Forum EARTHDAWN.PL
Forum fanów gry Earthdawn

Nowiny ze świata - Wrota Wyobraźni

Gerion - 2008-04-03, 16:04
Temat postu: Wrota Wyobraźni
No i nie wiem,czy to był żart, czy nie, ale Ghost na Wrotach zapowiedział zamknięcie portalu. Dział Earthdawna od wielu miesięcy nie wzbogacił się o nic nowego, toteż zacząłem pomału przenosić treści na ed.pl, żeby było ku pamięci potomnych (na wszelki wypadek). I chyba wykrakałem...

Póki był Melon, póty ED na Wrotach działał. Niestety, tragiczny przypadek losowy zabrał młodego człowieka. I nikt nie był w stanie go zastąpić.

W ogóle ruch kiepski w interesie, choć coś drgnęło na Moorholdzie, może nawet Akademię Wiedzy reaktywują..

pozdrawiam
Gerion

Sethariel - 2008-04-04, 00:09

Tylko my się jakoś dzielnie trzymamy ;-)

W połowie tego miesiąca powinienem mieć już trochę więcej luzu, więc szykujcie się na 2-3 dłuższe teksty, do których pomysły siedzą mi w głowie już od dłuższego czasu.

No, tak poza tym to ja sam od chyba kilku już lat nie zaglądam na inne portale edkowe, nie miałem właściwie po co. Polterowy to padł już chyba dawno, a reszta jak sam Gerion mówisz niezbyt aktualizowana.

Jedyne w tej chwili co mnie przyciąga to nasze forum i forum RedBricka.

Ghost - 2009-07-14, 11:12

Witam wszystkich zainteresowanych :)
Moje nieszczęśliwe przewidywanie przyszłości stało się już faktem - Wrota Wyobraźni zniknęły z sieci.
Całe archiwum tekstów zostało przesłane do Sethariela, także jakiś ślad na ED.pl zostanie.

Sethariel - 2009-07-14, 11:29

Ghost napisał/a:
Całe archiwum tekstów zostało przesłane do Sethariela, także jakiś ślad na ED.pl zostanie.


Tak i będę partiami publikował te teksty na łamach earthdawn.pl, tak jak to miało miejsce z artykułami z Akademii Wiedzy (mam nadzieję też szybko wrócić do publikowania archiwalnych tekstów Akademii Wiedzy).

Druga sprawa, część tekstów już istnieje na earthdawn.pl, ale w niepełnej formie, teraz będę mógł je uzupełnić.

Kot - 2009-07-14, 17:26

Ghost napisał/a:
Moje nieszczęśliwe przewidywanie przyszłości stało się już faktem - Wrota Wyobraźni zniknęły z sieci.

Masz gdzieś może mój tekst do Maga? Byłbym wdzięczny, bo straciłem go w którymś formacie...

Ghost - 2009-07-14, 20:05

Kot napisał/a:
Ghost napisał/a:
Moje nieszczęśliwe przewidywanie przyszłości stało się już faktem - Wrota Wyobraźni zniknęły z sieci.

Masz gdzieś może mój tekst do Maga? Byłbym wdzięczny, bo straciłem go w którymś formacie...

Całość Wrót jest zbackupowana. Wysłać na PW, czy mailem? ;)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group