Forum EARTHDAWN.PL
Forum fanów gry Earthdawn

Projekty - Plebiscyt EDPL 2009

Sethariel - 2009-12-31, 18:11
Temat postu: Plebiscyt EDPL 2009
W ramach podsumowania redakcja EARTHDAWN.PL ogłasza plebiscyt na najlepszy tekst mijającego roku. Wśród nominowanych znalazły się także opublikowane na naszej stronie przedruki artykułów z innych serwisów. Zwycięzca zostanie wyznaczony drogą głosowania na forum EDPL. Głosować mogą wszyscy zarejestrowani użytkownicy. Nagrodą w plebiscycie jest zestaw beżowo-czarnych kości Earthdawn, sponsorowany przez Q-Workshop. Zapraszamy do wzięcia udziału w głosowaniu!

Nominowane artykuły:

sirserafin - 2009-12-31, 18:21

Nie było tego więcej przypadkiem?
Sethariel - 2009-12-31, 18:25

Jako, że to plebiscyt EDPL, to nominowane są tylko artykuły znajdujące się na EARTHDAWN.PL

Jako, że to plebiscyt na tekst roku 2009, to znalazły się tu tylko artykuły z tego roku pochodzące. :)

Po konsultacjach z Gerionem i Cryingiem postanowiliśmy nie wliczać w to tłumaczeń.

Wstępnie głosować można jeszcze przez 3 tygodnie (ale nie wiem czy nie skrócimy do 2... żeby nie było - wyniki są tajne, także dla mnie).

O liczbie opublikowanych łącznie artykułów przeczytasz w podsumowaniu roku.

Sethariel - 2010-01-21, 18:48

Plebiscyt EDPL 2009 zakończony!

Gratulacje!

Zestaw beżowo-czarnych kości Earthdawn, sponsorowanych przez Q-Workshop, wędruje do Pawła 'Cryingorca' Jankowskiego :)

Habib - 2010-02-05, 00:46

Troszkę spóźnione oficjalne gratki. ;]

Swoją szosą to myślałem, że tyle osób chciało beżowe kostki jako nagrodę w konkursie ed.pl, że myślałem, że zostały wszystkie zestawy rozlosowane, a tu proszę. :evil:

Sethariel - 2010-02-05, 00:53

Bo zostały :)

Nagroda w Plebiscycie EDPL 2009 nie pochodzi z puli nagród z Konkursu Jubileuszowego. Ten zestaw otrzymałem na początku stycznia i był zamówiony :) Właśnie ze względu na popularność beżowo-czarnych w przypadku Konkursu Jubileuszowego poprosiłem Q-Workshop o taki właśnie zestaw na nagrodę w Plebiscycie EDPL 2009.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group