Poprzedni temat :: Następny temat
[ED1] Talent Uniki
Autor Wiadomość
graf_zero 
Nowicjusz

Dołączył: 05 Lis 2012
Posty: 25
Skąd: Łódź
Wysłany: 2012-11-05, 12:21   [ED1] Talent Uniki

Witam wszystkich,
mam takie krótkie i (mam nadzieję) proste pytanie: Jak należy rozumieć opis talentu uniki? Gracz deklaruje jego użycie, otrzymuje cios, rzuca za talent - wypada porażka. Co teraz? Postać upada, ale obrażenia? Są naliczane czy nie?
Z góry dziękuję za odpowiedź
Ostatnio zmieniony przez Sethariel 2013-11-27, 13:19, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Kot 
Opiekun IX Kręgu
Wędrowiec


Wiek: 42
Dołączył: 09 Cze 2006
Posty: 1329
Skąd: zadupie pomniejsze
Wysłany: 2012-11-05, 13:09   

1. Upadek jest tylko w pierwszej edycji i Classicu. Trzecia edycja usuwa ten efekt zupełnie, polecam użycie tej wersji.

2. Pamiętaj, że Talent to magia. Niewiarygodne efekty rodem z Matrixa (unikanie kul przez Neo to bardzo dobra wizualizacja Uników) są jak najbardziej na miejscu. Możesz równie dobrze dodać to tego element przypadku, jak ciosy odbijające się od sprzączek pasa, czy amuletu po dziadku.

3. Jeśli wynik testu Uniku nie był równy lub wyższy od wyniku testu ataku przeciwnika, cios trafia i obrażenia są liczone normalnie. Bez względu na wynik użycie talentu kosztuje 1 obrażenie z wyczerpania.
_________________
Mariusz "Kot" Butrykowski
"The only way to keep them in line is to bury them in a row..."
 
 
 
graf_zero 
Nowicjusz

Dołączył: 05 Lis 2012
Posty: 25
Skąd: Łódź
Wysłany: 2012-11-05, 15:29   

Ad 1) Szczerze mówiąc mam jakąś awersję do wszystkiego co jest innym języku niż polski :) Gdzie te czasy, gdy chciało mi się przetłumaczyć pierwszą przygodę z "Prelude to war" ;). Ale jeśli mi się to zmieni, pomyślę o Classicu :)
Ad2) Oj bywało bywało. I ciosy odbijające się od sprzączek i przecięcie przeciwnika na połowę i kopnięcie łamiące żebra :)
Ad3) Serdecznie dziękuję za odpowiedź. O to właśnie mi chodziło :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template junglebook v 0.2 modified by Nasedo