Forum EARTHDAWN.PL
Forum fanów gry Earthdawn

Offtopic - Earthdawnowa konferencja prasowa

Muscat - 2009-04-02, 11:23
Temat postu: Earthdawnowa konferencja prasowa
Kto chętny do gry?
Zasady:
- tematyka: wyłącznie ED
- wszyscy chętni odgadują po kolei
- co do roli, umawiamy się na pw

Dokładny opis gry niech zrobi Sirserafin, co?

sirserafin - 2009-04-02, 11:26

ja sobie trochę nie wyobrażam jak w to grać przez forum...

hmm... po pierwsze musiałby się zgłosić ktoś, kto będzie zgadywał, żeby było wiadomo komu nie wysyłać PW i kto wymyśla postać i temat konferencji...

a jaki tryb zadawania pytań?

Muscat - 2009-04-02, 13:11

Ja się zgłaszam jako pierwsza.
Ciebie proponuję na pomysłodawcę postaci i jej czynu. (Jeśli zgadnę kim jestem i z czego się tłumaczę - ja będę następnym pomysłodawcą.)
Wysyłasz na pw do wszystkich, którzy chcą brać udział (jakośkolwiek niech dadzą Ci znać), wiadomość o mojej postaci i co narobiłam.
Pytania zadajecie mi w tym temacie, a ja odpowiadam (cytując pytanie) dopóki nie wpadnę na rozwiązanie zagadki (nie odzyskam pamięci :-) ).

Nixos - 2009-04-02, 15:06

Nigdy Pan nie słynął z brutalności. Co się stało?
Habib - 2009-04-02, 20:00

Witam, "Goniec królewski".
Dlaczego?


:-P

Muscat - 2009-04-03, 09:54

Nixos napisał/a:
Nigdy Pan nie słynął z brutalności. Co się stało?

Habib napisał/a:
Dlaczego?

Puściły mi nerwy, ot co! Nikt by tego nie wytrzymał!

sirserafin - 2009-04-03, 10:25

Dzień dobry,
Graalth Stanowczy, rzeźnik. Należę do Komitetu Mieszkańców. Co ma Pan nam wszystkim do zaproponowania w zamian?

Muscat - 2009-04-03, 10:29

sirserafin napisał/a:
Graalth Stanowczy, rzeźnik. Należę do Komitetu Mieszkańców. Co ma Pan nam wszystkim do zaproponowania w zamian?


Dlaczego uważasz, że Wam się coś w zamian należy? (tak retorycznie)
Jeśli tak jest, proszę złożyć pisemną petycję w kancelarii. O szczegóły proszę pytać mojego sekretarza.

Habib - 2009-04-03, 11:35

Głosiciel Mynbruje Stefan, "Wysłannik Pasji".

A co na to żona, syn? Co z Dawcami Imion, którzy stracą jedyne źródło utrzymania?
Przecież to takie niesprawiedliwe, miej litość dla nich.

Muscat - 2009-04-03, 12:19

Odpowiem w kolejności:
Habib napisał/a:
A co na to żona, syn?

Nigdy nie pytam ich o zdanie!

Habib napisał/a:
Co z Dawcami Imion, którzy stracą jedyne źródło utrzymania?
Przecież to takie niesprawiedliwe, miej litość dla nich.

Zajmą się czym innym, np. sztuką; Barsawia będzie lepsza!
Mimo waszych błagań ustawa pozostaje w mocy!

***************
Rany! Czy ja zakazałem handlu w Throalu? Jestem Varulusem? :-D

sirserafin - 2009-04-03, 12:28

Mówią, że jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi albo o pieniądze, albo kobiety, możemy jednak dowiedzieć jakie były prawdziwe powody takiej decyzji?
Muscat - 2009-04-03, 13:24

sirserafin napisał/a:
Mówią, że jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi albo o pieniądze, albo kobiety, możemy jednak dowiedzieć jakie były prawdziwe powody takiej decyzji?


No, chyba nie myślicie, że chodziło o kobietę? Ha, ha, ha! Taki żart!
Powód, który podałem był prawdziwy, nie mam nic więcej do dodania. Oczywiście, że chodzi o finanse. Ale nie tylko! Przede wszystkim obchodzi mnie przyszłość mieszkańców miasta. Ich duchowy rozwój.

sirserafin - 2009-04-03, 13:53

<Krasnoludka, z dwójką dzieci wczepionych w jej spódnicę>

Moja rodzina wiernie ci służyła, mój mąż poległ w twojej obronie, a teraz co?! Nie wszyscy z nas są obsydianami. W jaki sposób mamy się "rozwijać", nie mając dachu nad głową? Mamy uwierzyć, że to wszystko dla naszego dobra?

Habib - 2009-04-03, 14:30

Ambasador Syrtis.

To przecież wolne miasto jest. Nie obawiasz się napięcia lub nawet zerwania stosunków dyplomatycznych z sojusznikami? Przecież to może doprowadzić do rychłej wojny z wrogami, którzy tylko czekają na twoje potknięcie.

I drugie pytanie. Co na to Zarządca Clystone?

Muscat - 2009-04-03, 19:05

sirserafin napisał/a:
Moja rodzina wiernie ci służyła, mój mąż poległ w twojej obronie, a teraz co?! Nie wszyscy z nas są obsydianami. W jaki sposób mamy się "rozwijać", nie mając dachu nad głową? Mamy uwierzyć, że to wszystko dla naszego dobra?

Tak, dobra kobieto, powinnaś być bardziej ufna. Nie macie dachu - postawcie sobie szałasy. Nie macie chleba - jedzcie ciastka! A Pasje będą z wami!

Habib napisał/a:
To przecież wolne miasto jest. Nie obawiasz się napięcia lub nawet zerwania stosunków dyplomatycznych z sojusznikami? Przecież to może doprowadzić do rychłej wojny z wrogami, którzy tylko czekają na twoje potknięcie.

My nie mamy sojuszników! Wszyscy na nas dybią i czyhają, czyhają, dybią i obłudnie knują! Sami musimy sobie radzić!
Wojna? Gdyby to ode mnie zależało, panowałby wieczny pokój. Ale oni chcą inaczej. Naszym wrogom niemiłe pokojowe współistnienie, chcą wojny! I, na Pasje, będą ją mieli, jeśli tylko ośmielą się wtrącić w nasze wewnętrzne sprawy.

Habib napisał/a:
I drugie pytanie. Co na to Zarządca Clystone?

Tego nie wiem. Prosiłem grzecznie, żeby przybył do mnie, ale się ociąga. Zaczynam już tracić cierpliwość.

sirserafin - 2009-04-05, 14:15

Miesięcznik "Throal i My":

Brawo! W końcu Pasje wysłuchały próśb uczciwych kupców z Królestwa. Koniec czarnego rynku i nieuczciwej konkurencji, która kwitła pod naszym nosem! Czy możemy się również spodziewać zwolnienia ze służby Twojego dotychczasowego zausznika, orkowego Czarodzieja?

Muscat - 2009-04-05, 19:14

sirserafin napisał/a:
Czy możemy się również spodziewać zwolnienia ze służby Twojego dotychczasowego zausznika, orkowego Czarodzieja?


Jasne, że go wygnam precz! Odtąd będę zatrudniać wyłącznie krasnoludów!
Throal dla Throalczyków!!!

*************

Tak, jak trzy moje posty wyżej, tyle że spaliłem Wielki Targ?

sirserafin - 2009-04-05, 19:16

Chyba nie ma Cię co dłużej dręczyć. Jesteś Varulusem III, który zapowiedział zburzenie Wielkiego Targu w najbliższych dniach i krwawe tłumienie jakichkolwiek protestów.
Muscat - 2009-04-05, 19:29

No to połowę zgadłam, a z resztą byłam blisko! Hurra! Dobra jestem; teraz ja zadaję!
Kto zgaduje?
(dziennikarze proszeni są o zgłoszenie na gg)

Muscat - 2009-04-07, 17:20

Czemu już nie chcecie grać? :-|
sirserafin - 2009-04-11, 12:32

Ja mogę zadawać pytania... ale ktoś musi zgadywać :-)


Może odstraszyłaś wszystkich tym, że ciągle krzyczałaś na bogu ducha winnych reporterów :-P

Habib - 2009-04-17, 17:51

Jakoś umknął mi ten temat.
Muscat napisał/a:
Czemu już nie chcecie grać? :-|

Myślę, że za małe zainteresowanie jest ze strony forumowiczów i nie ma synsu przez to.
A dwóch-trzech to za mało według mego skromnego poniekąd zdania.

pzdr


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group