Poprzedni temat :: Następny temat
Anatomia ras
Autor Wiadomość
Fenikson 
Nowicjusz

Dołączył: 11 Paź 2009
Posty: 19
Skąd: Północ
Wysłany: 2011-01-20, 17:58   Anatomia ras

Witam,
Ostatnio nam na sesji pojawił się pewien problem który dość ciężko mi jako MG oraz moim graczom rozwiązać - mianowicie chodzi o kwestię seksu pomiędzy rasami. Czy to w ogóle jest możliwe i pomiędzy którymi rasami? Logiczne jest że trójkąt elf-człowiek-ork wypada w miarę naturalnie, bo cała trójka jest w przybliżeniu budowy realnych ludzi, więc można to sobie wyobrazić, powiedzmy, że krasnoluda też można do tego worka wrzucić. A jak potraktować wietrzniaków? Czy oni kopulują tylko ze swoimi, czy np. z wyjątkowo małym krasnoludem też by dały radę? A trolle? Też tylko swoi czy w grę wchodzą np. orki? A jak troll zgwałci elficę? I najtrudniejsze pytanie - t'skrangi. Czy one w ogóle mają narządy płodne takie jak ssaki?
 
 
Sethariel 
Opiekun X Kręgu


Wiek: 40
Dołączył: 10 Cze 2006
Posty: 1861
Skąd: Wejherowo
Wysłany: 2011-01-20, 18:23   

Na początku myślałem, że chodzi Ci o możliwości mieszania się ras. O tym już akurat był temat (http://earthdawn.pl/phpBB...p?t=175&start=0). Rasy nie mogą się mieszać, potomstwo jest albo jednej albo drugiej rasy.

Co do postawionego przez Ciebie problemu.

Odnośnie wietrzniaków. W różnych tekstach pojawiają się wzmianki o miłości wietrzniaków do przedstawicieli innych ras. Myślę generalnie, że to kwestia indywidualna. Tak samo w przypadku innych ras. Zdecydowana większość ma ustalone preferencje seksualne (więc przeciętnemu trollowi elfica się raczej nie spodoba... za chuda i mało wytrzymała), dokładnie tak samo jak w przypadku różnych ras ludzkich (europejczycy nie są zwykle atrakcyjni dla azjatek). Ale zdarzają się wyjątki. Pewnie też i w Barsawii znajdziemy homoseksualistów.

Co do t'skrangów, wzorowałbym się tu na gadach i płazach.
_________________
Wojciech 'Sethariel' Żółtański
Gry-Fabularne.pl - serwis o grach fabularnych
Ostatnio zmieniony przez Sethariel 2011-01-20, 18:23, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Fenikson 
Nowicjusz

Dołączył: 11 Paź 2009
Posty: 19
Skąd: Północ
Wysłany: 2011-01-20, 19:30   

No ok, że mieszanie ras odpada to szczerze mówiąc już mój pogląd od dość dawna, ale mi chodzi właśnie o te wyjątki - nie tyle o sam fakt CZY dany przedstawiciel danej rasy będzie chciał uprawiać sex z przedstawicielem innej rasy, ale bardziej o to JAK, a właściwie czy to jest z anatomicznego punktu widzenia możliwe.
 
 
sirserafin 
Czeladnik VII Kręgu
Human Archer


Wiek: 40
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 610
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2011-01-20, 20:25   

Chyba skupiacie się nie na tym aspekcie gry fabularnej jaką jest Earthdawn:-) ED jest o bohaterach a nie "multirasowych jebakach" i ich łóżkowych perypetiach.

Edit: Na Pasje... wy odgrywacie seks na sesjach? W sensie takiego LARPa sobie robicie? :-P
_________________
W szkole, kiedy kumple zażywali narkotyki, ja wierzyłem w sprawiedliwość i uczciwość polityki...
Ostatnio zmieniony przez sirserafin 2011-01-21, 00:08, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
 
Sethariel 
Opiekun X Kręgu


Wiek: 40
Dołączył: 10 Cze 2006
Posty: 1861
Skąd: Wejherowo
Wysłany: 2011-01-20, 20:49   

Fenikson napisał/a:
...ale bardziej o to JAK, a właściwie czy to jest z anatomicznego punktu widzenia możliwe.


Wszystko jest możliwe, seks... znaczy się miłość nie zna granic ;-)

Dopóki dwie osoby odczuwają przyjemność seksualną, nie ma żadnego powodu, by nie mogły ze sobą uprawiać seksu... seks to nie tylko penetracja...

Z mojej strony EOT.
_________________
Wojciech 'Sethariel' Żółtański
Gry-Fabularne.pl - serwis o grach fabularnych
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template junglebook v 0.2 modified by Nasedo