Forum EARTHDAWN.PL
Forum fanów gry Earthdawn

Nowiny ze świata - Nations of Barsaive vol II

Gerion - 2008-05-30, 16:01
Temat postu: Nations of Barsaive vol II
Z zapowiedzi jakie krążą po forum RedBricka wynika, że drugi tom Ludów Barsawii ;) będzie zawierał wzbogaconą treść i uporządkowaną z Ork Nation of Cara Fahd i z Crystal Riders of Barsaive. Będzie też więcej materiałów o Landis.

Ciekaw jestem czy dostaniemy to na września, czy wcześniej...

pozdrawiam
Gerion

Cryingorc - 2008-05-31, 17:20

Miło. Może kupię.
Dziewic - 2008-12-19, 18:04

Tak się zastanawiam... WR zrobili z T:TDK, ONoKF z CRoB... a BW z czym zrobią? Planują w ogóle vol III? Wiecie coś?
Sethariel - 2008-12-20, 05:01

O tym na razie nic nie wiadomo...
Puenta - 2008-12-20, 10:16

Logiczne wydawałoby się wrzucenie w vol. III Parlainth i Blood Wood... Widzi mi się takze dodatek już "pozabarsawiański" z Therą i Vivane (jeśli założenia scenariuszowe nie idą w kierunku zburzenia tego miasta teraz)... Choć to moje widzimisię, a nie coś potwierdzonego jakkolwiek...
Sethariel - 2008-12-20, 13:37

Co do Thery to chłopaki się już wypowiadali, że to jak na razie jest prawie na końcu priorytetów...

Na razie pracują nad Cathay jeszcze, Kratas w końcu im się udało wydać. A co potem, to na razie chyba tylko pasje wiedzą... Oczywiście cały czas są prace nad 3 edycją ED.

A w międzyczasie inne grupy pracują nad Equinox, Age of Legend (D&D ED), Blue Planet i Fading Suns.

sirserafin - 2008-12-20, 13:40

Z tego co kojarzę to po Cathay ma zostać wydany Codex...

EDIT

Sethariel: Tak zapomniałem jeszcze o Codexie.


Edit:

no i jeszcze była mowa (chyba arma mi o tym pisał...) o uaktualnieniu ADM po wydaniu Cathay, ale nie pamiętam czy będzie to w Codex'ie czy jako osobna publikacja

Dziewic - 2008-12-20, 15:21

Że się tak wykażę moją niewiedzą... jaki Codex? :-P
Sethariel - 2008-12-20, 15:25

Zbiór fanowskiej twórczości z ostatniego Codex Open Call. Będą tam o ile pamiętam jakieś nowe czary, stwory, rozwinięcia talentów, przedmioty magiczne itp.

A może zacytuję newsa sprzed roku...

Dammi napisał/a:
The Earthdawn Codex Open Call for Writers has ended, and the results look promising. We received a total of 87 submissions from 23 different authors. Right now, we are looking at a heap of 38 pieces of new Goods and Services, 37 new Spells, 32 new Magical Treasures, 18 new Creatures/Horrors/Horror Constructs/Gamemaster Characters, 13 new Disciplines (not counting new talents), 10 new Encounters, 9 new Talent Knacks, and 7 new Optional Rules and alternative mechanics.

We would like to thank all participants for their kind efforts, and are looking forward to working through all of the material! Each author will be notified via eMail about the status of his or her submission once we have decided on what goes into the book.

The Earthdawn Codex is scheduled for release in 2008 and is intended to expand on the material presented in the Player’s and Gamemaster’s Compendiums, providing more content and options for players and gamemasters.

The next Open Call will start on January 1, 2008.


Ten next Open Call kończy się właśnie w tym miesiącu. Tym razem dotyczy on Legend i Bohaterów (Legends and Heroes)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group