Forum EARTHDAWN.PL
Forum fanów gry Earthdawn

Earthdawn - Szaman...

nameless - 2006-07-23, 18:42
Temat postu: Szaman...
ma ktos moze jakis link do polskiego opisu dyscypliny szamana? bo moj budzet nie wytrzyma dokupywania dodatu do ED tylko po to zeby poznac nowa dyscypline ^^' a bardzo chcialem zobaczyc i sprawdzic co to za dyscyplina, wiec szukam pomocy tutaj :) http://www.geocities.com/sjblack20/info.html --> tu znalazlem opis ale po angielsku i nie jestem pewnien czy dobrze wszystko zrozumialem... jesli ktos bylby w stanie i bylby tak mily to prosze o jakies info ^^' sorki ze zawracam gitare ;pp
Gerion - 2006-07-23, 21:50

Dyscyplina Szamana jest albo w Magia Księga Wiedzy Tajemnej, albo w Mrocznych Sekretach Barsawii. Jak nie chcesz wydawać pieniędzy, to ¶ciagnij sobie polskie tłumaczenie Kodeks Arcanusa, gdzie przełożyli¶my równiez zrewidowane zasady dotycz±ce Dyscypliny Szamana.

Gerion

Szaraq - 2006-07-23, 22:48

Jeszcze nie podales linka :-P :
Codex Arcanus

nameless - 2006-07-27, 15:14

wielkie dzieki ;] swietnie opisany szaman ^__^ naprawde mi pomogliscie ;] heh, tylko zauwazylem ze dodatki troche wniosly nowosci... jakbyscie mieli jakies linki do nich w pdf-ie to bylbym wdzieczny ;] a narazie poszukam gdzies na necie ;pp jeszcze raz dzieki
Vasquez21 - 2006-07-28, 08:14

Wiesz cena dodatków jest teraz tak niska, że osobi¶cie wolałbym zamówić, niż męczyć się z tłumaczeniem na polski :) poza tym to zawsze jaki¶ podryg ;-) i znak, że jednak kto¶ w polsce gra w ED.

Zreszt± sami spójrzcie na ceny: MAG

Szaraq - 2006-07-28, 21:21

Jestes pewien, ze oni maja to jeszcze w magazynach?? :-) . Bo nie chce mi sie wierzyc, ze nikt tego nie wykupil od 1.5 roku (od kiedy przestali to produkowac).
nameless - 2006-07-29, 22:36

heh, no ja sie stoluje w empiku i tam ceny nie sa tak niskie xD to faktycznie bede musial sobie zanabyc kilka pozycji ^^ dzieki
Vasquez21 - 2006-08-02, 08:24

No znajomy ostatnio zamawiał kilka dodatków, a i ja również gdyż podziałem mieszkańców jeden tom gdzie¶. Więc zamówiłem sobie ten z LudĽmi (nie pamiętam już teraz, który to tom był) i otrzymałem.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group