GoT) to ten filmik:
https://www.youtube.com/watch?v=9P2QTdS9ItU
Ostatnio zmieniony przez graf_zero 2015-02-07, 11:54, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template junglebook v 0.2 modified by Nasedo