Forum EARTHDAWN.PL
Forum fanów gry Earthdawn

Nowiny ze świata - Podręczniki do ED - księgarnia Olesiejuk

Gerion - 2008-09-09, 16:06
Temat postu: Podręczniki do ED - księgarnia Olesiejuk
W kwestii polskich podręczników do Earthdawna

Cryingorc napisał/a:



Zajrzyj na www.mag.com.pl Obecne ceny materiałów do PZ są 2-3 krotnie niższe od tych, kiedy pojawiały się na rynku. Najlepiej więc zaopatrzyć się we wszystko, jeśli tylko to nie problem.


Eliandir napisał/a:

No niestety muszę kolegów rozczarować, bo ceny na stronach MAGa pochodzą jeszcze z czasów gdy MAG prowadził swój sklep internetowy. Od jakiegoś czasu produkty MAGa rozprowadza księgarnia wysyłkowa Jacek Olejsiuk (czy jakoś tak) i wszystkie kiedyś poprzeceniane RPG są sprzedawane z powrotem w swoich oryginalnych nieobniżonych cenach. Co oznacza, że za to co z Earthdawna zostało w sprzedaży trzeba słono zabulić. No chyba, że skorzysta się z Allegro i poszuka się okazji.


Zainteresowałem się tym bliżej i słuchajcie.

Wyszukując produkty MAGa do Earthdawna bezpośrednio na sklepie www.Olesiejuk.pl dostajemy ceny wysokie, bez rabatów.

Wchodząc na stronę Maga, do katalogu gier fabularnych i wybierając TĘ SAMĄ pozycję, kupujemy ją po o wiele niższej, promocyjnej cenie. Szczerze polecam.


Przykład: Wężowa Rzeka prosto z księgarni Olesiejuka:
=Mag&tx_mzksiegarniaklient_pi1[dzial]=fantastyka%2C%20fantasy&tx_mzksiegarniaklient_pi1[dostepne]=on&tx_mzksiegarniaklient_pi1[opcje]=and]


I ta sama Wężowa Rzeka poprzez link w sklepie Maga:
=9788387968762&tx_mzksiegarniakoszyk_pi1[outer_uid]=6845]

pozdrawiam
Gerion

eliandir - 2008-09-09, 18:34

Fajnie Gerion, że się zainteresowałeś i wyjaśniłeś sprawę. Akurat jeśli chodzi o Earthdawn, to kupiłem wszystkie dodatki (poza Barsawią, bo się nakład wyczerpał), kiedy tylko MAG ogłosił swoją wielką wyprzedaż. Fakt, że promocja nadal działa poprzez kliknięcie przycisku "Kup Teraz" przy konkretnym produkcie, bardzo mnie cieszy, bo może dzięki temu uzupełnię sobie swoją kolekcję Fading Suns :D.
Habib - 2008-09-09, 23:30

No właśnie. Jakiś czas temu chciałem zamówić sobie z Maga wszystkie NAJLEPSZE Z MAGII I MIECZA, niestety lipton. A nie będę się prosił i słał e-maili do jednych i drugich, żeby pokazana cena była autentyczną.

Pozdrawiam

eliandir - 2008-09-10, 07:02

Tylko produkty, przy których widnieje znaczek "Kup teraz" można kupić w księgarni Olesiejuka w promocyjnej cenie. Brak znaczka oznacza najparwdopodobniej wyczerpany nakład, a wtedy pozostaje Allegro.
Habib - 2008-09-10, 08:59

Przeca wiem.
Zauważyłem. ;]


Pozdro


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group