Forum EARTHDAWN.PL
Forum fanów gry Earthdawn

Offtopic - Kiedy? - Konwent Forum Earthdawn.pl

sir_lancelot - 2006-12-23, 11:56
Temat postu: Kiedy? - Konwent Forum Earthdawn.pl
Witam:)



Tak jak obiecałem tak też i czynie:) Zakładam ankietę dotyczącą zaproponowanego przeze mnie mini konwentu ED.

Pytania ankiety będą może i nie będą zawierały kwestii do tej pory nie poruszanych w ramach tematu oraz takich które nie maja alternatywnych jak dotąd opinii co uznaje za przyzwolenia ze strony zainteresowanych konwentem. Mam tu na myśli miejsce konwentu czyli ustalony Poznań i Gospodarza konwentu w Poznaniu czyli Geriona.

Zaznaczam że 08.03. to moje urodziny i nie widziałbym nic przeciwko temu aby to uczcić z forumowiczami 10.03.:) Wybierajcie jak Wam pasuje oczywiście:)

Na resztę najważniejszych pytań mam nadzieje odpowie ankieta którą tu zamieszczę powyżej:)

01.04. - Vasquez
08.04. - Vasquez
15.04. - Vasquez
22.04. - Vasquez
29.04. - Vasquez, Lancelot, Mystic
06.05. - Vasquez, Lancelot, Mystic
13.05. - Vasquez
20.05. - Vasquez
27.05. - Vasquez
03.06. - Vasquez
10.06. - Vasquez
17.06. - Vasquez
24.06. - Vasquez
01.07. - Vasquez
08.07. - Vasquez
15.07. - Vasquez
22.07. - Vasquez
29.07. - Vasquez

wystarczy chyba ;)

Szaraq - 2006-12-23, 21:32

Ja juz powiedzialem gdzie indziej, ze najlepsza dla mnie opcja bylby maj, ale nie trudno mi sie domyslic, ze nie wchodzi w gre :), takze glosu nie oddaje, bo reszta terminow dla mnie wszystko jedno (czy bede mial wtedy czas dowiem sie pewnie najwczesniej na tyga przed terminem...).
sir_lancelot - 2006-12-23, 22:33

Szaraq napisał/a:
Ja juz powiedzialem gdzie indziej, ze najlepsza dla mnie opcja bylby maj


Nie no maj jest spoko na drugi konwencik:D Ale ja proponuje pamiętać o operacji żony Geriona bo to sprawa nie ulegająca przesunięciom i dyskusji uważam. A w końcu bez Geriona to i Poznań tak dobra opcja być przestaje wiec nie ma się nad czym za bardzo zastanawiać:)

Szaraq - 2006-12-24, 23:52

Nie no jasne. Napisalem tamtego posta zanim sie dowiedzialem o tej operacji, wiec nawet nie nalegam na przeniesienie konwentu :) (mimo ze maturki tez raczej nie przeloze ;D).
sir_lancelot - 2006-12-24, 23:58

Szaraq napisał/a:
Nie no jasne. Napisalem tamtego posta zanim sie dowiedzialem o tej operacji, wiec nawet nie nalegam na przeniesienie konwentu :) (mimo ze maturki tez raczej nie przeloze ;D).


Ty nie masz nalegać tylko się na nim po prostu stawić:P Koniec końców to termin jest wciąż nie ustalony wiec sytuacja jest stale otwarta uważam:) Nie wypowiedziała się za terminem konwentu w Poznaniu nawet połowa z przewidywanych przez Ciebie 10 osób:P

Cryingorc - 2006-12-25, 03:20

sir_lancelot napisał/a:
Nie wypowiedziała się za terminem konwentu w Poznaniu nawet połowa z przewidywanych przez Ciebie 10 osób:P


Spokojnie! Minęły raptem 4 dni od czasu wysunięcia inicjatywy, nie wspominając o tym, że to tzw okres świąteczny. Jeszcze jest czas. Ja, póki co, nie jestem w stanie podać daty, ani nawet określić czy w ogóle się wybiorę do Poznania.

sir_lancelot - 2006-12-25, 03:27

Cryingorc napisał/a:
Spokojnie! Minęły raptem 4 dni od czasu wysunięcia inicjatywy, nie wspominając o tym, że to tzw okres świąteczny. Jeszcze jest czas. Ja, póki co, nie jestem w stanie podać daty, ani nawet określić czy w ogóle się wybiorę do Poznania.


Ja jestem spokojny:) Wliczam oczywiście okres świąteczny jako czynnik tego że taki mały jest odzew póki co na tę inicjatywę:)

Martwi jednak to że spośród osób które do tej pory udzieliły jakiejkolwiek odpowiedzi na ten temat są już dwie które poddają w wątpliwość swoją możliwość przybycia. Mam na myśli Ciebie i Sharaqa a co do reszty to chyba tylko Gerion powiedział do kiedy mu pasuje a po jakim terminie nie. Siebie nie liczę bo mi jak zwykle musi pasować z czym się nikt nie liczy:P

Więc jak widzisz Twoje "Spokojnie!" jest i dobrym i złym stwierdzeniem jednocześnie:P

Cryingorc - 2006-12-25, 03:40

Zobaczysz, że po świętach parę osób jeszcze wyrazi swoje opinie nt planowanego mini-konwentu. Daj im tylko czas, aby przepłynęły ocean ankiet i pokonały otchłań listów.
A odzew nie jest aż taki mały, jak na, poniekąd, skromne grono aktywnych forumowiczów.
W moim przypadku, jak pisałem, najpewniej odpada pierwsza połowa lutego, z racji odbywanej sesji (bynajmniej nie rpg).

sir_lancelot - 2006-12-25, 03:46

Cryingorc napisał/a:
Zobaczysz, że po świętach parę osób jeszcze wyrazi swoje opinie nt planowanego mini-konwentu. Daj im tylko czas, aby przepłynęły ocean ankiet i pokonały otchłań listów.
A odzew nie jest aż taki mały, jak na, poniekąd, skromne grono aktywnych forumowiczów.
W moim przypadku, jak pisałem, najpewniej odpada pierwsza połowa lutego, z racji odbywanej sesji (bynajmniej nie rpg).


Mam nadzieję że mówisz prawdę:P Ja widzę skale zainteresowania obecnego po osobach które się wypowiadają na ten temat i po ilościach głosów w ankietach dotyczących konwentu:) Tak np na ankietę w tym temacie odpowiedziały 3 osoby raptem i jestem to ja, Gerion i pewnie Vasq:) A gdzie reszta?:)

No wiesz wszystko kwestia zaangażowania:P Ja od wigilijnego stołu wstałem i przejrzałem forum szybko:D A niektórzy to se robią labę na tydzień albo i dłużej i by chcieli być na bieżąco:P Ja jakoś pół roku nadrobiłem szybko i piszę dalej:)

Cryingorc napisał/a:
W moim przypadku, jak pisałem, najpewniej odpada pierwsza połowa lutego, z racji odbywanej sesji (bynajmniej nie rpg).


To zaznacz interesujący Cię termin w ankiecie to będzie to bardziej miarodajne:P

Szaraq - 2006-12-25, 23:50

Wiesz... jakby nie patrzec, to odpowiedz ci dala niestety polowa aktywnych uczestnikow naszego forum :P...
sir_lancelot - 2006-12-26, 14:55

Szaraq napisał/a:
Wiesz... jakby nie patrzec, to odpowiedz ci dala niestety polowa aktywnych uczestnikow naszego forum :P...


Mam nadzieje że odpowiedzi mi udzieliła tylko Świąteczna warta na forum:P Nie załamuj mnie że to cały skład jaki pozostał przy życiu z tej całej listy forumowiczów?:/

Misiołak - 2006-12-26, 16:28

Lanc, lamentujesz jak stara baba :P
sir_lancelot - 2006-12-26, 16:45

Misiołak napisał/a:
Lanc, lamentujesz jak stara baba :P


Ja lamentuje?:D To Ty chyba nigdy lamentującej baby nie widziałeś:P

A tak poza tym to lamentować by było można bo jak widzę zajrzałeś tylko po to aby mnie posądzić o lamenty zamiast dać wyraz swojej gotowości na konwent:P No chyba że zagłosowałeś i to starczy jak dla Ciebie?:P

Szaraq - 2006-12-26, 23:31

Ech, ale co prawda to prawda, ze cichawo tu troche :/
sir_lancelot - 2006-12-27, 00:36

Szaraq napisał/a:
Ech, ale co prawda to prawda, ze cichawo tu troche :/


Ja liczę że wszyscy zrzucają sadło po Świętach i się tu tłumnie stawią i powiedzą co im leży na wątrobie:) A Ty nie bądź taki sceptyk od razu:P

Misiołak - 2006-12-27, 21:40

sir_lancelot napisał/a:
widzę zajrzałeś tylko po to aby mnie posądzić o lamenty zamiast dać wyraz swojej gotowości na konwent:P

Przyjadę na konwent tylko po to,by nawrzucać ci od lamentujących bab :mrgreen:

sir_lancelot - 2006-12-27, 22:35

Misiołak napisał/a:
Przyjadę na konwent tylko po to,by nawrzucać ci od lamentujących bab :mrgreen:


Jak przyjedziesz to możesz mi wrzucać za co Ci się spodoba:P Nawet za koszule:D Ale przyjedź a nie tak grozisz tylko:P

Sharkuz - 2006-12-28, 08:09

ja bynde, a w sprawie terminu jestem raczej elastyczny
sir_lancelot - 2006-12-28, 10:38

Cytat:
ja bynde, a w sprawie terminu jestem raczej elastyczny


Oby więcej takich odpowiedzi:) Niemniej zaznacz jakiś termin który wydaje Ci się najlepszy aby zaczęła się w tym względzie kreować jakaś tendencja.

Vasquez21 - 2007-01-01, 18:23

U mnie wszystko jest uzależnione od kilku czynników: uczelnia i praca... tak więc ciężko mi podać. Ustalcie coś a ja spróbuję się dostosować.
sir_lancelot - 2007-01-03, 22:24

Vasquez21 napisał/a:
Ustalcie coś a ja spróbuję się dostosować.


Proponuje oglądać się jeden na drugiego i stronic od określenia się a na pewno coś ustalimy:/

Po to powstał temat aby każdy wyraził się w miarę jasno i miarodajnie jak chodzi o termin a nie każdy czekał na termin. Daj propozycję najwyżej a to zawsze głos który pomoże Nam zdecydować o terminie.

klik - 2007-01-05, 12:03

Im później, tym dla mnie lepiej. Najlepiej na przełomie lutego i marca, albo w marcu w ogóle. W chwili obecnej kuruję popękaną nogę i absolutnie nie jestem w stanie pojawić się w żadnych cywilizowanych stronach :/
sir_lancelot - 2007-01-05, 16:31

klik napisał/a:
Im później, tym dla mnie lepiej. Najlepiej na przełomie lutego i marca, albo w marcu w ogóle. W chwili obecnej kuruję popękaną nogę i absolutnie nie jestem w stanie pojawić się w żadnych cywilizowanych stronach :/


Wyjaśnienie przyjęte:) Teraz mam nadzieje że zaznaczyłeś już którąś z dat i będziemy w końcu coraz bliżej określenia składu i terminu.

Ankieta nie jest imienna więc można by określić się jako chętny na jakaś datę każdy z osobna aby można było zliczyć chętnych, pewnych, wahających się i wszystkich innych w ogóle.

Vasquez21 - 2007-01-08, 10:46

ale Lancelot ja nie wybiorę jednego terminu i na niego nie zagłosuję bo to troszkę bez sensu , gdyż ja mam czas w kilku terminach... a wybierając jedna datę sugeruję właśnie tylko jeden termin.

Mi pasuje każda sobota o ile nie pojadę na uczelnię.
Wydaje mi się, że lepiej by było gdyby to zrobić bez ankiety, a poprostu edytować jednego posta. Bo taka ankieta mija się z celem jeśli użytkownik nie może wybrać kilku dat.

Jako, że Lancelocie jesteś autorem pierwszego posta, to edytuj go i zrób poprostu listę dat tak jak zrobiłeś to w ankiecie i po "-" wpisuj nicki tych osób które wyrażą zainteresowanie, w ten sposób wydaje mi się, że dużo łatwiej znajdziemy jakiś termin.

sir_lancelot - 2007-01-08, 20:36

Vasquez21 napisał/a:
ale Lancelot ja nie wybiorę jednego terminu i na niego nie zagłosuję bo to troszkę bez sensu , gdyż ja mam czas w kilku terminach... a wybierając jedna datę sugeruję właśnie tylko jeden termin.


Oki spoko rozumiem:P Tak Cię chciałem podkusić abyś zagłosował:)

Vasquez21 napisał/a:
Wydaje mi się, że lepiej by było gdyby to zrobić bez ankiety, a poprostu edytować jednego posta. Bo taka ankieta mija się z celem jeśli użytkownik nie może wybrać kilku dat.


Mógłbym to zmienić jakbym zrobił nową ankietę bo do edytowania istniejącej i rozpoczętej nie mam uprawnień. Edytowany post nie zawiera ankiety po prostu która mógłbym zmienić:/ Jak masz uprawnienia to nie krępuj się:P

Vasquez21 napisał/a:
Jako, że Lancelocie jesteś autorem pierwszego posta, to edytuj go i zrób poprostu listę dat tak jak zrobiłeś to w ankiecie i po "-" wpisuj nicki tych osób które wyrażą zainteresowanie, w ten sposób wydaje mi się, że dużo łatwiej znajdziemy jakiś termin.


Odpowiedzi udzieliłem powyżej:P

Vasquez21 - 2007-01-09, 18:44

źle mnie zrozumiałeś...

edytuję Twojego pierwszego posta, żebyś wiedział o co mi chodzi :)

sir_lancelot - 2007-01-09, 18:58

Vasquez21 napisał/a:
źle mnie zrozumiałeś...


Szkoda że staje się to regułą:/ Ja chciałbym wreszcie gadać z Tobą na tym forum jak z takim np Gerionem, Sethem itp.

Nie wiem czy podzielasz mój pogląd na sytuację?:)

Vasquez21 napisał/a:
edytuję Twojego pierwszego posta, żebyś wiedział o co mi chodzi :)


No widzę że zedytowałeś ślicznie:) Tylko sęk w tym że jak ktoś wypisze wszystkie możliwe daty jak Ty to nie zawęża to nijak terminu który i tak ma być jeden. Poza tym z przejrzystością ankiety nie ma to wiele wspólnego. No i jak każdy będzie miał podliczać ile kto razy wypisał w tym temacie jaka datę to się wreszcie nie spotkamy nigdzie uważam niestety.

Zrób ankietę z możliwością wielokrotnego wyboru. Np ilość możliwych dat 3, 5 ale nie wszystkie bo powtarzam każda data to żadna data i co z tego że zarówno Ty jak i ja deklarujemy gotowość w każdy niemal weekend jak Ci co tak nie mogą zadeklarować nie mogą nawet określić czy w tym terminie będą mogli się zmobilizować i przyjechać bo termin nie istnieje.

Vasquez21 - 2007-01-09, 19:01

Jeśli będzie tak, że 5-6 osób zadeklaruje się na przyjazd to już będzie dobrze... jak reszta nie chce to ich strata ;)
sir_lancelot - 2007-01-09, 20:53

Vasquez21 napisał/a:
Jeśli będzie tak, że 5-6 osób zadeklaruje się na przyjazd to już będzie dobrze... jak reszta nie chce to ich strata ;)


No też tak uważam ale lepiej było zaciekawić niezdecydowanych ankietą na początku niż łudzić się że wgryzą się w temat do którego nie są przekonani i wypiszą ileś tam dat:P

Tylko o to mi chodziło:)

Marceli - 2007-01-10, 10:09

Prościej napisać kiedy sie nie może z zakresu dat :>
Sharkuz - 2007-01-10, 10:16

hehe

może załóżcie odzielny temat, w którym pogadacie o sposobie określania terminów na "konwent" ;-)

sir_lancelot - 2007-01-10, 18:38

Marceli napisał/a:
Prościej napisać kiedy sie nie może z zakresu dat :>


Najlepiej by było aby się każdy jakoś określił po prostu a nie zaczynał dywagacje na nie wiem sam jaki temat. Wszystko się rozbija o to że się tak deklarujecie na ten konwent jakbyście mieli iść na spotkanie szkotów z Edwardem Długonogim i podejrzewali zasadzkę(Braveheart jakby ktoś nie kojarzył:P)

Nie prościej napisać tak: Ja chce być, mogę wtedy, a wtedy nie i już.

Zliczymy chętnych i damy termin ostateczny na ustalenie czasu i miejsca spotkania. Co do miejsca to zaproponowałem poznań i tak zostało:D Podziwiam to forum:) Czasem mam wrażenie że co niektórym wszystko jedno co kto napisze i o co chodzi... zero rzeczowego odzewu:P

Sharkuz napisał/a:
może załóżcie odzielny temat, w którym pogadacie o sposobie określania terminów na "konwent" ;-)


Jak masz ochotę założyć swój drugi temat na tym forum to nie krępuj się:P

Napisałeś czy i kiedy chcesz konwent? Jak nie to o czym mowa?:P

mystic - 2007-01-10, 23:06

Zrobiliscie z tematu przepychanki i po co to? Proponuje wybrac dwa terminy i skupic sie na nich jeden marcowy proponuje 10.03 i jeden majowy najlepiej wg mnie w okolicach dlugiego weekendu czyli bodajze 28.04-05.05 i na tym sie trzeba skupic, a nie na postach: napisz termin, odwal sie nie napisze.
Ja osobiscie wole termin majowy ale na wczesniejszy tez sie zjawie.

sir_lancelot - 2007-01-10, 23:36

mystic napisał/a:
Ja osobiscie wole termin majowy ale na wczesniejszy tez sie zjawie.


No i takie odpowiedzi sa mile widziane bo są miarodajne a nie przeciągające temat:)

mystic napisał/a:
eden majowy najlepiej wg mnie w okolicach dlugiego weekendu czyli bodajze 28.04-05.05 i na tym sie trzeba skupic


Ja popieram termin długiego weekendu:) Wiec już na ten termin są dwa głosy:) Kto jeszcze popiera propozycję mystic, ?:)

mystic napisał/a:
Zrobiliscie z tematu przepychanki i po co to? Proponuje wybrac dwa terminy i skupic


Widzisz ja zrobiłem ten temat bo miałem nadzieje że ludzie się w tydzień określa czy są zainteresowani a w drugi wybierzemy termin i już:) Widze że proste rzeczy na forum staja się trudne a skoro forum ma coś czasem wyjaśniać to ja zauważam dziwną co najmniej tendencję. Pod rozwagę dla wszystkich.

mystic - 2007-01-11, 11:40

Przestań prosze. Przynajmniej w tym temacie.
sir_lancelot - 2007-01-11, 17:26

mystic napisał/a:
Przestań prosze. Przynajmniej w tym temacie.


Nie wiem o co Ci chodzi zupełnie:) Niemniej popieram termin długiego majowego weekendu:)

Habib - 2007-07-06, 22:34

Pytanie z ciekawości.
Doszło w końcu do tego spotkania? Jak to zostało określone przez niektórych, konwentu ED?

Cryingorc - 2007-07-06, 23:26

Nie doszło. Ostatnio jednak rozmawiałem z Gerionem o pewnym pomyśle. Nie wiem czy pamiętacie, ale w 2008 mija 10 lat od wydania ED w naszym kraju.
Czy przepuścimy taki jubileusz bez echa? ;]

mystic - 2007-07-07, 00:09

Ja będę w okolicach Poznania pod koniec lipca i zamierzam zajrzeć do Geriona :)
Habib - 2007-07-07, 00:30

He he. A czytając tekst trzech tematów dotyczących spotkania, w tym ankiety, podejrzewałem, że tak się to skończyło. ;-)
Sethariel - 2007-07-07, 15:02

Ja myślę, że temat służył po to by narobić sobie postów 8-)

A na serio, szkoda, że tak to się rozlazło. Sir Lancelot zniknął z forum. Gerion miał nas do siebie zaprosić, tymczasem sam zaprosił się do nowego domu (przeprowadzka).

Ale coś trzeba z tym ed konwentem zrobić. Tylko kto to zrobi? Bo jak widać MUSI to być jedna konsekwentna osoba, która weźmie całą organizację na siebie (ewentualnie zleci podwykonawców).

Gerion - 2007-07-09, 09:31

Do końca tygodnia możecie do mnie się zjeżdżać ;)
Potem wraca żona :)



A poważnie - temat utknął, bo raz: pogoda nie tegez i nie wygnam ludzi na ogród by spali w namiotach, Dwa - w domu mogę zaoferować puste pokoje do spania ;)
Ale gdyby była chęć i wola przyjazdu kilku osób - to spoko, w jakikolwiek wakacyjny łikend zapraszam, posiedzimy przy piwie, rozpalimy ognisko na ogrodzie, pogadamy, spalimy podręczniki do Classica, itp ;)

Gerion

mystic - 2007-07-09, 17:35

Jak się zrobi pogoda ladna w tym tygodniu to zajrzę do ciebie 28 lipca w sobotę, jeśli nie to tydzień później. Jeśli ktoś ma czas i ochotę to ja też chętnie pogadam i popalę co nieco :)
lord.owca - 2007-07-23, 13:35

Słuchajcie

skoro organizacja konwentu ED jakoś nie idzie to może spotkamy się na Goblikonie??

http://goblikon.org/

sir_lancelot - 2007-12-01, 18:11

A taka była fajna inicjatywa... Lancelot zniknął ledwo z forum aby nie zarazić znamieniem Horrora innych forumowiczów a tu już się znalazła "czarna" lord.owca, co przeinaczyła spotkanie ED w Goblikon :mrgreen:

No ładnie ładnie :!: Jak tak czytam te posty i wygasłe inicjatywy na 3-4 posty przed tym jak ktoś się zczaił że Lancelot "zniknął z forum" to się poczułem niemal jak szalony duchowy przywódca jakiejś pomniejszej sekty :mrgreen:

Kto ze mną jedzie wysadzić się w moskiewskim metrze :?: :mrgreen: Zbieram chętnych ;-)

A tak serio to co z tym spotkaniem :?: Jest jeszcze życie w tym forum bez Lancelota czy nie :!: :?: :-P

lord.owca - 2007-12-02, 12:20

No pewnie, że jest tylko w lekkim zawieszeniu. Wszyscy maja wiele spraw na głowie, każdy biega i skacze i z doskoku jest na forum :-P
Sethariel - 2007-12-02, 13:16

Rzeczywiście coś ta wizja konwentu ED się oddala. Mało czasu niestety. I na rzeczy związane z forum ED, i na same sesje :(

Może więc jakieś spotkanie na konwencie? Ostatnio byliśmy na Goblikonie spotkać Kaduceusza, niestety sesji ED nie było...

mystic - 2007-12-02, 16:04

Ja w poprzednio weekend byłem u Geriona, poznalimy się, pogadali. Super było, zwłaszcza że udało się sprzedać dziadkom dzieci :)
Gerion - 2007-12-03, 18:30

A może Pyrkonik? :) JUż niedługo, bo w lutym.....

pozdrawiam
Gerion

Kaduceusz - 2007-12-03, 20:08

Sethariel napisał/a:
Może więc jakieś spotkanie na konwencie? Ostatnio byliśmy na Goblikonie spotkać Kaduceusza, niestety sesji ED nie było...


Chyba na Falkonie ;-)

Ja na Pyrkonie prawie na pewno będę - choćby z okazji na odbywajacy się tam przyszłoroczny PMM. Także, gdybyście coś organizowali, to pewnie bym wpadł, a i Geriona miło by było spotkać w realu :-)

Sethariel - 2007-12-03, 20:26

Ups. Rzeczywiście... Falkon, Falkon...

Mam chyba tendencję do przekręcania konwentów, bo to nie pierwszy raz :P

gondar - 2007-12-15, 09:49

Pyrkonik tak! Zebym tylko nie zapomnial.
Na edziu niejeden czteropak coli poszedl i zzera mnie ciekawosc jak inni w niego graja.

lord.owca - 2007-12-15, 10:52

czemu nie tylko ja poproszę jakiegoś linka. po za tym luty to dla mnie sesja zimowa na uczelni i mam nadzieje ze nie pokryje się z konwentem :-|
mystic - 2007-12-15, 17:10

To chyba jakoś w kwietniu jest
Sethariel - 2007-12-15, 18:35

PYRKON 28-30 Marca

TRÓJKONT 11-13 Kwietnia

Kaduceusz - 2008-03-16, 21:38

Panowie, Pyrkon to zdaje się niezły pomysł :-) Ja z pewnością się wybieram, Gerion ma na miejscu - moglibyśmy się na jakies małe spotkanko ugadać :-)
birchie - 2008-03-17, 07:47

Ja będę razem z dzikiem :mrgreen:
Cryingorc - 2008-03-17, 12:21

Wiem tyle. Wypadałoby się spotkać w tym roku. :]
Kot - 2008-03-17, 15:28

kaduceusz napisał/a:
Panowie, Pyrkon to zdaje się niezły pomysł. Ja z pewnością się wybieram, Gerion ma na miejscu - moglibyśmy się na jakies małe spotkanko ugadać.

Ja na 100% jadę - wolne już zamówione. Do zobaczenia.

mystic - 2008-03-17, 19:10

Ja niestety nie dam rady, ale latem będę w Poznaniu prawie na pewno (znaczy jak się nic niespodziewanego nie wydarzy).
Gerion - 2008-03-17, 20:45

Hehe a ja jadę do rodziny w góry na wielkanoc :D nie ma jak szczęśliwy traf....
Grohm - 2008-03-18, 10:49

Ja Pyrkony nawet lubie i czasami jeżdże na nie, niestety nie w tym roku bo mam ślub szwagierki.
Gerion - 2008-03-27, 21:43

Oooo pomyliłem weekendy !!
Wybiorę się na Pyrkon ;) Może się spykniemy na sobotę??? Muszę oblookać program co warto zobaczyć, choć pewnie wezmę młodego i pójde z nim na turniej Mtg

pzdr.
Gerion

Kot - 2008-03-31, 16:58

Po Pyrkonie. Kto nie był, niech żałuje, kto był, niech żałuje.
Sethariel - 2008-03-31, 19:05

Może i żałuję, bo fajna okazja spotkać się, pograć z konwentowymi znajomymi...

No ale w maju jest Constar na który na pewno pojedziemy (Ja i Gosia-Nemeyeth) :mrgreen:

mystic - 2008-03-31, 19:18

Też tam myją ludwikiem mięso? ;-)
Gerion - 2008-04-01, 12:37

No ja byłem tylko w sobotę. I siedziałem z moim 6letnim smykiem w sali karcianek, graliśmy w Duelmaster ;) kupa zabawy była. Poza tym fajne pokazy bractw, beznadziejna szatnia :D biedne dziewczątka sobie nie radziły, fajna kuchnia, ciekawe planszówki i nowości, łaaadne Crystalicum karciane...no i stroje niektórych konwentowiczów.
Miałem dziwne wrażenie, że większość gości nosiła długie włosy i koszulki z metalowymi kapelami :D:D A panienki jedna w jedną jakieś gotyckie łaszki na sobie nosiły. DObrze że mój syn woli jeszcze oglądać Shobu Kirifudę :)

pozdrawiam
Gerion

Kot - 2008-04-01, 18:03

Sethariel napisał/a:
No ale w maju jest Constar

No, ale na takie luksusy jak wolny długi weekend to ja nie mogę liczyć. Niestety.

Gerion napisał/a:
No ja byłem tylko w sobotę.

Ja spędziłem większość konwentu w części B ze względu na PMM i przyjaciół. Jakoś tak nie miałem ochoty przepychać się przez tłumy.

Kot - 2008-04-03, 20:32

Jeszcze jedno - Jedną z sesji eliminacyjnych do PMM był EarthDawn...
Sethariel - 2008-04-03, 21:14

Kot napisał/a:
Jeszcze jedno - Jedną z sesji eliminacyjnych do PMM był EarthDawn...


Kto prowadził? Jak wrażenia?

Kot - 2008-04-07, 10:32

Sethariel napisał/a:
Kto prowadził? Jak wrażenia?

Nie pamiętam, grałem wtedy u Gerarda.

Kaduceusz - 2008-04-08, 04:14

Eee, była szansa się z Gerionem spotkać i przegapiłem :-P

EarthDawna prowadził w PMMie Bothari i szło mu bardzo fajnie u mnie był wysoko w notowaniach. No ale arytmetyka liczenia głosów wykluczyła go z półfinału. Wiem, bo sędziowałem.

Cryingorc - 2008-04-11, 13:53

Ja na Pyrkonie byłem tylko raz, w 2004 bodaj. Jeśli ktoś ma odniesienie do tamtego roku, to sporo zaszło zmian? In plus?

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group