Poprzedni temat :: Następny temat
[ED3] Create Thread Item
Autor Wiadomość
Cezary 
Nowicjusz

Dołączył: 15 Wrz 2010
Posty: 5
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2011-06-03, 12:04   [ED3] Create Thread Item

Jak w temacie. Czy zbrojmistrz może tworzyć wszystkie wątkowe przedmioty używając nakładki na tkanie wątków czy tylko bronie i pancerze? Chciałbym sobie stworzyć magiczny pierścień używając przepisu Mastery Item ale wg mojego mistrza gry jako zbrojmistrz nie mogę.
 
 
sirserafin 
Czeladnik VII Kręgu
Human Archer


Wiek: 39
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 610
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2011-06-03, 13:24   

Zbrojmistrz może tworzyć:

- wszelkie rodzaje przedmiotów WĄTKOWYCH (korzystanie z rozwinięcia Create Thread Item)

- żywe pancerze i tarcze (TYLKO Zbrojmistrzowie to potrafią)


Zbrojmistrz nie może tworzyć:

- przedmiotów matryc (Create typ_matrycy Matrix Object).

- zwykłych przedmiotów magicznych (rozwinięcie Create Common Magic Item), czyli żadnych zapalarek, gorących garnków, itd.

- amuletów krwi (trzeba być magiem ORAZ posiadać umiejętność Alchemia).


Zbrojmistrz może tworzyć wszystkie typy magicznych przedmiotów (powszechne, przedmioty matryc, amulety krwi) od momentu zdobycia IX kręgu i zdolności dyscyplinarnej Elementalism (musi się wówczas oczywiście nauczyć od kogoś wymaganych rozwinięć).


Wątkowe pierścienie (a także magiczne fiolki i inne pierdółki) mieszczą się w kategorii Thread Items razem z wszelkimi możliwymi rodzajami broni i pancerzy także Zbrojmistrz może je tworzyć jak tylko nauczy się odpowiedniego rozwinięcia i spełni pozostałe wymagane w tym procesie warunki.
_________________
W szkole, kiedy kumple zażywali narkotyki, ja wierzyłem w sprawiedliwość i uczciwość polityki...
Ostatnio zmieniony przez sirserafin 2011-06-03, 13:26, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
Messer 
Nowicjusz

Dołączył: 12 Mar 2010
Posty: 24
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2011-06-03, 16:32   

Cześć!

Wydaje mi się, że Zbrojmistrz MOŻE tworzyć amulety krwi. Świadczy o tym chociażby fakt, że opisany w dodatku "Kratas: city of thieves" Krugmaar (Zbrojmistrz VIII Kręgu) tworzy amulety krwi (str. 169). Dzięki tej praktyce jego kuźnia nosi nazwę "The Blood Steel Forge". Ja osobiście przyjmuję (ponieważ istnieje tutaj pewna trudność w interpretacji zasad), że Zbrojmistrz może tworzyć amulety krwi jeżeli: 1) osiągnął V Krąg oraz 2) posiada umiejętność Alchemia.

Pozdrawiam.
M.
 
 
sirserafin 
Czeladnik VII Kręgu
Human Archer


Wiek: 39
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 610
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2011-06-03, 16:53   

Podaj numer strony w podręczniku, gdzie można przeczytać:
Messer napisał/a:
Zbrojmistrz może tworzyć amulety krwi jeżeli: 1) osiągnął V Krąg
_________________
W szkole, kiedy kumple zażywali narkotyki, ja wierzyłem w sprawiedliwość i uczciwość polityki...
Ostatnio zmieniony przez sirserafin 2011-06-03, 17:06, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
Habib 
Opiekun IX Kręgu
Smok Karatenga


Wiek: 40
Dołączył: 22 Paź 2006
Posty: 1005
Skąd: Czďż˝stochowa
Wysłany: 2011-06-03, 16:54   

O Krugmaarze było co nieco tutaj.
Powinno to w pewien sposób naświetlić jego możliwość tworzenia amuletów krwi. Zresztą sam założyłeś podany przeze mnie wątek.
_________________
Habibsite.pl
Ostatnio zmieniony przez Habib 2011-06-03, 17:00, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template junglebook v 0.2 modified by Nasedo