Forum EARTHDAWN.PL
Forum fanów gry Earthdawn

Nowiny ze świata - [EDC] Nations of Barsaive Volume I

Sethariel - 2007-04-22, 15:44
Temat postu: [EDC] Nations of Barsaive Volume I
Kolejny po Namegiver's Compendium spory sourcebook RedBricka. Nations Of Barsaive Volume I już wydany, na razie tylko w formie pdf dostępny w DrivethruRPG



W dodatku znajdziemy zaktualizowaną zawartość z 1 edycyjnych sourcebooków: Throal:The Dwarf Kingdom oraz The Serpent River, oraz jak zapowiadaja tworcy trochę nowych materiałów...

Mimo, iż posiadam i Wężową Rzekę i Throal, to pewnie się na ten nowy dodatek skuszę, jak wyjdzie wersja papierowa zastanowię się którą wybrać :-> Mieszkańców Barsawii też miałem, ale Namegiver's Compendium przeniósł treść tego dodatku na wyższy poziom. Podobnego spodziewam się po Nations of Barsaive...

Gerion - 2007-04-23, 13:00

Oj, trzeba będzie się zaopatrzyć w tego pdfa...ale niech wpierw zrobią ze 2 erraty ;)
Podoba mi się okładka. Znaczy się znana z FASowej Wężowej Rzeki, ale zawiera w sobie i t'skrangi i Throal ;)

pozdrawiam
Gerion

Gerion - 2007-07-06, 09:41

Kupiłem....ale się rozczarowałem :(
Wywalili cały fajny kawałem z 1ED o Urupie :( .....porażka, po całości :(



Gerion

Sethariel - 2007-07-06, 15:31

Tak źle? Co dokładnie wywalili? A nowości?
Gerion - 2007-07-06, 15:53

Pamiętasz w Wężowej byłą dokładnie opisana Urupa...a W NoB I jest tylko ogólny opis :(
W praktyce jest tylko wszystko o Aropagoi z pełnymi statsami Shivlahal, wycięto pełniejsze opisy miejsc/miast. THroal chyba jest za to cały, plus nowe pomysły na przygody. To tak po 20 minutowym liźnięciu podręcznika.

Gerion

Sethariel - 2007-07-06, 17:47

Urupa być może będzie w kolejnym tomie Nations of Barsaive. Ewentualnie zrobią cały book o mieście tak jak to będzie miało miejsce z Kratas. Chociaż w sumie szkoda, że wywalili Urupe z tego tomu...

Z drugiej strony to mają być nacje Barsawii. W tym tomie skupiono się na dwóch: Throal i różne Aropagoi. W następnym mają być ponoć orkowie z Cara Fahd.

Tak w ogóle się pytam, bo sam przymierzam sie do kupna tego dodatku. Prawdopodobnie coś pod koniec wakacji. Teraz po twoim poście nie wiem czy warto...


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group