Poprzedni temat :: Następny temat
Ukrywanie maskowanie
Autor Wiadomość
Piotrek 
Czeladnik VIII Kręgu


Wiek: 40
Dołączył: 24 Cze 2008
Posty: 379
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2011-04-05, 22:17   Ukrywanie maskowanie

Hej, trochę zacząłem grzebać w 3 edycji i stwierdziłem, że spróbuję zrobić łucznika komandosa :D, takiego co schowa się w krzakach owinie liściem paproci i pomaluje na zielono, a przy okazji schowa konia na drzewie żeby było bardziej epicko.
Zero heroic, ale mam ochotę na taką postać trochę. No i grzeb grzeb i nie mogę wyszukać pod jaką umiejkę/ talent to podchodzi?

Ktoś wie?
 
 
Bleddyn 
Czeladnik V Kręgu


Wiek: 45
Dołączył: 08 Lis 2009
Posty: 133
Skąd: Poznań
Wysłany: 2011-04-05, 22:46   

Stopień Zr plus jakiś bonusy za otoczenie i pomysły. A z talentów to ew. rozwinięcie Ukrycie w cieniu.
 
 
Kot 
Opiekun IX Kręgu
Wędrowiec


Wiek: 42
Dołączył: 09 Cze 2006
Posty: 1329
Skąd: zadupie pomniejsze
Wysłany: 2011-04-05, 23:53   

Nie ma takiej umiejętności. Są specjalne przedmioty (Płaszcz z liści krwawego dębu np.) i zaklęcia (Maskowanie), ale ukrywanie się jako takie nie istnieje...
Ja uznałbym to za element umiejętności/talentu Sztuka Przetrwania, żeby nie było mnożenia bytów. A z oczywistych dodatków jakie można zastosować, to specjalne stroje maskujące ('ghillie suit') i farby do ciała (magiczne?), ew. eliksiry, czy inne środki pozwalające na pozostanie bez ruchu przez dłuższy czas...
_________________
Mariusz "Kot" Butrykowski
"The only way to keep them in line is to bury them in a row..."
 
 
 
Gerion 
Opiekun IX Kręgu
Troll Warrior


Wiek: 51
Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 1091
Skąd: Poznaďż˝
Wysłany: 2011-05-22, 16:10   

Pierwsza lepsza postać ze spojrzeniem astralnym wygwiżdze Twój pomysł w niebyt :)

pzdr
_________________
Moja wikipedia ED,
 
 
 
Habib 
Opiekun IX Kręgu
Smok Karatenga


Wiek: 40
Dołączył: 22 Paź 2006
Posty: 1005
Skąd: Czďż˝stochowa
Wysłany: 2011-05-22, 18:18   

E tam.

W astralu ciężej dostrzec będzie takiego gościa skrytego za kilkoma drzewami w krzakach. Zwłaszcza, że drzewa są stworzone w astralu z tzw. "substancji", czyli ciężej przez nie patrzeć. Z tego co pamiętam, to aby spojrzeć przez jakiś "martwy" przedmiot należy wyrzucić przynajmniej Good Result [Duży Wynik]. A weźmy jeszcze pod uwagę zanieczyszczenie przestrzeni astralnej i już nam się podnosi poziom trudności.

Swoją drogą to zastanawia mnie fakt noszenia ubrań przed DI. Powiedzmy, że chcemy zbadać wzorzec jakiegoś delikwenta, który zazwyczaj jest tej samej wielkości i kształtu co ów Dawca Imion, to ubrania skutecznie mogą zablokować możliwość przyjrzenia się jego wzorcowi.
_________________
Habibsite.pl
 
 
Kot 
Opiekun IX Kręgu
Wędrowiec


Wiek: 42
Dołączył: 09 Cze 2006
Posty: 1329
Skąd: zadupie pomniejsze
Wysłany: 2011-05-24, 15:00   

Gerion napisał/a:
Pierwsza lepsza postać ze spojrzeniem astralnym wygwiżdze Twój pomysł w niebyt :)

Dlatego odpowiada mi Astral z Shadowruna bardziej. Poza tym - skażenie astralu też jest dodatkowym atutem przy maskowaniu.
_________________
Mariusz "Kot" Butrykowski
"The only way to keep them in line is to bury them in a row..."
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template junglebook v 0.2 modified by Nasedo